• Kompetentní servis

Po zakoupení satelitního přijímače nefungovala karta Skylink. Po telefonátu s jejich technikem a podle jeho návodu se podařilo kartu rozchodit. Ještě jednou díky za rychlou pomoc.

• Pouze cena, jinak nic pozitivního.
    • Přístroje jsou pro tuto cenu dodávány bez originálního návodu v češtině. Zdlouhavá debata s prodejcem, mlží a mlží a mlží...
    • Výsledek nula.

Tohoto rádoby obchodníka nikomu nedoporučuji. Objednáte si zboží, zboží Vám dodají z Německa, místo záručního listu dostanete fakturu, která slouží jako zár. list a originální návod v českém jazyce? To opravdu není možné díky snížené ceně, za kterou to prodávají. Pokud se nechcete trápit s luštěním návodu jak má přístroj vůbec fungovat doporučuji pryč od tohoto prodejce. Za ty dvě stovky nižší ceny Vám tyto starosti nestojí.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• ! malý,lehký,2 SIM,staré známé srozumitelné ikony
    • pravděpodobně poruchový,baterie malou výdrž,/u cca.90ti %kusů/,velmi složité psaní SMS,což u značkových telefonů,ale dražších neexistuje.U nich je psaní SMS zpráv neustále zjednodušuje,protože ,,náctiletí raději SMSskují"

Závěr odborníků je známý-kdo chce malý,na telefonování jednoduchý telefon na 2 SIMky,protože mladí potřebují volat na 2-3 různé operátory,/telefony na 3 SIMky už jsou v prodeji,ale aktivní jsou pouze 2,na 3 SIMku se musí mobil vypnout a zapnout,což není výhodné/,komu nevadí složitost psaní,po čase zakoupení orig.baterie lepší kvality a dalších menších neduhů,ať si ho koupí. 000 Czk je moc.Já jsem jej koupil za 1 700 Czk,ale nevím jestli je to originál,na anglickém manuálu je napsáno G580

• Dobrá cena, kvalitní zboží.
    • Nic, snad jen že návod je v aj.

Objednaný vysavač přišel za 4 dny, moje dotazy byly kompetentně zodpovězeny, jsem velmi spokojená.