• přehledný výběr, velmi rychlé dodání

• Rychlost vyrizeni

Je super kdyz jeden den objednate a dalsi den mate:))

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme. Na tom si zakládáme :-)

• jediným problémem bylo špatně zabalené zboží, objednala jsem nudle Shirataki a ty mi bohužel " vytekly"

Reakce obchodu Veganza Store

tak to mě mrzí, že vám Shirataki vytekly. Bohužel máme s nimi stejný problém. Pravděpodobně to nebyla chyba ve špatně zabaleném zboží, ale nekvalitní samotné balení nudlí.

Vždy nám několik prasklých kusů dorazí i od dodavatele.

Ozvěte se mi, prosím, na email a společně to vyřešíme.

Děkuji
    Blažčík Lukáš

• Objednala jsem si zboží, které jsem na netu sháněla.
    • Webové stránky jsou přehledné, jasné.
    • Líbil se mi detailní popis produktů.
    • Nezjistila jsem žádné slabiny.

Nakupovala jsem poprvé a byla jsem spokojena s nabídkou zboží, které jsem sháněla.
    Ocenila jsem zasílání zboží přes "Uloženku"
    Obchod pružně reaguje na poptávku nízkoenergetických potravin, věnují se maximálně svojí práci, což je na jejich webových stránkách vidět, fandím jim a vřele doporučuji.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pozitivní ohlas a jsme moc rádi, že se Vám naše stránky líbí :-)

Velmi chválím manžele Blažčíkovi, protože nenabízí pouze zdravé potraviny, ale hlavně se u nich na webu dozvíte tolik zajímavých souvislostí, rad a receptů jako nikde jinde. Jsou to profesionálové na svém místě. Na samotnou objednávku zareagovali okamžitě, i na mé další požadavky. Všem doporučuji a budu se velmi ráda vracet.

Reakce obchodu Veganza Store

Moc děkujeme za krásnou pochvalu, které si velmi vážíme :-)

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Skvělá komunikace.

Vřele doporučuji!

Děkujeme! :-)

• Za hlavní výhodu považuji to, že je sortiment kompletně veganský, takže nákupem podporuji lidi, kterým jde o etiku, což je pro mě velmi důležité
    • Nízké zastoupení výrobků zaměřených na vytrvalostní sport. Také bych uvítal rozšíření sortimentu o výrobky firmy vega, které na českém trhu chybí a patří dle mého názoru ke světové špičce.

Super. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Veganza Store

Děkujeme za pochvalu! Nezaměřujeme se na vytrvalostní sport, ale na fitness, tedy především silový sport. A tomu je uzpůsobený náš sortiment. Značka Vega, je rozhodně výborná, ale bohužel ji do ČR a vůbec do Evropy zatím nikdo nedistribuuje. Až se zde objeví, určitě ji pak najdete i v našem sortimentu.

• Zajímavé potravinové zboží a doplňky pro zdravý životní styl, které jsem nikde jinde nenašla.
    • Žádné.

Líbí se mi webové stránky Veganzy i zboží na nich nabízené, které je v příznivých cenách. Vřele doporučuji.

Děkujeme :-)

• nedostatkové zboží

Perfektní obchod a komunikace

• slabiny žádné

ochota vstřicnost,rychlost ráda zde budu dále nakupovat

• komunikace se zákazníkem
    • dobré ceny
    • žádná

• spolehlivost
    • nemá

perfektní

• Nevšední produkty, které se v běžných obchodech/e shopech těžko shánějí. Cenová dostupnost.

• Super výběr kvalitních výrobků.

• Ze nemusím nikam chodit a rychle jednani
    • Zadne

Perfektní pristup

• Rychlost,kvalita
    • Žádné

Spokojenost

• čistě veganský sortiment, super!

• Přehlednost, rychlost doručení zboží, super ceny
    • Slabiny bych to nenazvala, ale brala bych rozšíření sortimentu

Tento obchod můžu jedině doporučit. Zbozi došlo v pořádku i s dárečkem rychlostí blesku

Tak to jsme moc rádi!

• Veganské produkty

Bezva obchod s bezva majiteli :)

Děkujeme :-)

• Produkty, které nejsou v běžných obchodech ani v obchodech se zdravou výživou běžně k dostání.
    • Nevím.. jedině možná to, že jsem si vybrala zboží a na některé jsem musela čekat 3 týdny, než bylo dostupné a ve finále jsem si vybrala jiné.. Ale s tím se dá počítat, když veganza objednává zboží ze zahraničí.. takže vlastně žádné slabiny asi nevidím :)

Super a vřele doporučuju :)

Reakce obchodu Veganza Store

Na větším zásobení skladu jsme tento měsíc už zapracovali a takové dlouhé čekání by se už nemělo stávat.