• Vše na 100%

100% doporučuji.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Hezký den e-shop Terulka

• Velmi flexibilní domluva na době vyzvednutí. Doporučuji!

Reakce obchodu terulka.cz

Nebyla jsem si jistá zvolenou velikostí, komunikace s obchodem proběhla okamžitě a k mé naprosté spokojenosti. Obchod mně také informoval o malém zpoždění, které nebylo zaviněno jimi, ale dodavatelem. Takže spokojenost.

Reakce obchodu terulka.cz

Vše v pořádku. Jediná menší nevýhoda delší čekací doba na zboží.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Bohužel v tento čas, má hodně z dodavatelů dovolené, a tím dochází k posunům v dodávkách zboží...:-)
    Hezký den e-shop Terulka

S komunikací jsem byla spokojená, potřebovala jsem nákup vzhledem k dovolené pozdržet a bylo mi vyhověno.

• osobní vyzvednutí

Reakce obchodu terulka.cz

• Skvělý obchůdek,komunikují se zákazníkem čehož si velmi cením..Určitě se k nákupu ještě vrátím. Jsem spokojena.Chválím a doporučuji

DOPORUČUJI

• Široký sortiment
    • Vše přehledné
    • Jednoduché vyhledávání

Našla jsem zde jednoduše přesně to co jsem hledala
    Příznivé ceny
    S obchodem jsem spokojená
    Určitě doporučuji

Reakce obchodu terulka.cz

• dobrá a přehledná nabídka
    • přehled
    • nabídka
    • doprava do domu

dobrá nabídka, která např. v kamenných obchodech není
    zatím spokojenost s obchodem
    doporučuji známým
    pohodlný nákup, takže spokojenost zákazníka

Reakce obchodu terulka.cz

Jsem spokojen s řešením toho, že část zboží nedorazila - po oznámení byla zaslána dodatečně.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Jeden omylem chybějící balíček gumiček jsme doposlali. Hezký den e-shop Terulka

• vse ok

vse v poradku

• dobré ceny za zboží
    • vysoká cena za přepravu poštou

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Bohužel ceny přepravců jsou velmi vysoké, pro levnější přepravu se dá zvolit např. Uloženka.....:-)) Hezký den e-shop Terulka

• přehledné, výborná komunikace
    • příliš drahá přeprava. Za malý lehký balíček, ve kterém byly pouze dva pytlíčky s gumičkami jsem musela zaplatit více než 100,-Kč.

Kromě vysokého poštovného jsem velice spokojenáa budu doporučovatostatním.

Reakce obchodu terulka.cz

• Vstřícné jednání, zboží nám bylo dodáno i když bylo objednáno tři dny před Vánocemi.
    • Teď žádné nevidím

Doporučuji ostatním

• možnost osobního vyzvednutí

profesionální přístup

Reakce obchodu terulka.cz

• super obchůdek, vše bez problémů a hezké zboží.
    • nevím

super obchůdek, vše bez problémů a hezké zboží.

Reakce obchodu terulka.cz

• Platbu debit kartou online.
    • Zadne

Velice spokojena.Dobra komunikace, zbozi doslo v poradku a na cas a vypadalo presne tak jak sem ocekavala.Dekuji

Reakce obchodu terulka.cz

• Možnost osobního vyzvednutí v Praze, po předchozí domluvě. Domluva rychla a příjemná.
    • Žádné - vše proběhlo v pořádku.

Přehledný eshop. Rychlá dodávka. Skvělá komunikace.

Doporučuji!

Reakce obchodu terulka.cz

• přehledně uvedené zboží na webových stránkách

doporučuji, jde o perfektní obchod