• Špatná komunikace ohledně termínu dodání zboží.

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení a velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s dodáním zboží na prodejnu. Při přepravě bohužel došlo ke ztrátě zásilky. Proto nebyla objednávka na prodejnu doručena ve standartním termínu. Jakmile jsme tuto skutečnost zjistili, informovali jsem Vás telefonicky i e-mailem. Za celou tuto nepříjemnost se velice omlouváme.
    Pevně věříme, že se již podobná situace nebude opakovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den!
    Za tým Super zoo, Radka.

• Objednala jsem zboží - 11.11., které mělo být k vyzvednutí na prodejně, bohužel se tak nestalo. Dostala jsem email, že bude k vyzvednutí do dvou pracovních dnů. Počítala jsem, že max. 15.11., ale celou dobu se nikdo neozval, žádné informace…..Opravdu velmi špatná komunikace s obchodem

Reakce obchodu SUPER ZOO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení s komentářem. Objednávka byla dle přepravce 14.11. doručena na prodejnu, ale nebyla kolegy zpracována. S kolegy bylo vše prověřeno, byli znovu proškolení a objednávka je nyní na prodejně připravena k odběru. Velmi se Vám omlouváme za pochybení kolegů na prodejně. Situace se již nebude opakovat.
    Děkujeme a přejeme Vám příjemný den. Za tým Super zoo, Kristýna

• Zboží bylo skladem, ale obchod objednávku zrušil, že skladem není.
    • Příšerná komunikace se zákaznickým oddělením
    • Nabídnuta naprosto směšná kompenzace

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost.
    Celou situaci jsem ověřovala a při velmi výhodné akci na kapsičky MIAMOR Ragout Royale multipack, která trval pouze pár hodin, jste vytvořila tři objednávky: 1699451957, 1699452074 a 1699455120.

Zboží nebylo dostupné na vybrané prodejně Super zoo Štěrboholy a kolegové si jej nechali dodat z centrálního skladu. Nejprve však odeslali poslední vytvořenou č. 1699455120, poté druhou vytvořenou objednávku č. 1699452074 a jako poslední paradoxně první vytvořenou objednávku č. 1699451957. Proto došlo k situaci, že první do první objednávky již nevystačilo objednané zboží a jedna objednávka ze tří musela být stornovaná z důvodu nedostupného zboží. Jelikož akční cena u tohoto produktu byla velmi nízká, došlo rychle k výprodeji kapsiček.
    O nedostupnosti zboží jsme Vás emailově informovali. Jako kompenzaci za vzniklou nepříjemnost Vám kolegyně nabízela 10% slevu na celý nákup. V případě zájmu o slevu nás neváhejte kontaktovat.

Za vzniklou komplikace se omlouváme.
    Za tým Super zoo, Anežka

• rozvoz domů
    • při rozvozu domů, nevíte, kdy kurýr dorazí, nikdo se neozve, tak je to takový to čekání doma jako u Česky pošty =) =) =)
    • na výběr jen něco z kompletní nabídky a samozřejmě jen to nejdražší (dobrý marketingový trik =) ú
    • nemožnost si objednat cokoliv z nabídky na rozvoz, takže vás to stejně donutí jít ke konkurenci nebo kamenné prodejny
    • celkem špatná komunikace ohledně doručení

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení a velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost.
    Pro předpokládaný čas doručení Nejrychlejším rozvozem po Praze a okolí slouží tabulka, viz. https://www.superzoo.cz/nejrychlejsi-rozvoz-po-praze/ , kde podle času objednání je znám čas doručení. Poté při samotném doručení má kurýr příjemce kontaktovat. Pokud tomu tak nebylo přijměte naší omluvu.
    Objednávky pro Nejrychlejší rozvoz po Praze a okolí jsou vychystávané z prodejny Super zoo Praha Štěrboholy. Nabídka je tedy omezená dle skladových zásob této prodejny.
    Pokud má zákazník zájem o zboží, které nelze doručit touto službou tentýž den ( právě z důvodu nedostupnosti na prodejně Praha Štěrboholy, odkud jsou objednávky vychystávané) , lze vytvořit klasickou e-shopovou objednávku s doručením přepravcem DPD, Česká pošta aj. V případě, že je objednávka vytvořená všední den do 12hod. dochází k expedování tentýž den a k doručení den následující.
    Děkujeme za pochopení.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme krásný den, za tým Super zoo Anežka.