• Velký výběr zboží.

• nemám k tomu co dodat,jsem spokojená

• přehledný,velký výběr

výborný-doporučuji

• rychlost, spolehlivost, kvalita
    • našla jsem na internetu

vynikající, rychlý, spolehlivý

druhý den po objednání jsem měla lampu doma

• internetové stránky kde sou mylne fakta, jako třeba když objednavam stropní osvetlení je tam napsano že sklo je z mlečneho bíleho skla a na pobočce mi řeknou že to teda mlečne sklo není, k produktum sou napsany popisky často stejne jako k dalším desítkam možna stovkam produktum, kde jsou univerzalni řeči o produktu. Pak jak jsem zminoval mylne info a nakonec doporučení špatnych žarovek ke svetlu ktere vůbec nesviti i při udaní rozmeru pokoje.

Internetové stranky by mel delat profesional .... a rady k žarovkam taky

• široký sortiment

Nakupuji v internetových obchodech mnoho různých věcí a jsem téměř vždy spokojen, neboť si velmi pečlivě vybírám dodavatele. Samotná cena u mně hraje sekundární roli. Primární roli hraje "budoucí celková spokojenost". V tomto obchodě konstatuji - velmi spokojen!

• Zbozi se zrejme poskodilo behem prepravy. Zamestnankyne obchodu byla velice ochotna resit dodani nahradniho dilu.

• velké množství zboží, velmi dobré ceny,pokud není zboží na skladě, napíší termín kdy se dodávka uskuteční a toto dodrží
    • O žádných nevím

Jsem spokojená, vše proběhlo dle mých představ

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Přehledná nabídka zajímavých a myslím i kvalitních svítidel
    • dobrá cena a přehlednost

nákup doporučuji

• přehlednost a flexibilita

naprostá spokojenost

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

Děkujeme za recenzi, vážíme se toho a jsme potěšeni, když je zákazník spokojen.

Hodnocení pro Heureka-moc brzy zasílané,kdy zboží ještě není doručeno,takže není možno hodnotit.
    Jinak vše v pořádku,ochota,komunikace,doručení.

S výběrem svítidla i dodáním jsem velmi spokojená, až budu podobné zboží opět potřebovat, obrátím se na Vás a doporučím Vaše skvělé služby svým známým.

• Zboží skladem a žádné dlouhé objednací lhůty a čekání na zboží.
    • Zboží do druhého dne máte doma.
    • To je super.
    • Nemá k mému nákupu.

Zboží skladem.
    Při telefonické domluvě ochotné a vstřícné jednání.
    Doporučuji.
    Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

Děkujeme za Vaši recenzi.

opravdu velmi rychlý nákup a výborná komunikace. Na internetu nakupuji velmi často a pokud bych hledala další osvětlení, ráda se do tohoto obchodu vrátím.

Vážená paní Kristýno,
    moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi, které si velmi vážíme.

• Obchod se mi zdál dobrý v tom, že k nabízeným svítidlům nabízel vhodné žárovky, což je někdy při internetovém nákupu problém. Bohužel se právě toto ukázalo jako nejvíc špatně .. v našem případě.
    • Navrhované žárovky nebyl vhodné do zde zakoupené lampy, obě kulaté žárovky, které jsem v ní použili po několika dnech vypověděly službu. Při reklamaci jsme se teprve dozvěděli, že do lampy, kterou jsme si vybrali se tyto žárovky (které obchod doporučil) vůbec používat nesmí. Prý tam mohou být pouze obyčejné žárovky. Vzhledem k tomu, že jsme lampu vybírali právě podle toho, zda do ní lze použít LED žárovku, jsme museli vrátit i samotnou lampu. Čekáme na vyřízení reklamace a vrácení peněz.

Zklamání.

Vážená paní ...,
    děkujeme za Vaši recenzi, která bohužel není až tak pravdivá, jak ji popisujete. V objednávce jste měla 1ks lampičky a 3ks různých žárovek. Při objednání jste s nikým vhodnost žárovky nekonzultovala, takže jsme nemohli tušit do jakého svítidla je použijete. Na webu se zobrazí celková nabídka žárovek, ne že "doporučujeme" tyto žárovky ke konkrétnímu druhu svítidla, což je velký rozdíl. Přesto jsme Vaši reklamaci ochotně uznali a peníze Vám budou vráceny.

• Přehledný výběr zboží.
    • Snadné objednání.
    • Větší výběr zboží a za lepší cenu než v kamenném obchodě.

Doporučuji všem kdo chtějí nakoupit v klidu z domova.
    Velmi dobře na mne zapůsobil jak způsob komunikace prodejce tak i bezproblémová doprava.

Vážená paní Hrozková,

moc děkujeme za Vaši potěšující recenzi. Snažíme se, aby byl zákazník spokojený.

• Dobrá komunikace a rychlost

• Spatne dohledatelny na webu, kdyz clovek nehleda presny nazev....