• Zásilka po 8 dne nedorazila!!!!

Od objednávky uplynulo již několik dní. Je zaplacená, ale o stavu nemám žádné informace.

• Zboží uvádí skladem, ale realně není

NEMAM STALE TOVAR

objednáno 12.6.2022,placeno ihned,je 20.6. a dnes snad doveze zásilkovna.Proti rychlosti jiných e-shopů někde něco zaskřípalo.
    Plusem širší výběr zboží.

• zboží není skladem, dodání nejisté

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, děkujeme za recenzi. U každé položky máte dostupnost v počtu kusů i termínem dodání. Ten samý den, co byla objednávka uskutečněna jsme Vás kontaktovali, že z 10ti položek byla jedna pouze v 1ks, a další dny urgovala pro odpověď, po třetí bez reakce objednávku zrušila.

objednávka: 1202201682
    ze dne: 7.2.2022
    nebyla doručena do Zásilkovny - Pardubice, Smetanovo náměstí 48
    a ani oznamující e-mail mně nebyl doručen!

• Zboží bylo objednáno a ihned zaplaceno. Zboží nepřišlo. Napsal jsem urgenci. Bylo slíbeno, že zboží pošlou. NEPOSLALI! Už se mnou nekomunikují. ZBOZÍ NEMÁM A PENÍZE TAKÉ NE! NEDOPORUČUJI!

ZAPLACENÉ ZBOŽÍ NEPOSLALI! Už se mnou nekomunikují. ZBOZÍ NEMÁM A PENÍZE TAKÉ NE! NEDOPORUČUJI!

Zboží mi bylo dodáno bez originálního obalu. Podvod na zákazníky.

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si Vánoční žárovičky balené v blistru po 4ks v počtu dvě balení. Vzhledem k tomu, že je po Vánocích a na poslání byste čekal cca 2 týdny, udělali jsme to, že jsme vzali stejný počet žárovek z kusového balení, které bylo skladem a mohli jsme odeslat ihned a to jsme také udělali. Škoda, že až je dáte na stromeček, tak obal stejně vyhodíte. Chtěli jsme se vyvarovat špatné recenzi za nedržení termínu a dostali ji za něco jiného :(

• Na e-shopu, mají napsáno skladem, zaplatíte a za dva dny Vám přijde email, kde stojí ,že zboží nemají a bude max. do 3dnů. Po týdnu zavoláte a řeknou ,že bude tak za 2.měsíce. Kdybych si nezavolal tak Vám to ani neřeknou. a ještě my řeknou abych si koupil něco jiného. To byl vrchol drzosti!!!!!!

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, omlouvám se. Šíře našeho sortimentu je opravdu obrovská a obsahuje i speciální produkty, které nejsou běžně dostupné a v případě jeho vyprodání jsou některé dodací lhůty delší. V objednávce jste právě jednu takovou položku měl, proto jsme Vám nabídli možnost si vybrat něco podobného s lepší dostupností.

• Nekompletní zasilka po tydnu se nikdo neozval na reklamaci
    • komunikace 0!

objednala jsem zboží v pondělí 20.12.21 telefonicky. Jednání dobré, příslib, zítra určitě bude u vás. Naléhavě jsem ho potřebovala do vánoc (pátek). Pak přišel mail, že se opozdí až o 2 dny. dobrý, ještě stíháme. Ale nedělo se nic. Ve čtvrtek jsem zavolala, co se děje. Neodpověděla jsem údajně na mail, tak nic neposlali. Ale mně žádný nepřišel. Jo, tak kolegyňka vám ho neposlala. K dispozici byl jen jeden artikl a měli se mě zeptat, jestli chci alespoň tento nebo budu čekat i na druhý, který do vánoc nebude. Byla bych brala i ten jeden. Tak jsem to zrušila, budu to potřebovat zase za rok.

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, děkujeme za recenzi, ano, naši chybu uznáváme. Sklad nepřivezl komplet a v tom množství objednávek nám nějaká utekla. Všeobecně však nechápu, když mi člověk do telefonu brečí radostí, jak zboží shání x let každé vánoce a má možnost konečně sehnat a děkuje za to, že jsme. Pak ruší den před Vánoci, protože jsme to nestihli a nenechá to dojet. Raději bude příští rok shánět znova 3 dny před :(

Zboží zatím nedorazilo, nemám info, co se děje. Prvotní info bylo, že zboží není skladem, dále už nic

• chybně uvedeno, že je zboží skladem, následoval e-mail, že zboží bude expedováno do tří dnů, zatím je to týden, podotýkám, že zboží je zaplaceno

Nespolehlivý

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Zboží bylo objednáno v menším množství, než bylo na skladě. Vzhledem k tomu, že se jednalo neběžné zboží, byla dodávky vykryta po 7mi dnech. Za zpoždění se omlouváme. To, zda je zboží zaplaceno předem nebo na dobírku nemám na dodací termíny žádný vliv.

• Objednané zboží jsem dosud nedostal i přes obchodem potvrzenou objednávku.

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Měl jste žárovky, které se doskladňovali a přišly po týdnu. Již by mělo být vše v pořádku.

neseriozní sliby a chování

Reakce obchodu Svět žárovek

Vážený pane Drda, děkujeme za recenzi, kterou jste psal již 3 dny po objednávce, ale nechal jste si upravit objednávku na zboží se sdělením termínu dodávky, kterou jsme dodrželi a stejně se nám zásilka v hodnotě 3700Kč vrátila zpět jako nevyzvednutá. Kdo je tedy neseriozní?

• Klamavý popisek

U vánočních žárovek napíšou, že obsahují časovač a dojdou bez. Když jsem se dotazoval proč? Řekli, že to musí zjistit a, že zavolají. Místo toho změnily popisek na eshopu a nikdo se neozval. Tolik chování prodejce!!

Reakce obchodu Svět žárovek

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Dle systému kolega z technického nejdříve zjišťoval co se stalo, napsal Vám email a pak opravil správně popisek. Mrkněte do hromadných zpráv nebo spamu, kde určitě odpověď od nás najdete.

Fakturu jsme zaplatili dopředu a dokonce i příplatek za dopravu na Slovensko a pak se zjistilo že zářivky nejsou.

• Objednávka byla z technických důvodu zrušena,pro mě ztráta času.

Zaplaceno a zboží ani po 3 týdnech nemam