• Vše na 100%

100% doporučuji.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Hezký den e-shop Terulka

• Velmi flexibilní domluva na době vyzvednutí. Doporučuji!

Reakce obchodu terulka.cz

Nebyla jsem si jistá zvolenou velikostí, komunikace s obchodem proběhla okamžitě a k mé naprosté spokojenosti. Obchod mně také informoval o malém zpoždění, které nebylo zaviněno jimi, ale dodavatelem. Takže spokojenost.

Reakce obchodu terulka.cz

Vše v pořádku. Jediná menší nevýhoda delší čekací doba na zboží.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Bohužel v tento čas, má hodně z dodavatelů dovolené, a tím dochází k posunům v dodávkách zboží...:-)
    Hezký den e-shop Terulka

S komunikací jsem byla spokojená, potřebovala jsem nákup vzhledem k dovolené pozdržet a bylo mi vyhověno.

• osobní vyzvednutí

Reakce obchodu terulka.cz

• Skvělý obchůdek,komunikují se zákazníkem čehož si velmi cením..Určitě se k nákupu ještě vrátím. Jsem spokojena.Chválím a doporučuji

DOPORUČUJI

Reakce obchodu terulka.cz

• Bohužel dvakrát mi bylo odepsano, že pohovka není už skladem ( přitom na stránkách skladem byla, ale chápu, že před vánoci se stav zboží skladem hodně mění .. Na potřetí mi bylo doručeno na maila vzory pohovek které jsou skladem..ihned jsem vybrala, odeslala..komunikace velmi rychlá.. Jediné co vazne je doručení, pohovka měla být doručena středa, čtvrtek a zatím kurýrní služba někde vazne.. Tak snad dorazí do 20, kdy jsem zadala termín dodání..

Reakce obchodu terulka.cz

Bohužel tato recenze nepatří nám, ale eshopu www.kresilko.cz, jelikož, jak je na našich stránkách uvedeno, tak veškeré objednávky na křesílka jsou právě této firmy, my pouze vystavujeme na stránkách:
    DŮLEŽITÉ:
    Tyto pohovky jsou skladem pouze u dodavatele v Brně, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Při objednávání zadávejte tedy pouze dodání na dobírku přes kurýrní službu GLS (nelze tedy přes Českou poštu, Uloženku ani osobní odběr v Praze). Bude Vám vyfakturováno a zasláno na Vámi zadanou adresu v objednávce přímo od dodavatele z Brna. Pokud máte zájem o osobní odběr v Brně nebo platbu předem na účet, kontaktujte nás před odesláním objednávky a domluvíme další postup.

Děkujeme za pochopení.

• Široký sortiment
    • Vše přehledné
    • Jednoduché vyhledávání

Našla jsem zde jednoduše přesně to co jsem hledala
    Příznivé ceny
    S obchodem jsem spokojená
    Určitě doporučuji

Reakce obchodu terulka.cz

• dobrá a přehledná nabídka
    • přehled
    • nabídka
    • doprava do domu

dobrá nabídka, která např. v kamenných obchodech není
    zatím spokojenost s obchodem
    doporučuji známým
    pohodlný nákup, takže spokojenost zákazníka

Reakce obchodu terulka.cz

Jsem spokojen s řešením toho, že část zboží nedorazila - po oznámení byla zaslána dodatečně.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Jeden omylem chybějící balíček gumiček jsme doposlali. Hezký den e-shop Terulka

• vse ok

vse v poradku

• dobré ceny za zboží
    • vysoká cena za přepravu poštou

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Bohužel ceny přepravců jsou velmi vysoké, pro levnější přepravu se dá zvolit např. Uloženka.....:-)) Hezký den e-shop Terulka

• přehledné, výborná komunikace
    • příliš drahá přeprava. Za malý lehký balíček, ve kterém byly pouze dva pytlíčky s gumičkami jsem musela zaplatit více než 100,-Kč.

Kromě vysokého poštovného jsem velice spokojenáa budu doporučovatostatním.

Reakce obchodu terulka.cz

• Vstřícné jednání, zboží nám bylo dodáno i když bylo objednáno tři dny před Vánocemi.
    • Teď žádné nevidím

Doporučuji ostatním

• možnost osobního vyzvednutí

profesionální přístup

Reakce obchodu terulka.cz

• super obchůdek, vše bez problémů a hezké zboží.
    • nevím

super obchůdek, vše bez problémů a hezké zboží.

Reakce obchodu terulka.cz

• Platbu debit kartou online.
    • Zadne

Velice spokojena.Dobra komunikace, zbozi doslo v poradku a na cas a vypadalo presne tak jak sem ocekavala.Dekuji

Reakce obchodu terulka.cz

• Možnost osobního vyzvednutí v Praze, po předchozí domluvě. Domluva rychla a příjemná.
    • Žádné - vše proběhlo v pořádku.

Přehledný eshop. Rychlá dodávka. Skvělá komunikace.

Doporučuji!