• zajímavá nabídka, slušné ceny
    • příliš dlouhá dodací doba, jakoby zboží, avizované skladem, ani skladem nebylo. Přes týden od objednání je prostě moc.

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla vytvořena dne 22.1.2024 ve večerních hodinách a expedována byla 24.1.2024. Ke zpoždění došlo kvůli velkému množství objednávek díky akci, která probíhala týden před tím. Došlo tedy k jednodennímu zpoždění, nikoliv týdennímu. O zpoždění jsme zákazníky informovali prostřednictvím e-mailu. Bohužel nerozumíme tomu, jak uvádíte, že zboží nebylo skladem. Expedována byla celá Vaše kompletní objednávka.

Přejeme krásný den!
    Za tým Super zoo, Radka

• Z avizované dvoudenní dodací doby zboží na prodejnu se stala více než týdenní

Reakce obchodu SUPER ZOO

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení s komentářem. Na e-shopu bylo avizováno dodání do 4 pracovních dnů, v emailu bohužel došlo k technické chybě, za kterou se Vám velmi omlouváme. Vaše objednávka je nyní připravena na prodejně k odběru a můžete si ji vyzvednout.
    Děkujeme za pochopení, strpení a omlouváme se za způsobené komplikace.
    Za tým Super zoo. Kristýna.

• Delší doba dodání, než slibují

• Dlouhá čekací doba na objednané zboží

• Dlouhá dodací lhůta,čekal jsem 4 dny na konzervy

Reakce obchodu SUPER ZOO

omlouváme se za komplikace a prodlení.
    Bohužel zboží nebylo skladem na prodejně a muselo být dodané z centrálního skladu. O této skutečnosti jsme Vás informovali emailově.
    Doručení objednávky z centrálního skladu na prodejnu bylo prodlouženo z důvodu akce Black Friday probíhající minulý týden na e-shopu. Na prodlení v doručení jsme upozorňovali přímo na eshopu. Poté v informačním emailu byla chybou systému uvedená milná informace ohledně doručení 2 pracovní dny. Za což se velice omlouváme.

Objednávku vidím již jako vyzvednutou.
    Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.
    V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za pochopení.
    Za tým Super zoo, Anežka.

• Doba dodání. Nevím jestli je to úplně nevýhoda, ale prodejce dodal zboží na prodejnu čtvrtý den, což mi přijde dost dlouho. Je pravdou, že tuto dobu deklaroval už při nákupu zboží. V době, kdy jiné e-shopy dodávají objednávku v řádu hodin, mi přijde doba čtyři dni k dodání, jako nevýhoda.

Reakce obchodu SUPER ZOO

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla vytvořena ve čtvrtek 26.10. 2023 odpoledne. Expedována byla ihned v pátek 27.10.2023 a na prodejnu byla doručena v pondělí 30.10.2023, kdy byla i připravena k odběru. Vzhledem k tomu, že objednávky na prodejnu odesíláme standartními tuzemskými dopravci, nemohla být objednávka doručována o víkendu. O víkendu dopravci nedoručují. Objednávka tedy byla doručena jak nejrychleji mohla.
    Vaše objednávka byla po té 7 dní uložena na prodejně, kdy jste ji posléze vyzvedl.

Děkujeme za pochopení. Za tým Super zoo, Radka.

• Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu SUPER ZOO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení s komentářem. Vámi vytvořená objednávka v pátek v 11:30 byla odeslána v pondělí 16.10. O pozdním odeslání byli naši zákazníci informováni na e-shopu v košíku při výběru dopravy. Následné zpoždění díky přepravci nás velice mrzí, situaci s přepravcem vyřešíme, aby se situace již neopakovala. Věříme, že nadále zachováte naši přízeň a v případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na naší infolince Super zoo 321 000 180, kde Vám kdykoliv s čímkoliv rádi pomůžeme. Děkujeme a přejeme Vám příjemný den. Za tým Super zoo Kristýna