• Vyber, komunikace, cena, rychlost dodani

• Rychlé jednání,večer objednáno,ráno v 8 sms k vyzvednutí
    • Osobní odběr bez poplatku.
    • Možnost parkování před prodejnou.
    • Milá a kvalifikovaná obsluha,rychlé vyřízení na prodejně.
    • V Praze výborná cena. Dalo by se i koupit mimo Prahu levněji,ale s placením dopravy a taky by mohla baterie dorazit poškozená a určitě na již druhý den.

Po objednání jsem si teprve přečetl recenze obchodu a zhrozil jsem se. Ale recenze,zejména ty poslední,neodpovídají pravdě. Byl jsem naprosto spokojen,baterie Exide jsou špička, rád zde nakoupím i příště. Děkuji zaměstnancům obchodu za vzornou a perfektní práci pro zákazníka.

• Dobrý výběr
    • Výborné ceny

Bezproblémová komunikace i doprava. Oceňuji mnohem nižší ceny než u konkurence (např. Alza je mnohdy skoro 2x dražší)

• nížší cena ve srovnání s jinými e-shopy
    • využití balíkovny

• Kamenná prodejna, cena, výběr

• Dobré ceny akumulátorů.
    • Zboží skladem, rychlé dodání.
    • Doprava zdarma.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Výběr

Velmi velmi rychlé vyřízení a odeslání objednávky. Komunikace super i služby.
    Nadmíru spokojená. Děkuji

• Super komunikace, ochota

• Rychlost. Ceny.

Doporučuji.

• dobré ceny
    • škoda, že kamenná prodejna není na trase metra

děkujeme za recenzi.

Naše prodejna se nenachází na stanici Metra, ale jsme jimi obklíčeni :) (depo Hostivař, Skalka či Opatov, Strašnice) jako velký bonus vnímáme, že k nám jezdí tramvaj č. 22, která je od nás 2 minuty chůze, tato tramvaj křižuje opravdu vzdálené, opačné kouty od Hostivaře.

• výběr baterií
    • přijatelná cena

Byl mi omylem doručen jiný typ baterií, které jsem si ponechal. Chybu bez problémů uznali, omluvili se a vrátili mi rozdíl v ceně. Nakonec tedy vše v pořádku, chyby se stávají.

• dobrá cena
    • platební brána comgate

Při zadání přímé platby z účtu FIO přes bránu comgate.cz to chtělo schválit neomezený přístup k mému účtu pro jakéhosi obchodníka "Kevin-EU" (o kterém jsem nikdy neslyšel).
    Podle banky je to v pořádku. Podle mě je to na úrovni nigerijského scamu.
    (Přes PayU používám přímé platby z účtu často a tam se to chová normálně a žádný přistup k účtu nepotřebuje a nevyžaduje).

• Rychlá reakce, dobrá cena

Používám tento obchod opakovaně k mé úplné spokojenosti.

• Kamenna prodejna
    • Sortiment
    • Omezene moznosti parkovani

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi.

Pokud jde o parkování, tak jsme ještě vděční za to, že v naší oblasti se nenacházejí parkovací zóny. Až se tak stane, pak teprve nezaparkujeme. Jsme kamenná prodejna, která nevlastní parkoviště. Před obchodem je velkorysý chodník, který lze použít na chvilkové zastavení s ohledem na chodce. Jak upozorňuje naše nová samolepka. I Městská policie tento prostor při nákupu u nás takto využije. To o ničem nevypovídá. Ale lze použít v přilehlém okolí ulici pod Plískavou nebo Švehlova jako legální parkování.

• Žádnou

S tímto eshopem jsem spokojen, jedny z nejnižších cen na trhu, dobrá komunikace.

Vážený zákazníku,
    vážíme si opakovaných nákupů, taková recenze opravdu vypovídá o reálné zkušenosti.
    Děkujeme.

• Profesionální a příjemná komunikace
    • Široká nabídka
    • Dobré ceny
    • Rychlá dostupnost zboží

Perfektní.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za takový výčet plusů. Za každým takovým plusem se skrývá mnoho práce, trpělivosti a loajálních lidí, kteří věří ve stejnou věc.

Team Topbaterie

• Cena, zboží skladem, doručili co jsem objednal

Vážený zákazníku,
    je fajn, že i přepravce odvedl dobou práci, protože doručení je konec konců jeho zásluha.

• ceny

děkujeme za sdílení.