obchod, který nabízí kvalitní přírodní produkty

• vyzvednutí na Uložence v Bílé Labuti
    • špatný odhad na dodání zboží, neboť byl ve 13 hod ale z Plzně pravidelně je zboží dováženo až po 18 hodině, čímž mi dodání bránilo ve vyzvednutí ještě týž den

výborné produkty, vyhovující doprava, málo akčních slev

Reakce obchodu Veganza Store

Dobrý den, to jste to asi nějak špatně pochopil. Funguje to tak, že pokud si objednáte zboží do 14h, následující den ho budete mít na Uložence k vyzvednutí.

• rychle doručené zboží
    • nezaznamenala jsem

supr

Zatím jsem moc spokojená :-)

• Vse vegan

• Rychlost zpracování objednávky druhy den bylo připravené a odeslané, což je úžasný

• extrémne rýchla expedícia tovaru

• neskutečně rychlé dodání,informace o odeslání zboží,zajímavé potraviny

vřele všem doporučuji

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme, těší nás Vaše spokojenost :-)

• Skvela komunikace,rychlost dodani,prehledne webovky.
    • Zatim maly vyber produktu,ale to se urcite zmeni. :-)

S obchodem jsem zatim velmi spokojena. Byl to muj prvni nakup,ale urcite ne posledni. Vse bylo vyrizeno rychle a v poradku. Navic ke kazde objednavce je mala pozornost navic. :-) Urcite doporucuji vsem.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za krásnou referenci. Vážíme si vaší spokojenosti. Produkty budeme postupně přidávat a sortiment rozšiřovat.

• výběr rostlinných proteinů na jednom místě

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Rostlinné proteiny jsou základem našeho sortimentu a do budoucna plánujeme jejich řady ještě rozšiřovat.

• Všechny produkty jsou vegan, nemusím tedy procházet jednotlivé položky a zkoumat složení.
    • U věcí, které nejsou skladem je delší doba dodání zboží, ale to je pravděpodobně kvůli objednávkám do zahraničí.

Obochod bych všem doporučila, komunikace s panem Blažčíkem je velmi příjemná a s rychlou odezvou.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Na komunikaci se zákazníkem vedoucí k jeho spokojenosti si zakládáme :-) Je to tak, některé zboží objednáváme ze zahraničí a někdy trvá delší dobu, než dorazí. Děkujeme za trpělivost a pochopení!

• Jistota, že jsou všechny produkty 100% rostlinné.
    • Ne všechno zboží je vždy na skladě.

S objednávkou, ochotou a pohotovostí personálu i doručením jsem byla velmi spokojena. Mohu jen doporučit :)

Reakce obchodu Veganza Store

Jsme rádi, že jste byla spokojená! Na větší zásobenosti skladu pracujeme. Děkujeme za trpělivost.

• veganské produkty

Boží

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pozitivní ohlas :-)

• přehledné a příjemné stránky

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme, jsme moc rádi, že se Vám naše stránky líbí :-)

• Výhoda je asi něco navíc k objednávce "dárek" - bohužel jen vytisklé recepty z tiskárny. Výhodou je rychlost objednávkového systému a přehlednost webových stránek.
    • Vyprodané zboží, zákazník musí utrácet vícekrát za dopravu, pokud nechce čekat, až bude zboží skladem. V tomto případě by měla společnost nabídnout dopravu zdarma.

Doporučuji.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za doporučení. Jako dárek dáváme naše osobní osvědčené recepty, aby zákazníci měli inspiraci, co s produkty od nás doma vykouzlit :-) Nyní jsme začali přidávat i vzorečky a časem dle našich možností přidáme možná i něco dalšího. Chceme našim zákazníkům vždy něčím udělat radost!
    Co se týče vyprodaného zboží, ne vždy je to v naší moci. Protože jsme závislí na skladu dodavatelů. Ale pokud na nějaký produkt čekáte, není problém si ty ostatní u nás zamluvit. My vám je schováme, než doskladníme zbytek.

• Nakooupím zde zboží, které jinde neseženu. A za výhodnou cenu.
    • Zatím málo zboží;)

Mohu jedině doporučit.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za kladné hodnocení. Sortiment postupně rozšiřujeme.

• žádná zbytečná chemie
    • mohlo by být více sortimentu

Supeeeer!!! :)

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pozitivní, ohlas :-) Sortiment stále rozšiřujeme.