• nevim
    • Ostatni jste asi meli stesti, ale u mne trva dodani satelitni anteny uz 9 dni (objednano 26.7.), i kdyz byla "skladem" - mozna nekde u vyrobce ve skladu
    • 1.8. oznameni, ze dnes (1.8.) obdrzeli moji objednavku - kde se valela skoro tyden nikdo nevi
    • Pri objednavani jsem do poznamky pripsal, ze zadam o co nejrychlejsi vyrizeni - odjezd na dovolenou. zatim nic.
    • 1.8. zprava - ODESLANO!!! - mezi "obdrzenim" objednavky a odeslanim uplynulo slovy 40 sekund - UZASNE!! porad ale nevim, co se delo od 26.7. do 1.8.
    • dnes sobota 3.8.a ... NIC
    • Opravdu zavidim vsem, co dostali zbozi do 24 hodin, muj pripad to ovsem v ZADNEM pripade neni.

Ani, kdybych moc chtel a s obema ocima zavrenyma NEMUZU DOPORUCIT.
    V pondeli odjizdim na dovolenou. Pokud snad dojedou a dovezou, budou mit smulu - nikdo nebude doma.
    Ostatni obchody komunikuji.. Zavolaji, ze zbozi nemaji, ale ze do x dni bude a jestli pockam.. Nebo mi zavolaji a doporuci jinou variantu atd. Tady? Nic. Cekej a mozna se dockas.
    Uz jsem nakoupil jinde, cekani je luxus, ktery si nemuzu dovolit.

• spolehlivost

• SLUŠNÁ CENA
    • DOPORUČENÝ NÁKUP

DOPORUČENÍ OD KAMARÁDA
    PO PRVNÍ NÁKUPU JEŠTĚ NESOUDÍM
    TENTO OBCHOD DOPORUČUJI OSTATNÍM
    PRO ZAČÁTEK SLUŠNÉ JEDNÁNÍ

Příkladné jednání,není co vytknout,zkrátka 1A. Děkuji K.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• zbozi bylo skladem
    • ?

velmi spokojen :)

• Nejnižší cena na internetu
    • Distributor produktů Xtrend
    • O žádných nevím.

Technik je velmi schopný a ochotný, doporučuji všem pro bezproblémový nákup na internetu.

• rychlost,perfektní služby
    • nevím o žádné

jen tak dál

• Nejnižší cena v době mého zájmu o nákup
    • Poněkud nepřehledné stránky e-shopu

Obchod mohu doporučit dalším zájemcům o satelitní techniku

• velmi pomalá mailová komunikace
    • jakoby neměli zájem o uskutečnění obchodu

nakupuji pro firmu a to celkem ve velkém množství. Každou moji poptávku jsem musela několikrát urgovat, bylo takřka nemožné dostat z nich odpověď..

Reakce obchodu www.swoopo.cz

Každý den dostáváme velké množství dotazů a snažíme se je všechny v co nejkratší době zodpovědět. Některé dotazy můžeme ale zodpovědět až po obdržení informací od výrobce, jak tomu bylo i ve Vašem případě. Nicméně se za opožděnou odpověď omlouváme a slibujemě, že se příště budeme jednoduše snažit ještě víc.

• Trochu nejasné zadání platby dobírka,faktura.

Zajímavé portfolio produktů, dobré ceny.

• Rychlé dodání zboží
    • Vstřícné jednání i v nestandardních situacích
    • Zajímavý sortiment pro náročnější zákazníky
    • Nabídka nadstandardních služeb (konfigurace zboží na přání)
    • Dobrá technická podpora

Doporučuji všem

• Rychlá dodávka a dobrá cena.

Z mí strany naprostá spokojenost.

• Dobré zboží za super cenu a rychle dodané (24 hodin). Doporučuju bez omezení.

Koupil jsem tam satelit Qbox a jsem velmi spokojen. Doporučuji tento obchod bez výhrady!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.