• solidní ceny

• Velký výběr,dobré ceny

Skvělý vyběr zboží,perfektní přehled.Ochotná a velmi příjemná komunikace se zaměstnanci

• Přehledný sortiment

Můžu zhodnotit až obdržím zboží

• cena, dobra komunikace, vstricnost
    • nevim

doporucuji

• poštovné nad 1500 zdarma
    • poměrně dlouhá dodací doba

Velmi profesionální a příjemné jednání

• velká nabídka
    • občas nedostatečný popis

dostatečný výběr
    dobré ceny

• Nabízené zboží nemají a místo toho nabízí alternativu.

Nedoporučuji ostatním, komunikace s obchodem je zdlouhavá a rozhodně se neorientují po odborné stránce v nabízeném zboží. Dodací lhůta 3 týdny je opravdu moc dlouhá. Již nikdy více.

• přehlednos
    • dlouhá dodací lhůta

zatím neemohu posoudit

• široký výběr
    • dlouhá dodací lhůta

V době vyplnění dotazníku ještě zboží nemám, proto ani nemohu nic jiného hodnotit.

• rychlost spolehlivost ochota
    • nemam zadne negativni zkusenosti

doporucuji

• Byla jsem velmi zklamná. Až jsem si vybrala
    • tak mi bylo oznámeno, že zboží již dodavatel nedodává. Zboží ale nebylo stáhnuto z internetu.

Vážená paní ....?,
    děkujeme za Vaši recenzi. Jelikož vývoj a poptávka na trhu se neustále obměňuje, stane se, že nabízené zboží už nemá výrobce na skladě. V takovém množství, v jakém jsou svítidla nabízena, není snadné uhlídat, zda je ještě skladem, či ne. Pokud tu informaci máme předem, snažíme se co nejrychleji produkty stáhnout z nabídky a zákazník je ihned o tomto informován. Naše nabídka je tak obsáhlá, že pokud takový případ nastane, určitě si každý vybere náhradní řešení.
    Nicméně se Vám omlouváme za vzniklé potíže.

Objednané zboží zatím nedorazilo,dotazník na hodnocení mě posíláte trochu předčasně.

• velký sortiment
    • nekomunmikace, nulové info ze strany obchodu ohledně stavu objednávky

nedoporučuji z důvodu nulové komunikace ať o průběhu objednávky, či na základě vyžádání informací emailem - do dnešního dne jsem informaci o stavu objednávky neobdržela a ani zboží nemáme

Vážená paní Šimková Koňaříková,

děkujeme za Vaši recenzi, ale dovoluji si oponovat. Při potvrzení objednávky jsem Vám do emailu uvedla, že zboží naskladníme tento týden a před odesláním Vás budeme ještě informovat. Zboží jsme naskladnili včera odpoledne a dnes jsem Vám znovu odepisovala, že už ho máme skladem a budeme expedovat. Mrzí nás, že píšete o nulové komunikaci, když to není pravda.

• Velký výběr svítídel.
    • Výborná komunikace.

Obchod mohu doporučit každému kdo shání cokoliv co svítí. Z množství nabízených svítidel si musí vybrat každý. Většinou se jedná o designersky velmi zajímavé kousky, které byste v jiných českých e-shopech jen stěží hledali.

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

děkujeme za Vaši kladnou reakci, velmi si toho vážíme.

• Mají v nabídce trochu odlišné zboží než jiné obchody. Doprava zdarma i u relativně levného nákupu.
    • Trošku mi scházelo avizo o expedici zboží, aby měl člověk možnost si v případě potřeby dohodnout jiný termín. Pouze SMS ráno v den dodání.

Objednaný lustr mi došel za 2,5 týdne od objednání, ale věděl jsem o tom předem, takže nebyl problém. Nebyl skladem a podle informací obchodu se během 2 týdnů mělo jet pro zboží. Jakmile měli světlo na skladě, dali mi vědět a informovali o odesílání. Komunikace ze strany obchodu tedy byla naprosto bez problémů. Obchod můžu doporučit.

• Zatím jsem je nepoznal
    • Proč u zboží není poznámka, že není skladem a že objednací doba je..... dnů

Počkám, až dodáte zboží. Pak se k tomu mohu vyjádřit.

• Výborná komunikace, pro lustry se jelo do Italie a vše bylo skvěle vykomunikováno.

• velmi dobrý přehled svítidel
    • široký sortiment zboží
    • zápory nevidím, nevýhodou je nedostačující
    • popis zboží, takže se špatně vybírá

velký výběr svítidel
    zkušenosti zatím nemám
    tento obchod bych doporučila
    ano, pro velmi širokou nabídku