Objednávku ignorujú hneď keď som si objedná prišiel email že objednávka je prijatá no to bolo asi pred 10 dňami do teraz mi neprišla žiadna informácia o objednávke a ani žiadna zásielka mi neprišla. NENAKUPUJTE TU !!

Potisk na obalu nebyl úplný (po okrajích jsou bílá místa). Navíc již po týdnu běžného používání se potisk začal na několika místech odlupovat. URČITĚ NEDOPORUČUJI.

Po převodu peněz mi zboží nebylo doručeno. Ani žádná reakce na email. Telefon nikdo nezvedal.

Toto přijde jako velmi neseriózní jednání.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace, po kontrole stavu Vaši objednávky jsme zjistili, že opravdu zboží nebylo vyexpedováno, bohužel nedošlo ke spárování Vaši platby z našim systémem jelikož byl zadán špatný tvar variabilního symbolu. Bohužel musím však apelovat na Vaši reakci ohledně nekomunikace obchodu, o tom, že máte problém se zásilkou jsme zjistili až dnes z negativního hodnocení. Nyní je již vše napraveno a za nedopatření jsme Vám přibalili k Vaši objednávce malý dárek jako omluva z naši strany.

Děkujeme za pochopení.

Tým Světdoplňků.cz

• - špatná komunikace s obchodem
    • - zboží odeslali až na výzvu
    • - nabízí dopravu zdarma, což je sice pravda, ale zpoplatňuje si všechny způsoby plateb.

- v obchodě jsem nakoupila kvůli tomu, že kryt, který jsem si na telefon objednala jinde nebyl k dostání.
    - Praktika obchodu, kdy udají dopravu zdarma aby zákazníka nalákaly mne při volbě způsobu platby odradil. Za platbu předem v převážné většině internetových obchodů neúčtují poplatek, zde je účtováno 40 Kč a za dobírku je účtováno 80 Kč. Takže si poté stejně v podstatě platíte "dopravu". Nevadí mi zaplatit si dopravné za něco co opravdu chci, ale vadí mi způsob jaký je prezentovaný v tomto eshopu.
    - co se týče komunikace s obchodem, zboží uváděli skladem, zvolila jsem platbu převodem, takže očekávám, že než se stáhne k nim platba trvá to většinou max 2 pracovní dny. Zboží mi však odeslali až po písemné a telefonické urgenci. Na email mi odpověděli až po 2 dnech a to jsem mezitím ještě volala a pán tvrdil, že se mi ozve zpět. Neozval. Zboží mi tak doslo po 8 pracovních dnech.
    - stát se může, že nezvládli expedovat, měli technické problémy a já nevím co, ale v takovém případě čekám lepší komunikaci ze strany obchodu.
    - byl to můj první obchodbohužel už zde určitě nenakoupím.

• Pozor "zapomínají" přibalit polovinu objednaného zboží. A samozřejmě si "nezapomenou" to nedodané zboží fakturovat. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

bohužel jsme z Vaší strany neobdrželi žádnou informaci o nedodání zboží. V případě, že ve Vaši zásilce chyběli objednané položky neváhejte se na nás obrátit, bohužel i na naši straně se občas stane chyba, ale rádi Vám s Vaši reklamací pomůžeme.

S pozdravem Tým Světdoplňků.cz

• Popis armbandu je špatny. To říká, že "Vhodné pro Samsung Galaxy S5 mini", ale Samsung má výstup sluchátek na opačné straně než iPhone. A tento armband je pro iPhone. NENÍ vhodné pro Samsung!

Prodávající se nezkontroloval produktu ktery prodeje, popisy jsou špatně.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

naše armbandy jsou universální, sluchátka lze vyvést spodní částí pro iPhone a horní částí (vstupem) pro ostatní telefony. S kontabilitou pro Samsung by neměl být problém. V případě problému se na nás obraťte.

Hezký den Tým Světdoplňků.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Koupil jsem si dvě věci. Jedna dorazila v bezvadném pořádku. Druhá byla očividně používaná (V obchodě toto nebylo označeno). Na můj dotaz proč nedodržují zákon v tomto bodě jsem dostal odpověď, že za to může nejspíše dopravce a prý mi to vyreklamují. Ale musím dojít na poštu, poslat jim to ... Čili další úsilí musím vložit do toho, abych narovnal "chybu" obchodu.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Dobrý den, omlouváme se Vám za nepříjemnosti, které Vám vznikly. Prodejem použitého zboží se nezabýváme. Vaše zboží Vám bude vyreklamováno. Jako omluvu Vám nabízíme 20% slevu na další nákup.
    S přátelskými pozdravy Tým Světdoplňků.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• organizace obchodu
    • komunikace

V tomto obchodě zřejmě neví levá co dělá pravá. Zboží jsem objednal 2.2.2014 a když jsem 12.2.2014 provedl dotaz kde je moje zásilka (ihned zaplacená při objednání) dostal jsem odpověď, že: chyba nastala ve spárování Vaši platby s naším systémem. Myslím, že další komentář je zbytečný! V případě,že máte dost času a trpělivosti, nakupujte zde! V dnešní době, kdy se mnoho prodejců snaží vyřídit objednávky v řádu hodin ( a to jde ), je tento shop na úrovni doby kamenné!

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Dobrý den, zásilky zpravidla doručujeme následující pracovní den po zaplacení, nicméně ve Vašem případě opravdu nastala chyba na naší straně. Za chybu se Vám omlouváme a jako omluvu prosím přijměte 50% slevu na celý nákup, abychom Vám mohli dokázat, že zásilky doručujeme řádně a včas.

S pozdravem Krátký

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Vaše objednávka přišla 28.12 v době dovolené (do 3.1.2014). Bohužel i tak jsme Vám nemohli odpovědět na Váš dotaz, protože žádný z Vaší strany nepřišel. Ale i tak děkujeme za 70% kladné hodnocení našeho eshopu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.