• Vyber, komunikace, cena, rychlost dodani

• široký sortiment

• Dobrý výběr
    • Výborné ceny

Bezproblémová komunikace i doprava. Oceňuji mnohem nižší ceny než u konkurence (např. Alza je mnohdy skoro 2x dražší)

• Kamenná prodejna, cena, výběr

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Ceny
    • Výběr

Velmi velmi rychlé vyřízení a odeslání objednávky. Komunikace super i služby.
    Nadmíru spokojená. Děkuji

• výběr baterií
    • přijatelná cena

Byl mi omylem doručen jiný typ baterií, které jsem si ponechal. Chybu bez problémů uznali, omluvili se a vrátili mi rozdíl v ceně. Nakonec tedy vše v pořádku, chyby se stávají.

• Ceny
    • Kamenna prodejna
    • Sortiment
    • Omezene moznosti parkovani

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi.

Pokud jde o parkování, tak jsme ještě vděční za to, že v naší oblasti se nenacházejí parkovací zóny. Až se tak stane, pak teprve nezaparkujeme. Jsme kamenná prodejna, která nevlastní parkoviště. Před obchodem je velkorysý chodník, který lze použít na chvilkové zastavení s ohledem na chodce. Jak upozorňuje naše nová samolepka. I Městská policie tento prostor při nákupu u nás takto využije. To o ničem nevypovídá. Ale lze použít v přilehlém okolí ulici pod Plískavou nebo Švehlova jako legální parkování.

• Velký výběr , rychlé jednání, ochota

Při všech kladech ovšem špatně dorozumívání. S přiloženým foto nechápali co po nich chci.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši konkrétní recenzi.

Zákaznice objednala dvě totožné objednávky, při čemž se platba online byla bankou stornována. Zákaznice dále objednala produkt u kterého je napsáno:
    Výroba ukončena 2021. Přímá náhrada výrobce Yuasa a další. Volejte nám nebo pište, pomůžeme Vám vybrat.

Následná komunikace s naším personálem vedla zákaznici k výběru náhrad. Náhrada byla vybrána dle SPECIFICKÝCH požadavků zákaznice, kdy personál přeměřoval každý akumulátor od výrobců skladem jednotlivě. Tato ochota obou stran vedla k úspěšnému objednání. Takže děkujeme.

• Profesionální a příjemná komunikace
    • Široká nabídka
    • Dobré ceny
    • Rychlá dostupnost zboží

Perfektní.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za takový výčet plusů. Za každým takovým plusem se skrývá mnoho práce, trpělivosti a loajálních lidí, kteří věří ve stejnou věc.

Team Topbaterie

• Extra široký sortiment baterií a akumulátorů
    • Skvělý personál

Vážený zákazníku,
    skvělý personál moc děkuje.

• Výběr
    • Rychlos dodání

děkujeme.

• Obrovský široký sortiment
    • Prodávají pouze osvědčené výrobky
    • Pokud potřebuji cokoliv z baterií tak mě napadne už pouze tento obchod
    • Nevýhody? Za mě nic

Super obchod s bateriemi a všechno kolem nich. Vyznají se v tom a mají osvědčené zboží. Šest hvězdiček z pěti:-)

Vážený zákazníku,
    máme husinu z tak upřímné a pozitivní reakce. Právě v těchto chvílích vidíme, že naše práce a vynaložená energie mají smysl. Děkujem.