• zboží splnilo mé očekávání

rychlá komunikace a bleskové dodání.
    DOPORUČUJI.

• Rychle

• zatím nic
    • zboží nemají tak pošlou jiné aniž by o tom informovali předem

Objednala jsem elektrocentrálu pro manžela jako dárek Woodster GP 25 s výkonem 2200 W a nejen že přišla jiná značka Scheppach SG 2600 ale i se slabším výkonem 2000 W podle pána na kterého jsem se dovolala u STROJE CB je všechno v pořádku protože Woodster už se nevyrábí , ale podle mě to v pořádku není a bohužel budu vracet. myslím si že když se zboží už nevyrábí tak by nemělo být v nabídce a pokud dám zboží které je od jiné značky tak stejně silné jak zákazník požaduje. Teď budu vracet a 30 dní čekat než mi přijdou peníze zpět a já koupím novou a nebo už mě to přejde za tu dobu uplně

Reakce obchodu STROJE CB

centrála SG 2600 je pouze nový model se stejným výkonem. Vše jsme překontrolovali a na výrobním štítku centrály byl uveden správný výkon. Značka WOODSTER byla výrobcem převedena pod značku Scheppach, pouze z šedého provedení změněno na modré.
    STROJE CB

• Rychlost zpracování objednávky.

• dobrá cena

Zbozi obchod nabizi za prijatelnou cenu, skoda jen ze na zbozi uvadene jako "skladem" jsem cekal tyden. Take mne mrzi ze plastovy kufr je rozbity,ale to nevycitam prodejci, to se mohlo stat pri preprave a vzhledem k vaze heveru (cca 15kg) to lze i predpokladat. Na funkcnost to vliv nema, jen mohl byt dik kufru skladnejsi... Celkove jsem spokojen. Zbozi ktere jsem objednal dorazilo a za prijatelnou cenu, bonus - doprava zdarma, je mily. :-) Za mne - palec nahoru!

Zboží sice nedošlo obratem, ale obchod komunikoval, že zboží vyprodal a do týdne naskladní. Dostal jsem na výběr storno objednávky a nebo týden počkat. Asi za 4 dny došla zpráva o naskladnění a přípravě expedice.
    Komunikace super.

• Dobrá cena a kvalita

vše OK

• Žádné...možná rychlost dodání..
    • Arogantní přístup při reklamaci...

V životě bych si od nich nevzal už ani propisku.. Snadný způsob jak vyhodit peníze oknem..

• Rychlost dodání při první objednávce.. ale jen ta rychlost..
    • Snad úplně vše. Při doručení kompresoru a jeho složení byl nefunkční.. Následovala telefonická komunikace a následné odeslání zpět. Pár dní na to došel mail o doručení nového a odzkoušeného kompresoru. Dorazil..v obalu prvního.To by nevadilo,ale po otevření, celá krabice od oleje. To bych taky přežil. Nicméně balení nekompletní a navíc kompresor dobitý jak kdyby prošel druhou světovou. Večer poslán mail s fotodokumentací. Žádná odezva, prostě nic. Dnes proběhla telefonická komunikace (p.Weselowski)..stručně řečeno za korunu p**a. Arogantní přístup, chování řeznického psa. Nemám slov. Při osobním jednání by to bylo hodně zajímavé. Předpokládám, že bude odezva ze strany dotyčného nebo kohokoliv jiného z obchodu, ale to je mi srdečně jedno. Pokud chcete uvalit přebytečné peníze, obraťte se na tyhle profesionáli..

Nejlehčí způsob jak vyhodit peníze oknem.. :-D
    Nikdy, opravdu nikdy víc..

• cena, kladné reference od odběratelů
    • komunikace po mailu

Obchod dodal zboží brzo a v pořádku. Nicméně jsem se dotazoval na určité věci k danému výrobku (byly grátis v balení) .. dostal jsem odpověd takovou, že mi vlastně vůbec nebylo odpovězeno. V tomto vidím v mém datazu slabinu v komunikaci.

• Motorová sekačka do 3 dnů doma po objednání. Dobré ceny, spokojenost.
    • Nic.

Obchod doporučuji. Cena .

• - cena
    • - nic

No problém. Doporučuji

• Vyber zbozi v pohodli domova a v klidu
    • Slabiy nevidim zadne

Super !

• Výhodnější cena.
    • Chybí přehlednější tel.kontakt.

Nemám strach z dalších nákupů.

Jednoznačně doporučuji, maximální spokojenost.

• sortiment
    • doprava

• nevim

velmi dobrá zkušenost

• Prodávají něco, co nemají skladem.