• dobrá komunikace

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Velký výběr zboží,dobrá komunikace,dobré ceny,rychlost dodání

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Výborná komunikace

• výborná komunikace s obchodem
    • dobře zabaleno ( těžké zboží)

• komunikace s obchodem
    • ceny
    • výběr
    • doprava zdarma (po splnění nákupu nad 3.000,-)

Perfektní komunikace - rychlé dodání - Doporučuji

Reakce obchodu SuperDiskont

• nabídka, komunikace, přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu SuperDiskont

• Komunikace, dobrá cena, rychlost odeslání.

• Komunikace slušná

Čerpadlo přšlo evidentně použité, odřené stopy a usazené povlaky na těle čerpadla. Kovové trubky byly nové...

Vážený pane Matějko,
    velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Na základě přijetí reklamace Vám byl zaslán odkaz na objednání svozu produktu a vrácení platby. Za tuto nepříjemnost se Vám moc omlouváme a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Skvělý obchod,výborná komunikace,rychlost,bohatý sortiment

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • velice rychlé vyřízení objednávky
    • příjemná komunikace

• široký sortiment
    • perfektní komunikace

super

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost a kladné hodnocení nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Po objednání mi byl zaslán mail s předpokládaným termínem dodáním.
    • Komunikace dobrá

Reakce obchodu SuperDiskont

• Komunikace ,delši dodání zboží bylo na jinem skladě.