• Nulový servis k prodanému zboží.

Vážený zákazníku,

omlouváme se, že jste věci přímo spojené s naším E-shopem řešil s člověkem, který pracuje v jiném oddělení. Tuto situaci jsme již vyřešili telefonicky a zasláním náhradních dílů. Prosím při jakékoli nesrovnalosti či problému, volejte přímo na linku E-shopu. Předejdeme takovým to nesrovnalostem. Děkujeme

• zmatek a drzost

• Eshop funguje v pořádku, avšak na prodejně nikoliv. Kolo je super, ale kdyby nebylo objednáno na obchod, určitě bychom zde nenakoupili více - samozřejmě zde jsou odborníci, avšak chtělo by to trošku ubrat arogance ...

• Čekal jsem, že u cyklocomputeru bude přibalen český manuál.

• Špatná volba dodavatele zboží - PPL

Nenechte si doručit zboží od PPL

Po 14 dnech od objednání jsem se emailem dotazoval, jak to vypadá se zbožím. Bylo mi sděleno, že zboží není a již nebude. Nikdy více.

Objednal jsem si vázání, které měli na internetových stránkách psané jako skladem. Po dvou dnech mi zavolali, že toto vázání nemají, že mi přivezou jiné.

Reakce obchodu TEAM SPORT

rád bych uvedl věci na pravou míru. Objednané vázání nebylo na našem e-shopu uvedeno jako skladem, ale na objednávku u dodavatele. Po zjištění v den objednání (9.12.2014 v 21:00), že dodavatel již tuto barevnou variantu nenabízí, Vám byla ihned na druhý den 10.12.2014 telefonicky nabídnuta jiná dostupná barevná varianta stejné modelové řady, se kterou jste souhlasil. Toto vázání pak bylo doobjednáno a zasláno 11.12.2014 na Vaši dodací adresu.

S pozdravem,
    Musiolek Lumír

• nabízí nedostupné zboží

kupujte jinde

• Obchod neví, co prezentuje na svých stránkách.

• Zboží objednáno na vlastní odběr na prodejně. Nulová odezva na objednávku.

Nedoporučuji.

Děkujeme za referenci konkurence. Binar