• Dobrá cena
    • Nedodání zboží
    • Vlažná komunikace

Objednal jsem kolo - termín dodání "do 14 dní". Po měsíci marného čekání jsem objednal jinde a kolo měl za 3 dny doma. Chápu, že situace s kolama pořád není ideální, ale tak snad výrobce/dodavatel ví, co kdy kam může dodat.
    Kdyby řekli rovnou, že dodání kola je 1-2 měsíce třeba, tak by to bylo vůči zákazníkovi fér. Myslím, že snad není problém se zeptat výrobce/dodavatele, jaký je termín dodání. Takhle jsme jen poslouchal (když jsem si zavolal, od eshopu jsem info samovolně neobdržel), že ještě nedorazilo a kdy bude další závoz a že to ověří a pak jsem se zase dozvěděl, že dorazí ta a ta velikost, ale mé objednané kolo stále nikde.
    Doporučit tedy nemohu.

Reakce obchodu TEAM SPORT

U nabízeného kola byla dostupnost psána ,, na dotaz" . Po informaci od dodavatele jsem potvrdil dodáni kola cca do 14 dnů . Bohužel požadované kolo jsem v termínu ne obdržel a Vám nedodal dle naší dohody. Velice se omlouvám za vzniklé problémy .
    s pozdravem Teamsport

• Výrobek byl poškozený. Na následnou reklamaci dosud nikdo nereagoval.

Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu TEAM SPORT

velice nás mrzí vaše nespokojenost s vyřízením vaší reklamace. Po obdržení vaší reklamace jsme reagovali ihned tentýž den , kdy jsme vám poslali e-mail s převzetím reklamace. Jelikož jsme e-shop, většina komunikace probíhá vždy po e-mailu takže nás mrzí že jste si e-mailu nevšimla a doufáme že příště budete spokojená.

S pozdravem Teamsport

• Máme skladem a na druhý zruší objednávku - Nemají!!

Reakce obchodu TEAM SPORT

Velice nás mrzí vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Uznáváme že se pochybení stalo na naší straně v našem systému a omlouváme se za případné komplikace. Pevně věříme že váš příští nákup se obejde bez komplikací.

S Pozdravem Teamsport

15.2. Objednáno zboží, které bylo na webu skladem, 11.4. po osobním telefonickém dotazu zděleno prodejcem že objednávku zrušil. Po celou dobu objednávky prodejce nekomunikuje.

Reakce obchodu TEAM SPORT

ihned po zadání Vaši objednávky jsme volali, že je zboží na dotaz a dodavatel (Shimano) tuto páčku nemá, tudíž nelze objednat. Proto jsme Vaši objednávku stornovali. Jistě víte nejen v cyklistice , ale i v jiných odvětvích, je bohužel nedostatek zboží. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s našim obchodem.
    S pozdravem Teamsport

• Rychlost vyřízení objednávky

Nekomunikace obchodu a nevrácení peněžní částky za vrácené zboží

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, Vaše nespokojenost s nákupem, resp. s vrácením peněz nás mrzí, nicméně dle našich obchodních podmínek máme 14 dní na vrácení peněz. Peníze jsme posílali obratem ihned po obdržení zboží.

• dodáno jiné zboží než to, které bylo objednáno

s Vašimi službami nejsem spokojen, místo objednané cyklistické bundy mně byla dodána vesta ale za cenu bundy. Toto jsem musel reklamovat, zaslat zboží Vám zpět na vlastní náklady a žádal jsem navrácení peněz.
    Peníze zatím vráceny nebyly.

Za 12 dní ze strany obchodu ani jeden náznak komunikace. Při mém telefonátu - potvrzení odeslání zboží, týden se nic neděje, žádný email, telefonát, nic. Docela bída.Zboží jsem uhradil 1.7.2020 a zítra ruším objednávku a budu chtít vrátit peníze na účet. Doufám, že to proběhne
    bez problémů.

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, omlouváme se za způsobené potíže.

Zboží mělo být skladem, bohužel realita byla jiná, obchod zrušil mou objednávku.

Reakce obchodu TEAM SPORT

opravdu u daného zboží (cyklistické boty GIRO) jsme měli psáno skladem , bohužel došlo k záměně velikostí, tudíž jsme vaši objednávku nemohli vykrýt , o čemž jsme vás okamžitě telefonicky informovali.
    Někdy se stane při velkém množství zboží, že dojde k systematické chybě. Za naší chybu se velice omlouváme a doufáme, že při dalším nákupu budete 100% spokojen.
    Teamsport

• Objednavala jsem poprve, zatim zkusenost nemam. A co je hlavni, bunda jeste nedorazila, tak nehodnotim.

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, u zboží psaného na dotaz se dané zboží musí prvně objednat (pokud ho dodavatel skladem má). Při kontrole Vaší objednávky jsme zjistili, že bunda Silvini již byla expedována a v brzké době by k Vám měla dorazit. S pozdravem Teamsport.

Zdravim.som zakaznik zo Slovenska.mám u skúsenosť s českým obchodom konkrétne skibike centrum radodin..veľmi pozitívnu.preto som sa obrátil na tento obchod v dobrej viere,ze bude všetko v poriadku..objednal som si tretry mtb nortwave rebel veľkosť 43.5!podľa ich velkostnej tabuľky je to veľkosť 28.5cm!!!keď mi tretry došli a ja som ich vyskúšal,bol som zhrozený a šokovaný!!!hneď som vedel,že niečo nie je v poriadku!boli mi malé!!!po premerani vnutornej vložky prišiel ďalší sok!!jedna tretra mala 28cm...a druhá len 27.4cm!!!takže to neviem pochopit!!!keďže som používal tretry 43'5!asi 8rokov..len chcem varovať ostatných!!lebo zaplatíte ako ja 19euro poštovné...a tovar vrátite..lebo nemáte inú možnosť...je to dosť neprofesionalne...a smutné..no nič..ponaučenie do budúcna..aj zlá skúsenosť,dobrá skúsenosť!len stále nechápem ako je to možné...tie tretry sa uz podľa mňa vrátili viackrát...tak pozor na to!dufam,že som pomohol iným..hneď na to som si objednal na mt.biker.sk a veľká spokojnosť

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, boty byly nové, originál zabalené od výrobce, při převzetí Vámi vráceného zboží jsme zpětně zkontrolovali vložku (stélku), na obou byla uvedená stejná velikost, ale jedna z nich byla opravdu o 4mm kratší. Za to se Vám omlouváme, ale chyba musela nastat na straně dodavatele. Nákupy na Slovensko jsou zpoplatněny, ale o tom jste jistě věděl. Je to psáno v našich obchodních podmínkách. S pozdravem krásného dne Teamsport.

Výrobek jsem objednal před 10 dny a dosu mi nebyl doručen. Takže to mi stačí k tomu, abych si udělal obrázek o fungování obchodu.

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, v sobotu k večeru 13.4.2019 jste si udělal objednávku, v pondělí 15.4.2019 jsme Vás telefonicky informovali (paní Helenu), že stojan máme fyzicky 1 kus. Vy jste chtěl 2 kusy a paní souhlasila se skutečností, že druhý kus objednáme. Vzhledem k tomu, že byly velikonoční svátky, tudíž k dnešnímu dni je to 5 pracovních dnů. Objednávku určitě doručíme, jakmile zboží obdržíme. S pozdravem Teamsport.

• krásné fotky produktů a prostě přehledný obchod - tak to má vypadat
    • příjemní lidé na infolince
    • všechno ostatní a ještě něco navíc - viz popis!

Čistě suše popisně (už jsem vychladl): Objednal jsem si zboží (cca 5 položek) a zaplatil ho předem. Obchod ve mně budil důvěru. Krátce po objednání došlo k problému - jednu položku nemůžou doručit. Říkám tak mě pošlete co máte a co nemáte za to mi vraťte peníze. A problém - nám to dělá problémy v účetnictví a kdesi cosi... Dobrý po týdnu kdy se nic nedělo mi přišlo zboží. Chyběla v něm i další položka. Jako náhrada mi sice přišly reflexní ponožky a láhev na pití, ale přestože je to víc než týden tak cca 1400kč za nedodané zboží mi stále nejsou vrácené. Pan šéf je asi někde na tůře nebo co... A to ani nepočítám že PPL mi balík doručilo až na podruhé protože prý nebyly řádně vyplněné doručovací údaje. Takže přátelé adrenalinového objednávání - klidně tady objednávejte ale já s tímhle obchodem kamarád fakt nebudu. MOJE NEJHORŠÍ ZKUŠENOST BĚHEM 15 LET OBJEDNÁVÁNÍ Z RŮZNÝCH E-SHOPŮ!

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, už od prvopočátku vše bylo špatně. Objednal jste si více produktů a u jednoho z nich bylo uvedeno na dotaz ( tudíž zboží není skladem na prodejně), vůbec jste se nedotázal na jeho dostupnost. A automaticky jste ho objednal i zaplatil. V obchodních podmínkách je uvedeno vrácení peněz za zboží do 14 dnů. Veškeré uvedené údaje od zákazníka se automaticky tisknou na průvodku balíku. Za průběh objednávky a PPL se omlouváme.

ani se mi nikdo neozval !!!

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, u Vámi objednaného zboží jste měl uvedenou platbu převodem. K dnešnímu dni jsme od Vás bohužel neobdrželi platbu. Tudíž Vaše zboží (2 duše) jsme k dnešnímu dni ještě neexpedovali. V případě, že jste od nás nedostal pokyny k platbě, což automaticky dělá systém objednávek, tak se Vám omlouváme. Pokud si zákazník zboží objedná a zadá platbu hotově, zboží uvedené skladem expedujeme nejpozději do druhého dne. S pozdravem Teamsport.

• Neviem. Možno cena ak mi zboží bude doručeno...

Moc prozatím nekomunikuje

Koloběžky byly vedeny, že jsou skladem, po objednávce jsem dostal druhý den vzkaz o jejím zrušení, protože zboží již nemají!
    Mají tam tedy pěkný nepořádek!

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Když je zboží psáno na dotaz, to znamená, že není momentálně skladem na prodejně. Je třeba se telefonicky dotázat, zda je možno zboží objednat u dodavatele. Pokud má dodavatel zboží skladem, objednáme. Jakmile bude na prodejně, telefonicky zákazníka kontaktujeme, poté je možno si zboží vyzvednout. Děkujeme za pochopení. Přejeme příjemný den.

• fiktivní zboží
    • nic neutratíte

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Zboží jsme měli skladem na prodejně pouze 1 kus a Vy jste si objednal 2 kusy. Zjišťovali jsme dostupnost zboží u dodavatele, ten tyto pláště již nemá. Objednávku jsme nemohli tedy vykrýt. Omlouváme se za případné komplikace. Děkujeme za pochopení. S pozdravem a přáním krásného dne. Teamsport.

• Dobrý den,
    • před měsícem jsem si u vás objednal 2ks - Plášť Maxxis BEAVER 26x2.25 kevlar EXO . Volal mi zástupce, že se omlouvá, ale jelikož se musí tyto pláště objednat, tak je dostanu za 2 týdny. Uplynul měsíc a dodnes se nikdo neozval. Velmi špatný přístup. Zdeněk Knot (e.mail. [email protected])

Dobrý den pane Knote,
    objednával jste si u nás plášť Beaver 29" né 26". Tento plášť byl psaný na dotaz, to znamená, že zboží nemáme skladem. Telefonicky jsme Vás informovali o této skutečnosti. Dodavatel toto zboží do dnešního dne nemá skladem. Omlouváme se, ale objednávku jsem do dnešního dne nemohli odeslat.

S pozdravem krásného dne Teamsport.

Po týdnu jsem neobdržel ani informaci, ze mají problém.

Reakce obchodu TEAM SPORT

Omlouváme se, i u nás se může stát chyba.
    S pozdravem pěkného den
    Teamsport

• nejprve objednavku potvrdili, nasledne pak zrusili /zbozi nedostupne/

Reakce obchodu TEAM SPORT

Dobrý den,veškeré potvrzení objednávek dělá automaticky systém webu. U zboží na dotaz, což bylo ve Vašem případě, se zákazník může informovat o dostupnosti daného produktu nebo v případě, že to neudělá, ho informujeme my. Bohužel dodavatel nemá zboží skladem, tudíž jsme nemohli Vaši objednávku vykrýt.
    Přejeme všem krásný den.