• Veľký sortiment vecí pre zvieratá každého druhu
    • Ceny za niektoré produkty ako sú napríklad vodítka, oblečky a hračky pre psov + pár madrací a pelechov

• Výhodné ceny
    • Kvalitní zboží
    • U některých produktů vyšší ceny

Nakupuji často a nyní byla i akce s dopravou zdarma.Takže nebylo co řešit
    Super zoo doporučuji.

Reakce obchodu SUPER ZOO

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaše milé hodnocení. Ráda bych se Vám vyjádřila k cenám, které uvádíte jako negativní hodnocení. Co se týče cen, vzhledem ke globálnímu nárůstu cen surovin jsme byli nuceni přistoupit k navýšení cen produktů. Nejde jen o zvýšení ceny výrobních surovin, ale také zdražení obalového materiálu, dopravy a ceny energií. Díky našemu věrnostnímu programu je však možné se dostat na lepší ceny u vybraných produktů, více informací se můžete dozvědět zde: https://www.superzoo.cz/family/
    Každý měsíc u nás probíhá akce, kde můžete též využít výhody.
    Děkujeme a přejeme Vám příjemný den.

• Velký výběr zboží.
    • Vyšší ceny.

• cena v objednávce se liší od ceny, kterou nakonec zaplatíte
    • termín odeslání nebyl dodržen a nikdo mě neinformoval, přestože obchod věděl, že zboží potřebuji do určitého data
    • doprava zdarma nakonec stojí 60 Kč

Na e-shopu jsem nakupovala poprvé, protože jsme se měli nečekaně rozrůst o andulku a nemám v úmyslu to opakovat. Opravdu hrozná zkušenost.
    Dělala jsem 2 objednávky.
    Mou situaci, kdy objednávka měla přijít v pátek, protože andulku jsem měli mít v neděli zachránila paní prodavačka na prodejně. Jinak by dorazila až v úterý.
    1. objednávka:
    Klec - tady nás zachránila paní prodavačka, která poprosila jinou prodejnu, jestli by jí nemohli dopravit na její prodejnu
    Sépiová kost - vzala jsem na prodejně
    Pítko - vzala jsem na prodejně
    Ptačí písek - vzala jsem na prodejně
    Papírová krabice - vzala jsem na prodejně
    Bidýlko - vzala jsem na prodejně
    Bidýlko - vzala jsem na prodejně

2. objednávka:
    Cementové bidýlko - vzala jsem na prodejně
    Bylinky - došly nakonec z e-shopu -> objednáte za 27 Kč, platíte 34 Kč
    Koupelna - nakonec jsem nekupovala

Mimochodem: Děkujeme za nákup! Jaká byla Vaše spokojenost? - vypršelo během 3 dní.

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení a velice nás mrzí, že jste nebyla s nákupem spokojena.
    Celou situaci jsem ověřovala. Dne 27.12. ve večerních hodinách jste vytvořila objednávku č. 1703709707, ale všechno zboží nebylo skladem na prodejně a muselo být dodané z centrálního skladu. O této skutečnosti jsme Vás emailově informovali- v emailu je uvedeno, že zboží bude doručeno do 3 pracovních dnů. Následující den, tedy 28.12., bylo zboží expedováno na prodejnu. Bohužel u přepravce došlo k prodlení a z kapacitních důvodů nedoručoval 29.12. Doručování probíhá pouze pracovní dny a proto došlo k doručení až následující pracovní den, tedy 2.1. . Ovšem v každém případě bylo splněno doručení na prodejnu do 3 pracovních dnů, jak bylo avizované v původním emailu.

Za cenu, kterou potvrzujete při vytvoření e-shopové objednávky dochází poté i k vydání objednávky.

Prosím Vás zašlete nám email na [email protected] s konkrétním případem, kdy tomu tak dle Vašeho tvrzení nebylo.
    Pokud myslíte zmiňované bylinky, tak jiná cena byla z důvodu měnící se ceny po novém roce.
    Bylinky Vitakraft Vogel Salat Mix 10g při vytvoření e-shopové objednávky 28.12.2023 stály 27Kč, ovšem po novém roce (nákup proveden 2.1. 2024) došlo ke zdražení na 34Kč. Jelikož nedošlo k vyzvednutí e-shopové objednávky, kde by byla účtovaná původní cena, za kterou bylo objednáno, ale k zakoupení na prodejně byla naúčtovaná tato cena.

Druhá objednávka č. 1703724088 byla objednaná 28.12. a připravená k odběru byla 2.1. -tedy do 3 pracovních dnů, jak bylo avizováno.

Doprava na prodejny je zdarma od částky 990 Kč. Pokud není splněná tato hodnota je účtované přepravné ve výši 59Kč.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
    Děkujeme za pochopení.
    Za tým Super zoo, Anežka

• Kvalita
    • Vysoké ceny

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení s komentářem. Co se týče cen, vzhledem ke globálnímu nárůstu cen surovin jsme byli nuceni přistoupit k navýšení cen produktů. Nejde jen o zvýšení ceny výrobních surovin, ale také zdražení obalového materiálu, dopravy a ceny energií. Díky našemu věrnostnímu programu je však možné se dostat na nižší ceny. Více informací naleznete zde: https://www.superzoo.cz/family/
    Pravidelně u nás na e-shopu probíhají akce se slevy, které jsou též pěknou výhodou.
    Za tým Super zoo, Kristýna

• Super obchod, nakupuji na pobočce Vlašim, jen údajné zboží nemívají skladem, tak jsem si to objednal na výše zmiňovanou pobočku.
    • Většina (7z10) produktů jsou až moc drahé.
    • Některé zboží nemívají na určitých pobočkách skladem - (je tedy nutné ho objednat).

Reakce obchodu SUPER ZOO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení s komentářem. Co se týče cen, vzhledem ke globálnímu nárůstu cen surovin jsme byli nuceni přistoupit k navýšení cen produktů. Nejde jen o zvýšení ceny výrobních surovin, ale také zdražení obalového materiálu, dopravy a ceny energií. Díky našemu věrnostnímu programu je však možné se dostat na lepší ceny. Více informací se dozvíte zde: https://www.superzoo.cz/family/ a díky registraci se jednoduše dozvíte i o akcích na e-shopu.
    Ohledně dostupnosti zboží na našich prodejnách je z kapacitních důvodů omezené a proto máme k dispozici e-shop pro objednání a dodání na adresu domů nebo na prodejnu.

• Dobrý výběr zboží
    • Vyzvednutí v prodejnách
    • Vyšší ceny, pokud není zajímavá sleva

Vše v pořádku. Při cenách BF byla cena poměrně slušná, jinak jsou ceny vyšší. Velice chválím Mystery box pro kočky, pěkné zboží za dobrou cenu.

• Śiroký sortiment
    • Přehledné stránky
    • ve srovnání s jinými eshopy poměrně vysoké ceny

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení s komentářem. Vzhledem ke globálnímu nárůstu cen surovin jsme byli nuceni přistoupit k navýšení cen produktů. Nejde jen o zvýšení ceny výrobních surovin, ale také zdražení obalového materiálu, dopravy a ceny energií. Díky našemu věrnostnímu programu se však naši zákazníci mohou dostat na lepší a výhodnější ceny produktů. Při akci je možné ještě na Family cenu uplatnit další slevu, která zrovna probíhá.
    Více o našem věrnostním programu se můžete dozvědět zde: https://www.superzoo.cz/family/, popřípadě nás můžete kontaktovat na naší infolince 321 000 180, kde Vám mile rádi vše vysvětlíme.