• Obchod nekomunikuje

Čekám na zboží už jsem se snažil urgovat objednávku, však bez odpovědi.
    Musím objednat jinde, potřebuji zboží. Špatný prodejce, nespolehlivý, navrhuji s ním zrušit spolupráci z Vaší strany.
    Křenek FM

• objednal a zaplatl jsem zboží s dodávkou která měla být expedována do dvou dnů. Objednávka je zaplacena 11 dnů a stále není vyexpedováno.

Zboží v eshopu bylo označeno skladem, proto jsem u nich objednával. Zaplaceno 6.2, potvrzení o zaplacení přišlo ráno7.2. 13.2 jsem volal s dotazem jestli bylo odesláno a samozřejmě že nebylo, prý ho pošlou 14.2. Jako co to je? V roce 2024 trvá zabalení a odeslání 3 krabiček 8 dnů? Zboží co jsem objednal je samozřejmě pořád označeno skladem.

Zboží objednané v lednu jsem ještě neobdržel ani nevím v jakém stavu objednávka aktuálně je

• Po dodání zboží jsem reklamoval písemně jednu z žárovek, ale obchod dodnes nereagoval.

17.01.2024 jsem zboží objednal a 26.01.2024 po devíti dnech mi oznámili, že zboží je nedostupné a již nebude. Tak jsem ztratil 9 dnů čekáním na něco, co mi nedodají.

• Více jak dvakrát delší dodací lhůta, než bylo deklarováno.

• Žádné info ohledně stavu objednávky až při dotazu jaký je stav objednávky bylo řečeno že objednávka bude vyřízena až po týdnu, zatím nedorazila.
  • Budu hodnotit až mi dojte objednané nové zboží.Vse trvá dlouho.

• Čiré žárovky jsou v pohodě, bohužel předešlá objednávka barevných žárovek za cca 400 Kč hned ve vánočním řetězu bouchla. Předloni to samé. Barevné žárovky 12V nekupovat.!!!

• Nespolehlivost

Nejsou schopni dodržet slovo a odeslat objednávku dle domluvy. Jsem objednaný s autem na STK a přestala mi 10 dní předtím svítit žárovka. Ihned jsem tedy objednal sadu nových a jasně jsme si telefonicky potvrdili, dokdy potřebuji objednávku doručit, což po telefonu nebyl žádný problém. Po 10 dnech od objednání přesto nebyla zásilka ani odeslaná. Nyní musím na poslední chvíli situaci řešit koupí prědražených žlutých žárovek z benzínky, které budu stejně zase měnit za bílé. Nehledě na to, že si kvůli tomu musím v 6 hodin ráno přivstat, abych vše stihl zajistit…

Nelze platit kartou, takže k ničemu.

Od Vás potvrzená objednávka měla uvedeno místo dodání Přerov Husova ul., pošta uvádí místo dodání Dolní újezd a to je rozdíl, proto zásilka ještě nedošla !

Prostě a jednoduše... chtěl jsem aby byly celozelene...a vybiral jsem dlouho než jsem je našel....misto toho nam dorazil svètelny chaos.S tim že těsněni na krabičce nesedi...neni prostě lepeno.Neminim se tim vzrušovat....prostè tam sedi nějaky imbecil...kteremu je to za ten jeho plat jedno.

• Zbozi melo byt skladem do 2 dnu. Bohuzel po tydnu stale nic.
    • Nakonec jsem musel zbozi objednat jinde a objednavku stornoval.

Vybral jsem obchod s ohledem na privetivou cenu a celkem dobrou dostupnost (psano: dostupne za 2 dny) . Bohuzel ale ani po tydnu zbozi nebylo odeslano a byl jsem nucen objednavku stornovat a najit zbozi u jineho dodavatele.

• Dobré ceny
    • Nic nebylo skladem, po týdnu čekání (dostupnost u všech položek byla uvedena 2 dny) jsem objednávku stornoval.

Sice dobré ceny, ale u zboží s uvedenou dostupností 2 dny je doba dodání podstatně delší.

Zboží prodejce deklaroval skladem.Což nebyla pravda.Teprve po mém
    zrušení objednávky začal obchod komunikovat.Nyní má zboží skladem a
    může ho expedovat,já už nemám zájem, zboží jsem obstaral jinde!!

• velký výběr zboží
    • rozumné ceny
    • vysoká odbornost
    • neochota a nezdvořilost při jednání se zákazníkem
    • dodací lhůty

Inzerují zboží,které nemají na 6 žároviček čekám už dva týdny.

• Dlouhá dodací lhuta

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, omlouvám se za zdržení 3 pracovní dny, dnes bude objednávka odcházet. Čekali jsme na dodávku od výrobce, na centrále jich nebylo dostatek.