• přehledně uvedené zboží na webových stránkách

doporučuji, jde o perfektní obchod

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Hezký den e-shop Terulka

• Objednane zbozi prijde obratem .
    • Zadne

Velmi doporucuji

Reakce obchodu terulka.cz

• Oceňuji velmi vstřícnou a pohotovou komunikaci obchodu, možnost dodání na Uloženku a platbu kartou.
    • Obchod jsme vybrali podle zboží, které se nám právě líbilo, bylo cenově příznivé.
    • Obchod má zřejmě dosti malé zásoby zboží. Na vybranou barvu zboží jsme museli nějakou dobu čekat.

Celkově spokojenost i přes delší čekací dobu na vybranou barvu zboží. Vyvážena byla vstřícnou komunikací obchodu.
    Rozhodně slušný přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Bohužel ve Vašem případě došlo k doprodání růžové barvy a čekalo se na novou zásilku od dodavatele. Hezký den e-shop Terulka

• Přehledné a srozumitelné stránky,dobře se mi vybíralo.
    • Neobjevila jsem žá

Líbilo se mi,ze obchod nabízel široké spektrem zboží,které jsem chtěla nakoupit.
    S tímto obchodem jsem byla opravdu spokojena. Ne každy internetový obchod dodá zboží včas a bez problému.
    Tento obchod ráda doporučí dalším.
    Jsem spokojena se zbožím i s včasným doručením.

Reakce obchodu terulka.cz

• Mělo by se lépe kontrolovat kvalita zboží chodítko vracet nakonec nebudu ,ale konstrukce byla velice podprůměrná. Plasty na koncích ostré, hrací kytička fušařina první třídy hned se odlepila a Zvuk který vydává je odstrašující. pojízdná kolečka vypadávají a jedno chybělo hrací hrazdička kus ohlé trubky která se nedá zajistit, prorezavělá hrůza a hračky se rozpadaly v ruce.

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Omlouváme se za horší kvalitu chodítka, ale bohužel se jednalo pravděpodobně o ojedinělý kus, jelikož zatím byli všichni zákazníci vzhledem k nízké ceně spokojeni a neměli jsme na něj jedinou reklamaci. Hezký den e-shop Terulka

• některé zboží se koupí jen přes internetový obchod heureka
    • doporučovali mi ho kamarádky
    • z domova

z duvodu že jsme nemohli zboží sehnat nikde v hračkárnách a sehneli jsme ho na heurece.Zkušenost je poprvně a zatím dobra.Ráda budu doporučovat ostatním i když mě bylo doporučeno.

Reakce obchodu terulka.cz

• slušné ceny a osobní jednání

trošku zmatečné jednání, ale vše se vyřešilo, takže OK!
    dobré ceny
    osobní přístup
    na rozdíl od jiných obchodů deklarují (možná zbytečně) dlouhou dodací lhůtu, ve skutečnosti však byla v pohodě - čili fér jednání

• dobré ceny
    • trošku vázne komunikace

průměrný e-shop

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Komunikace z naší strany tedy nevázla, po odeslání objednávky jste byla informována e-mailem o tom, že hned jak bude zboží připraveno, tak Vám zašleme sms, to se také stalo, Vy jste posunula osobní odběr o týden a pak jste si zboží vyzvedla a doklad jsme Vám zaslali e-mailem dle dohody. Hezký den e-shop Terulka

• nemá

Profesionální přístup

• vse na jednom miste
    • Trosku delsi dodaci lhuty, pokud se na zbozi specha. Vse maji ale uvedeno na webu.

Spokojenost, dobra komunikace ze strany obchodu

Reakce obchodu terulka.cz

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-)) Zboží, které je ihned k odběru, odesíláme druhý den, ostatní cca do týdne, jak je u zboží uvedeno. Hezký den e-shop Terulka

• hezké akce
    • nevím o žádných

velmy ochotní a krásné akce

• dobré ceny
    • příjemná komunikace
    • možnost osobního odběru
    • o žádných nevím

Obchod doporučuji pro dobrou komunikace se zákazníkem a dodání (předání) zboží ve slušném termínu.

nespokojen

Reakce obchodu terulka.cz

Vážený pane Dobríku, Vaši recenzi opravdu nechápeme - hned po vaší objednávce jsme Vás informovali, že se jednalo o výprodej 1 posledního kusu této autosedačky za tuto opravdu super cenu a že jste si objednávku odeslal, i když u zboží bylo jasně uvedeno skladem NE, asi minutu před Vámi si jí totiž objednal jiný zákazník, který jí v pořádku dostal a systému chvíli trvá než zboží vyřadí úplně, ale Skladem NE u zboží v době Vaší objednávky uvedeno bylo. Nabídli jsme Vám jiné alternativy sedaček a dokonce i tu stejnou, již jen za klasickou maloobchodní cenu, což jste odmítl. Když je zákazník informován před objednávkou, že zboží není skladem, tak je jen velmi malá pravděpodobnost, že skladem bude.....:-)) Hezký den e-shop Terulka

Výborná domluva a maximální vstřícnost při předání zboží.

Reakce obchodu terulka.cz

• kupní smlouvu se zbytečnými sankcemi a pokutami.

Reakce obchodu terulka.cz

Vážená paní Křížová, přesně jsme čekali takovouto reakci - 29.12.2014 jste si objednala zboží, které bylo skladem ihned k odeslání a my jsme Vás informovali, že 5.1.2015 hned po naší dovolené zboží odešleme. Počkala jste, až zboží odešleme a pak teprve jste nám napsala tento e-mail: "Dobrý den, bohužel vás musím požádat o stornování zásilky.Nemohu si to te´d dovolit, opozdí se mi výplata" , proto jsme požadovali úhradu nákladů na odeslání. Chyba je na vaší straně, když si objednáváte něco, na co nemáte peníze! O informaci o úhradě nákladů na nepřevzetí balíku jste byla informována předem ještě před odesláním objednávky a navíc jste mohla objednávku naprosto bez problémů a bez sankcí stornovat do 4.1.2015 než byla odeslána, o čemž jste také byla informována předem. Dále jsme Vás informovali, že pokud zboží převezmete, máte právo na odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů a na vrácení peněz, ani toho jste nevyužila. Navíc jste pokutu do dnešního dne stejně neuhradila, takže opravdu Vaši recenzi nechápeme!
    Hezký den e-shop Terulka

Perfektní domluva s paní,poradila,doporučila,dlouho jsem na tak příjemné jednání nenarazila.Určitě jsem zde neobjednavala naposledy :-).
    Super,děkuji.

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další Vaše objednávky....:-))

Milá a vstřícná komunikace, vřele doporučuji dále

• rychlost, komunikativnost, informovanost

kvalitní služba