posunul jsem Štědrý den, zásilka je od 20.12. neustále na cestě. Dnes již desátý den.
    Obchod zato nemůže, ale přepravce .

Objednávku ignorujú hneď keď som si objedná prišiel email že objednávka je prijatá no to bolo asi pred 10 dňami do teraz mi neprišla žiadna informácia o objednávke a ani žiadna zásielka mi neprišla. NENAKUPUJTE TU !!

Potisk na obalu nebyl úplný (po okrajích jsou bílá místa). Navíc již po týdnu běžného používání se potisk začal na několika místech odlupovat. URČITĚ NEDOPORUČUJI.

• velký výběr, skvělá komunikace, rychlá dodací doba, zboží přišlo vpořádku a odpovídalo obrázku a popisu.

spokojenost jak se zbožím tak i s dodací dobou a komunikací s eshopem

Po převodu peněz mi zboží nebylo doručeno. Ani žádná reakce na email. Telefon nikdo nezvedal.

Toto přijde jako velmi neseriózní jednání.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace, po kontrole stavu Vaši objednávky jsme zjistili, že opravdu zboží nebylo vyexpedováno, bohužel nedošlo ke spárování Vaši platby z našim systémem jelikož byl zadán špatný tvar variabilního symbolu. Bohužel musím však apelovat na Vaši reakci ohledně nekomunikace obchodu, o tom, že máte problém se zásilkou jsme zjistili až dnes z negativního hodnocení. Nyní je již vše napraveno a za nedopatření jsme Vám přibalili k Vaši objednávce malý dárek jako omluva z naši strany.

Děkujeme za pochopení.

Tým Světdoplňků.cz

• - špatná komunikace s obchodem
    • - zboží odeslali až na výzvu
    • - nabízí dopravu zdarma, což je sice pravda, ale zpoplatňuje si všechny způsoby plateb.

- v obchodě jsem nakoupila kvůli tomu, že kryt, který jsem si na telefon objednala jinde nebyl k dostání.
    - Praktika obchodu, kdy udají dopravu zdarma aby zákazníka nalákaly mne při volbě způsobu platby odradil. Za platbu předem v převážné většině internetových obchodů neúčtují poplatek, zde je účtováno 40 Kč a za dobírku je účtováno 80 Kč. Takže si poté stejně v podstatě platíte "dopravu". Nevadí mi zaplatit si dopravné za něco co opravdu chci, ale vadí mi způsob jaký je prezentovaný v tomto eshopu.
    - co se týče komunikace s obchodem, zboží uváděli skladem, zvolila jsem platbu převodem, takže očekávám, že než se stáhne k nim platba trvá to většinou max 2 pracovní dny. Zboží mi však odeslali až po písemné a telefonické urgenci. Na email mi odpověděli až po 2 dnech a to jsem mezitím ještě volala a pán tvrdil, že se mi ozve zpět. Neozval. Zboží mi tak doslo po 8 pracovních dnech.
    - stát se může, že nezvládli expedovat, měli technické problémy a já nevím co, ale v takovém případě čekám lepší komunikaci ze strany obchodu.
    - byl to můj první obchodbohužel už zde určitě nenakoupím.

• cena, přehlednost
    • velikost sortimentu

dobrá služba pro doplňky na mobily

• Rychlost dodání,spokojenost s výrobkem

• přehledný
    • nenašla jsem

• V úterý objednáno, ve středu bylo zboží doma
    • Jednání, přístup e-shopu v dnešní době silně nadstandardní
    • Nepřišel jsem na žádné

Velmi ochotné a vstřícné vystupování e-shopu. Rychlé doručení, informace o stavu zásilky. Zboží odpovídalo popisu a fotografii. Doporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• spolehlivost

nákup byl perfektní, doporučuji ostatním

• Velký výběr, snadný přehled, rychlé dodání

Byl jsem s tímto eshopem velmi spokojen. Dodání na druhý den od objednání.

Přehlednost
    Vcelku rychlé dodání
    Možnost osobního vyzvednutí

• Přejvapil mě online chat, kde nám my ochotně poradili. Výběr toho co jsem hledal. Doručení na druhý den českou poštou.

Celkově jsem velmi spokojený s tímto nákupem.

dobrý obchod

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Pozor "zapomínají" přibalit polovinu objednaného zboží. A samozřejmě si "nezapomenou" to nedodané zboží fakturovat. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

bohužel jsme z Vaší strany neobdrželi žádnou informaci o nedodání zboží. V případě, že ve Vaši zásilce chyběli objednané položky neváhejte se na nás obrátit, bohužel i na naši straně se občas stane chyba, ale rádi Vám s Vaši reklamací pomůžeme.

S pozdravem Tým Světdoplňků.cz