• Velký výběr zboží,dobrá komunikace,dobré ceny,rychlost dodání

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Super ceny a velký výběr produktů

• Kvalitní zboží
    • Rychlé a spolehlivé dodání
    • slušná cena
    • Výběr levnější dopravy

Nakupuji zde často a vždy spokojenost

• cena, sortiment, rychlost, parkování

Jako vždy bylo vše super

• komunikace s obchodem
    • ceny
    • výběr
    • doprava zdarma (po splnění nákupu nad 3.000,-)

• Super ceny
    • Široký výběr
    • Možnost osobního odběru

Reakce obchodu SuperDiskont

• kvalita, velmi dobrá cena, výběr
    • -0-

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Výběr a nižší ceny

• pestrý výběr zboží
    • fajn ceny
    • kvalitní zboží
    • rychlost odeslání

Objednala jsem zde již několikrát a vždy maximální spokojenost.

• velký výběr zboží
    • příznivé ceny

velký výběr zboží, příznivé ceny, rychlé dodání

• Solidní výběr
    • Slušné ceny

S obchodem jsem spokojená a doporučuji.

• Výběr zboží

Spokojenost

• Skvělý obchod,výborná komunikace,rychlost,bohatý sortiment

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • velice rychlé vyřízení objednávky
    • příjemná komunikace

• široký sortiment
    • perfektní komunikace

super

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost a kladné hodnocení nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.