• Žádné...možná rychlost dodání..
    • Arogantní přístup při reklamaci...

V životě bych si od nich nevzal už ani propisku.. Snadný způsob jak vyhodit peníze oknem..

• Prodávají něco, co nemají skladem.

• alespoň vám napíší, že inzerují, ale nemají
    • že nabízí něco, co nemá

raději se vyhněte

• klamavý popis výrobku,ktrý jsem koupil
    • - - -

• Hodně zboží
    • Neví o tom co prodávají že už třeba dodavatel nemá.

Jinak bezproblémový obchod který láká na dobrou cenu,ale zboží nemá skladem.... Když jim dodavatel zrušil zboží, tak ani jako kompenzaci nenebidli drobnou slevu na dražší produkt...který jsem byl ochoten si zakoupit. Z důvodu toho ze si zákazníka neváží jsem zakoupil následně zboží u konkurence...

• Do dnešního dne jsem neobdržel ani čerpadlo ani žádné vysvětlení, proč mi nebylo dodáno! :-(

Doufám, že jde pouze o nějakou chybu a není to pravidlem.

Nabízené zboží jim prý dodavatel není schopen dodat ,ale i přesto ho pořád v obchodě nabízejí.

Nakoupil jsem náhodou přes internet.proti obchodu nic nemám.Ale výrobek co jsem si objednal /vysavač na saze a popel/ je dobrý ta na vysávání pavučin.Jinak se během cca Jedné minuty filtr zanese tak že se musí vyčistit domácím vysavačem,což je minimálně neekonomické.Rychlejší a čistotnější je klasická lopatka a smeták.

• u zboží nebylo uvedeno že je již vyprodáno,objednáte čekáte a po týdnu se dozvíte že je již vyprodané!!

Reakce obchodu STROJE CB

Dobrý den, odpověděli jsme jakmile to bylo možné, zboží jste objednala těsně před svátky a též probíhala inventura.
    STROJE CB

Stroj brousí vrtáky a nože naprosto mizerně.

• Nedostatečně zabalené zboží. Kupovali jsme kompresor a příslušenství. Zásilka přišla v originální krabici od kompresoru, pouze stažená stahovacími pásky. Mělo být celé zabalenou ještě v jednom obalu.

Na doručeném kompresoru byl prasklý plastový kryt. Zásilku bohužel zaměstnanci rozbalili až po odjezdu kurýra. Proto jsme ani nereklamovali, nemělo by to význam. Doporučil bych klást větší důraz na zabalení zboží pro přepravu. Šetřením na obalech obchod bude ztrácet zákazníky!!!

Reakce obchodu STROJE CB

kompresor už nelze balit do dalších krabic, pokud byl poškozen kryt, lze nahlásit škodu do 3dní od doručení zboží.
    Pak je většinou reklamace vyřešena novým krytem.

STROJE CB