• Žádná
    • Prodávají použité zboží

Tak toto bylo opravdu nemilé překvapení. Krabice dorazila v hrozném stavu a krmící židlička jeví známky používání. V tomhle obchodě už raději nikdy nic!

Reakce obchodu Tobiland.cz

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv problém, pošlete nám email s fotografií jak bylo obdrženo společně s rekapitulací vaší objednávky a dodáme vám nový produkt nebo novou krabici. Nevíme o co se jedná jestli o poškození přepravou nebo vadu apod.. Vždy je zákazník naší prioritou a věc vyřešíme co nejrychleji. Děkujeme.

• velký výběr odrážedel
    • přehlednost obchodu
    • rychlé doručení

• dodani bezproblemove a rychle

Zboží bylo včas doručeno, bohužel nebyli zcela funkční,což přikládám výrobci,ne fa Tobiland.Tobiland se mnou řeší reklamaci bez odkladu,bez problémů a věřím v rychle vyřízení naší reklamace.Kazdopadne bych od Tobiland nakoupila ráda opětovně další zboží!Doporučuji! Jen mi chybí možnost telefonovat na zákaznickou linku,telefon není uveden.

Dobrá komunikace, překvapivá rychlost dodání

• proces obchodu: bez problému
    • dodané zboží: šmejd, přebalený, asi v rámci reklamace vrácené zboží.

Už vícekrát nekupuji od zásilkového obchodu!
    Dodané zboží byl přebalený poškozený, tkzv. vrácený kus. Špatně smontované ložisko předního kola, nevycentrované přední kolo, poškozený závit osy předního kola, krátký drát pro uchycení blatníku předního kola, dodaná ochrana pro rám nepoužitelná pro tento typ, povrchová ochrana rámu (lakování poškozena na více místech).
    Celková kvalita kola neodpovídá standardům EU, vyčnívající konce drátů košíku, místo křídlových matic běžné matice.

Reakce obchodu Tobiland.cz

Dobrý den, produkt nám vždy můžete vrátit pokud vám nevyhovuje z jakéhokoliv důvodu do 14 dnů. Jeli poškozen rádi vyzvedneme na naše náklady kurýrem PPL.

• Rychlost dodání zboží

• široký sortiment
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

rychlost doručení

Rychle doručeni na 100%doporučuji

• Bleskové vyřízení objednávky.

Je jen škoda, že není víc možností dopravy. Děkuji.

• rychlost, velky vyber

• Rychlost odeslání, výborná komunikace

Objednávku jsem po dohodě s obchodem zrušila, zaplacená částka mi byla ihned vrácena na účet.

Vše v pořádku, zboží ihned dorazilo

Moc doporučuji , jeden den jsem objednala a druhý den jsem to měla. Byla jsem mile překvapená Lenka

Velmi rychle dodání.