• Zboží, které jinde nenajdete, dobré ceny, super rychlé vyřízení objednávky - uschovna mi poslala sms o prebrani zasilky an ne 2 hodiny od objednani! Druhy den jsem si zbozi mohla vyzvednout :)
    • uvitala bych vetsi nabidku produktu, ale jinak vubec zadne!

Super, urcite doporucuju

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za kladné hodnocení :-) Sortiment stále rozšiřujeme!

• dostupnost produktu a jeho nízká cena
    • Naopak vysoká cena za dopravu

• nejlevnější kvalitní zboží
    • nemá

všem mohu doporučit

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za doporučení :-) Vážíme si toho!

V obchodě jsem nakoupila za více než 2500 Kč, poštovné jsem měla zdarma. Protein Growing Naturals s příchutí natural 950g za 950 Kč má expiraci do 07/2015. (Což pro mě znamená pouze dva měsíce na spotřebu.) Když jsem chtěla produkt vrátit nebo vyměnit, bylo mi po několikadenní mailové komunikaci sdělěno, že z vracené částky mi bude stržené poštovné a dobírka (110 a 36 Kč), protože objednávka už nepřesahuje 2500 Kč a musela bych ještě zaplatit poštovné za odeslání. Takže za neseriózní jednání obchodu bych ještě musela zaplatit.

Reakce obchodu Veganza Store

jak jsme si již psali v emailu... Udělali jsme z naší strany to nejlepší, co jsme mohli, abychom vaši situaci vyřešili. Komunikace se opozdila o jeden den z důvodu mé nepřítomnosti a také nejasného emailu z vaší strany, ze kterého vyznělo, že jste protein již otevřela.

Myslím si, že trvanlivost proteinu 2,5 měsíce je dostačující. Napsal jsem vám i tipy, jak ho použít a také jsem vám nabídl, že ho můžete poslat zpět (když jsme zjistili, že jste ho neotevřela) a že vám po tom, co nám dorazí, ihned pošlu peníze.

Na naších stránkách nabízíme dopravu vč. dobírky zdarma při objednávce nad 2500 Kč. Pokud byste protein vracela, tedy snížila hodnoty nákupu, požadovat zaplacení poštovného a dobírky je zcela oprávněné, jelikož už pak vaše objednávka nesplňuje danou podmínku na poštovné zdarma.

Také píšete, že jste chtěla produkt vyměnit, ale v emailu o tom nepadlo ani jedno slovo. To by měnilo situaci a také i naši reakci.

Jak jsem psal vám a píši to i zde, mrzí mě, že jste s našimi službami nebyla spokojena, ale my jsme udělali maximum pro to, abychom vám vyšli vstříc, když jste si chybně objednala jiné zboží než jste vlastně chtěla.

Blažčík Lukáš

• Velmi rychlá a skvělá komunikace.Zboží,které se jinak jinde neprodává.

• vo veganze su produkty ktore nie su bezne k dostaniu
    • este mala pestrost sortimentu

doporucujem

Reakce obchodu Veganza Store

Sortiment stále rozšiřujeme ;-)

• to čo inde nedostanem
    • prijatelna cena

vyborna komunikacia
    vyborna informovanost o stave zasielky

Super rychlá doprava, milá komunikace. Určitě doporučuji! :)

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za doporučení :-) Vaše spokojenost je pro nás důležitá :-)

• rychlost, komunikace, ceny

• skvělá komunikace,
    • rychlé dodání zboží,
    • pestrá nabídka zboží

Děkujeme :-)

• Rychlá komunikace a velmi rychle připravené zboží k odběru.

Děkujeme :-)

• Skvela komunikace s prodejci
    • Kvalitni zbozi a za super ceny
    • Ze nema vic veci na prodej- chtelo by to jeste vic rozsirit sortiment

Nakoupila jsem tu, protoze tu maji skvele potraviny za super ceny a maji u vseho napsane vyzivove hodnoty a to co si objednate opravdu prijde a hlavne jak rychle! Jsem nadmiru spokojena a budu objednavat z Veganzy dal a dal. Jen by to chtelo rozsirit sortiment a mit vic veci na sklade, ale to je tak napad do budoucna

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za kladné hodnocení. Sortiment postupně rozšiřujeme. :-)

Výběr zdravé stravy, dostupné ceny, rychlé a bezproblémové dodání - s obchodem jsem byla spokojena.

• Rychlá doprava, bezproblémová komunikace.
    • -

Přehledné www stránky, přijatelné ceny, bleskové doručení zboží.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pozitivní ohlas :-)

• poměr kvalita/cena, výborná komunikace

Z nákupu na veganze jsem byla opravdu nadšena! Neuvěřitelně rychlé vyřízení objednávky, hned druhý den bylo zboží k vyzvednutí. Velmi oceňuji osobní a vstřícný přístup, který Katka a Lukáš mají. Děkuji příště zase moc ráda objednam ;)

Reakce obchodu Veganza Store

Moc děkujeme! Máme radost z vaší spokojenosti :-)