• široký sortiment
    • serioznost bez platby předem nebo dobírkou
    • kvalita

Výborné ceny
    Bez zkušenosti,ale příjemné překvapení (satelit.komplet )
    Dopuručuji již nyní

• Rychlá dodávka
    • Dobrá cena
    • Zboží přišlo v pořádku a funguje
    • nemám nic

Dobrý obchod, asi tady budu nakupovat častěji.

dobrá domluva , rychlé jednání , zboží v pořádku

• velmi ustretovy profesionalny a poradensky pristup
    • nemam ziadne pripomienky

niekolkorocna velmi dobra skusenost

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dobrá cena, korektní jednání, bezodkladně vyřízená reklamace.

Spokojen.

• Rychlá dodávka
    • Kvalitní zboží
    • Kompletní dokumentace
    • Odborná pomoc na telefonu
    • Nejlevnější na internetu

Doboručuji tento obchod.

• rychlé vyřízení poptávky, levně a rychle .. doporučujeme

Nemáme co vytknout.

• rychlé dodání, nejnižší cena

Shop SWOOPO mohu jen doporučit. Ač jsem zde kupoval poprvé, vše proběhlo na jedničku. Díky.

• vse perfektni

doporucuji

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Všechno proběhlo ke spokojenosti do týdne. Nejnižší cena.
    • Na rozdíl od jiných prodejců,kdy je při dražší zakázce doprava zdarma, je zde dost drahá doprava a poštovné za platbu.

Zboží ale došlo v pořádku a jsem s ním velice spokojen.

• Opravdu nic
    • Absolutni nula ohledne komunikace. Objednano zbozi a presto ze je udajne skladem a byl zvolen osobni odber tak i po 3 dnech nemam absolutne zadnou reakci od prodejce kdy bude zbozi pripraveno k odberu.
    • Koncim s nimi. Opravdu v dobe obchodu kde si mohu zbozi skladem vyzvednout za hodinu a nebo ho mam druhy den postou doma se mi opravdu nechce cekat az se nekdo uraci a napise zbozi bude tehdy a tehdy k odberu. Obchod nedoporucuji.

Nedoporucuji

Reakce obchodu www.swoopo.cz

Osobní odběr je v našem skladu možný v pracovní den od 09:00 do 18:00 hod., a to ve většině případů již za něco více než hodinu od objednání zboží. Proto můžeme s jistotou konstatovat, že nám byl sdělen nefungující telefonický kontakt na odběratele zboží. To je jediný možný důvod, proč se našemu skladu nepodařilo Vás telefonicky informovat o termínu osobního odběru. Velmi by nás potěšilo, kdyby jste nás kontaktoval a pomohl nám chybu najít. Jako poděkování za Vaši spolupráci při objasnění důvodu nekorektního vyřízení Vaší objednávky pro Vás máme nachystán malý dárek!