• proces obchodu: bez problému
    • dodané zboží: šmejd, přebalený, asi v rámci reklamace vrácené zboží.

Už vícekrát nekupuji od zásilkového obchodu!
    Dodané zboží byl přebalený poškozený, tkzv. vrácený kus. Špatně smontované ložisko předního kola, nevycentrované přední kolo, poškozený závit osy předního kola, krátký drát pro uchycení blatníku předního kola, dodaná ochrana pro rám nepoužitelná pro tento typ, povrchová ochrana rámu (lakování poškozena na více místech).
    Celková kvalita kola neodpovídá standardům EU, vyčnívající konce drátů košíku, místo křídlových matic běžné matice.

Reakce obchodu Tobiland.cz

Dobrý den, produkt nám vždy můžete vrátit pokud vám nevyhovuje z jakéhokoliv důvodu do 14 dnů. Jeli poškozen rádi vyzvedneme na naše náklady kurýrem PPL.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Komunikují mailem, ale pomoc při sestavování nečekejte.

Návod na kolo, neodpovídá tomu, co jsme obdrželi. Považujeme to za velké minus, které Vás bude stát hodně času.

Dobrý den, s autička jsme celkové zklamání. V popisu je uváděno, že je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu což je ale opravdu jen v popisu. Plast se ohýbá jako by byl z papíru a kvalitu si tedy představujeme jinak. Rukojeť navíc nedrží úplně pevně a je tam vůle několik milimetrů a je tedy volná.
    O nějaké výborné kvalitě si toto autíčko jen zdát.

Reakce obchodu Tobiland.cz

Dobrý den, pokud Vám zboží nevyhovuje můžete zboží vrátit dle odstoupení od koupě. Děkujeme Tým TOBILAND

V popisu jsou napsaná gumová kolečka, ale bohužel jsou tam tvrdá plastová kola

Reakce obchodu Tobiland.cz

Dobrý den, máme na výběr dva modely Range Roveru - s gumovými koly 4v1 a plastovými koly 3v1, záleží, který si objednáte. Pokud potřebujete změnit či řešit objednávku napište nám prosím email a odrážedlo Vám případně vyměníme. Děkujeme Tým TOBILAND

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost dodání do 24 hodin.
    • Zboží dorazilo poškozené a na telefonním čísle který uvádí obchod nikdo telefon nezvedá a ani nezavolají zpět. Poškození jsem si musel opravit sám představa reklamace mne odradila. Provedení výrobku zejména spoje, které jsou lepené nezaručují bezpečnost výrobku zejména u stoličky, kde hrozí zlomení nožiček a tím úraz. Obchod nikde neuvedl, kdo výrobek vyrábí a jaké je provedení spojů. Pokud bych věděl vše o výrobku tak si ho nekoupím. Bohužel byl to dárek.

Reakce obchodu Tobiland.cz

Vážený pane, pokud jste našel telefoní číslo vidíte i emailový kontakt. Denně řešíme reklamace a odstoupení od koupě a zboží si na vlastní náklady vyzvedáváme a odesíláme nové často bez nutnosti reklamace. Kompletní rozbor výrobku nenajdete ani v popisu u výrobce jako zmiňujete spoje apod., toto jsou detailní informace na vyžádání. K tomu slouží 14 denní ochranná lhůta, abyste se podíval zdali výrobek vyhovuje. Pokud byste si dal práci napsat email jako se psáním této recenze, tak jste nemusel nic opravovat a na druhý den by jste měl nový stoleček.

Zboží poslali poškozené a po výhradě vám majitel zablokuje IP adresu na vstup na jejich e-shop.Žádal jsem e-mailem zaslání českého návodu poslali jen obrázkový na sestavení,který se neshoduje s typem objednaného zboží.
    Obchod nedoporučuji -kdo chce problém ať zde nakupuje!

Reakce obchodu Tobiland.cz

Vážený pane, proč bychom blokovali vstup na náš internetový obchod? Návod Vám byl odeslán precizní obrázkový. Pokud Vám zboží nevyhovuje či máte jiné okolnosti, můžete zboží navrátit bez udání důvodu do 14 dnů.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• balení

Objednala jsem synovi tříkolku,která byla velmi poškozená.Sice mi obratem poslali novou,ale ve stejném stavu.Balení zboží příšerný.Dopravou to nebylo!

• *** editováno***

*** editováno***, když jsem balík poslala zpět, tak nebyl převzaty, aby se nejspíš vyhlídka vracení? Budu řešit dale

Reakce obchodu Tobiland.cz

V našem zájmu množství objednávek určitě není nepřevzít vrácený balík. Každý zákazník si může udělat obrázek této recenze sám.

Budeme se bránit proti tomuto poškození našeho dobrého jména.