Moje objednávka byla velmi rychle vyřízena i doručena.

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• dobrá komunikace

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Velký výběr zboží,dobrá komunikace,dobré ceny,rychlost dodání

• Super,vše vždy bez problémů

c Celkova spokojenost.
    Děkuji.

• Vše v pořádku . Tak si představuji moderní obchodování

• Zasláno obratem.
    • Není součástí úzká štětka

Spokojenost

• Spolehlivost a rychlost.

Doporučuji.

Super, rychlé dodání a skvěle balené.

• Inzerované zboží skladem, nebylo skladem.....

Vážený pane Baumgartle,
    velice se Vám omlouváme, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. O víceúčelový vysavač WD 2 - Kärcher byl ve chvíli Vašeho objednání enormní zájem. O předběžném termínu naskladnění jsme Vás obratem informovali a Vaši objednávku po naskladnění obratem odeslali. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku. S pozdravem a přáním pěkného dne. Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Vše proběhlo bez problémů a k mé spokojenosti. Děkuji

Vše OK.

rychlí slušní

Spolehlivý obchod

Všechno proběhlo bez problémů

• Rychlé vyřízení a dodání zboží
    • paní prodavačka je se svým zaměstnáním velmi nespokojena a dává to patřičně najevo

p.prodavačka nebyla ani ochotna pomoci mi vyndat žehlící prkno z krabice, situaci zachránil její kolega ,který mi ochotně pomohl, jinak bych tam prkno za cca 4.000,- Kč nechala a šla si ho koupit jinam :(

Vážená paní Gubáňová,
    velice se Vám za nepříjemné chování naší pracovnice na prodejně v Praze omlouváme. Na základě Vaší recenze jsme celou záležitost předali vedení společnosti. Ještě jednou se Vám za tuto nepříjemnost omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku. S pozdravem a přáním pěkného dne. Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Výborná komunikace

• Super ceny a velký výběr produktů