• úpřímné a férové jednání se svými zákazníky
    • nenašla jsem žádné

super obchodovat - nakupovat v tomto obchodě

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• levné ceny kromě folíí na mobil, ty jsou zbytečně předražené, na jiných stránkách jsem je našla za 20 Kč.

doporučuji.rychlá reakce v případě potřeby ze strany prodávajícího.velká spokojenost.

• organizace obchodu
    • komunikace

V tomto obchodě zřejmě neví levá co dělá pravá. Zboží jsem objednal 2.2.2014 a když jsem 12.2.2014 provedl dotaz kde je moje zásilka (ihned zaplacená při objednání) dostal jsem odpověď, že: chyba nastala ve spárování Vaši platby s naším systémem. Myslím, že další komentář je zbytečný! V případě,že máte dost času a trpělivosti, nakupujte zde! V dnešní době, kdy se mnoho prodejců snaží vyřídit objednávky v řádu hodin ( a to jde ), je tento shop na úrovni doby kamenné!

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Dobrý den, zásilky zpravidla doručujeme následující pracovní den po zaplacení, nicméně ve Vašem případě opravdu nastala chyba na naší straně. Za chybu se Vám omlouváme a jako omluvu prosím přijměte 50% slevu na celý nákup, abychom Vám mohli dokázat, že zásilky doručujeme řádně a včas.

S pozdravem Krátký

• Velký výběr

Vřele doporučuji.

• bezproblémová komunikace, svižný průběh, vše proběhlo jak mělo
    • stránky jsou přehledné, leč jejich design by mohl být trochu graficky zpříjemněn

viz. výše

• velký výběr

V tomhle obchodě jsem nakoupila poprvé a jsem spokojena. Zboží je kvalitní a odpovídá ceně.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Vaše objednávka přišla 28.12 v době dovolené (do 3.1.2014). Bohužel i tak jsme Vám nemohli odpovědět na Váš dotaz, protože žádný z Vaší strany nepřišel. Ale i tak děkujeme za 70% kladné hodnocení našeho eshopu.

• rychlá komunikace a dodání
    • ochota
    • nevím zatím o žádných

vždy mě tam něco zaujme,mají pořád něco nového,
    komunikace je rychlá a vždy se mnou komunikují s ochotou,dodání bylo velmi rychlé,i když měli na stránkách napsáno,že z důvodu dovolené mezi Vánocemi bude zboží expedováno až po Novém roce,přišlo běžně do 2 prac.dní

• Doprava pres českou poštu, zatim neni nic moc.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Dobrý den, máte pravdu Česká pošta není zrovna vzorný dopravce, nicméně není v našich sílách s tímto problémem bojovat. Děkujeme za Váš nákup a těšíme se na další.

Kryt na můj mobil byl zde nejlevnější a oceňuji rychlost dodání, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Svetdoplnku.cz

Děkujeme a Těšíme se na další společný nákup.

• Kupovala jsem zboží, které jsem nikde jinde nenašla

Doporučuji, rychlé dodání

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Velky vyber, rychlost dodani
    • -

Pro ostatni urcite doporucuji. Velmi dobra komunikace, rychlost dodani. Zbozi odpovida obrazku a popisu. Naprosta skopojenost.

• Rychlá dodací doba.

Výborné, všem doporučuji.

• Rychlost. Hned druhý den jsem měla zboží doma.

Doporučuji,maximální spokojenost

Doporučuji, velmi dobrá komunikace přes mail, zboží dorazilo kvalitní a hlavně rychle, dobré ceny, přehledné stránky a reálné foto.

• Velmi rychle dodani, moznost využít sluzby ulozenka, jinde nesehnatelne zbozi
    • Pro me ne moc atraktivní eshop