Svitidla-LED-Lighting

Recenze Svitidla-LED-Lighting

Přidáno: 12. ledna 2017

Vyborny

Přidáno: 15. prosince 2016

sice delší čekací doba ale vyplatila se. Stmívatelné LED žárovky svítí (se starším typem stmívače si moc nerozumí ale řešení jsem našel v tom, že v lustru zůstala jedna původní halogenová žárovka a blikání resp. problém s rozsvícením 8 žárovek v lustru ustal). Vzhledem k tomu, že mi šlo a jde o úsporu energie tak i toto je přijatelné řešení (pokud nechci investovat do úplně nového stmívatelného vypínače).

Lenka

Přidáno: 5. prosince 2016

• zboží které jsem jinde nesehnala
  • dobrá cena
  • delší doba dodání,rozbité zboží (to byl problém na straně dopravce), tzn. další týden než objednají nové u dodavatele...

Velmi dobrá komunikace, vše vyřešeno k naší spokojenosti.

Rimini

Přidáno: 12. listopadu 2016

• Podpora při nákupu , komunikace

yaga

Přidáno: 11. listopadu 2016

• Přehledná nabídka, velmi dobrá komunikace, poskytnutí poradenství.

Dana

Přidáno: 8. listopadu 2016

Možná to byla jen shoda okolností, ale nejsem spokojena. Objednala jsem tři lustry (stejný design, různá velikost). Čekala jsem na zprávu o doručení více než tři týdny a pak přišlo oznámení, že obchod má jen jeden z objednaných lustrů a další už nebudou, protože se přestaly vyrábět. Proto jsem zrušila celou objednávku.

Donplus s.r.o.

Přidáno: 15. října 2016

• Sortiment

Přidáno: 11. října 2016

• žadné
  • Když si objednám a zboží nejste schopni do 3 týdnů dodat to i z CHiny by dorazily na rikše dřív.

Vážený zákazníku,
omlouváme se za zdržení zásilky, nicméně posílali jsme Vám minulý týden email s vysvětlením, proč se dodávka opozdí. Stalo se, že řidiči zapomněli naložit Vaše svítidlo, takže jsme operativně řešili náhradní dopravu. Proto ta časová prodleva.

Tomáš

Přidáno: 26. srpna 2016

• velký výběr zboží
  • perfektní komunikace
  • nepostřehl jsem žádné

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

moc děkujeme za Váš nákup a také, že jste si našel čas a zveřejnil pro nás velmi milou recenzi.

Kateřina

Přidáno: 25. srpna 2016

• U zboží není vidět, zda je skaldem nebo jaká je dodací lhůta. Až po objednávce jsem zjistila, že dorazí za 3 týdny.

Potvrzující emaily chodí pokaždé z jiné adresy.
Přišel potvrzující email, že zboží dorazí za 3 týdny. Další informace o expedici zásilky už nedorazila. Den před dodáním přišla pouze sms o doručení zásilky druhý den.
Nevím, zda jedno světlo nebude vracet. Na první pohled jsou světla stejná, jen jedno se musí složit z více kusů a druhé je jako jeden kus. Pokud bude pohledově znatelný rozdíl, budeme chtít světlo vyměnit.(Stropní svítidlo Shade 8426-21)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi i připomínky.
Abychom vysvětlili, na webu neuvádíme skladovou dostupnost a to z toho důvodu, že termín závozu zboží je pokaždé jiný, tudíž nelze dopředu předpokládat, za jak dlouho zboží naskladníme. Zmiňujeme tuto informaci v obchodních podmínkách.
Potvrzující email objednávek přijde zákazníkům z automatického robot systému a pak ještě odpovídáme s upřesněním objednávky z emailu našeho obchodního oddělení. Proto se Vám zdá, že je to pokaždé jinak. Ale je to běžný postup e-shopů. Při expedici zboží také zasíláme info emailem, ale máme zkušenosti, že zákazníci email přehlédnou, anebo mají nastavený účet tak, že spadá do spamu, což my už neovlivníme. Proto ještě chodí sms.
Co se týká svítidla, tak výrobce pro zjednodušení montáže upravil balení těchto svítidel. Stalo se, že jeden kus poslali z předešlé série a druhý z nové. Tvarově i barvově vše zůstalo stejné, neměl by být žádný problém. Pokud by se Vám něco nezdálo, svítidlo vyměníme.

Za případné komplikace se dodatečně omlouváme.
Děkujeme za pochopení a také za Váš nákup.