prodávají zboží,které nemají !

centrála měla být skladem, po objednání mě informovali o naskladnění za měsíc

• Trvá to dlouho bez upozorněni

Jako podmínku platit pech za 77 tis předem, když jsem si dal osobní vyzvednutí na prodejně, kde bych uhradil celou částku převodem na což jsem v objednávce e-shop upozornil mě přijde trapné!!! zde už nikdy, Pěch jsem jsem koupil u konkurence z Čech a vse naprosto super!
    Zamyslete se nad takovým obchodováním!!
    Pavel Novotny.

• žádná
    • Podvodný shop

Obchod inzeruje zboží s velkou slevou. Když objednáte, tak odmítnou za inzerovanou cenu dodat. Štěstí, že jsem zvolil platbu na dobírku.

• dlouhá dodací lhůta

Od 17.6.19 do 29.6,19 jsem dostal zprávu o tom, že se objednávka vyřizuje a nic se neděje.

• po zaplacení se nic nedělo, týden na to manželka volala do obchodu a bylo jí sděleno, že výrobek nelze objednat

Zboží mají skladem, údajné dodání do 5 dnů. Ale po 3 urgencích mi nabídli místo černého krbu bílý.

Po potvrzení objednávky, žádná komunikace. Při objednání zboží skladem, doručení do tří dnů. Když jsem po týdnu volal bylo mi řečeno, že zboží bude nejdřív za měsíc. Zrušil jsem objednávku.

• lživé údaje o dopravném

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

ve Vašem případě se jednalo o zboží nadrozměrné a tudíž nelze garantovat přepravu klasickou cestou jako DPD, GLS, GEIS či Českou Poštou. Věřte mi, že bychom to rádi udělali a poslali vše co možná nejlevněji. Bohužel situace je taková, že dnes není, jak toto zboží přepravit za nízkou cenu. Na toto všechno zákazníky informujeme a nabízíme vždy rozumné řešení pro obě strany.

Přeji hezký den, Roman Žídek

• zboží u kterého bylo uvedeno odeslání do 7. dní nedorazilo ani po půl roce
    • od stornování objednávky uplynul již více jak měsíc a uhrazená částka mi stále nebyla vrácena
    • to že nemají zboží z důvodů nenaskladnění od dodavatele bych ještě pochopil
    • ale to, že nevrací UHRAZENÉ PENÍZE!!
    • ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI A BUDU RÁD, KDYŽ JEŠTĚ NĚKDY UVIDÍM SVOJE PENÍZE

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI A BUDU RÁD, KDYŽ JEŠTĚ NĚKDY UVIDÍM SVOJE PENÍZE!!!

• Zboží jsem objednal, zaplatil, ale zatím nedorazilo /11.11. až 24.11./
    • Potvrzení platby zboží je nesrozumitelné a nejednoznačné.

Bylo mi avizováno odeslání zboží ale ze strany rozvozce je zatím ticho. Čekám..

• Žádné
    • Tvrdí že mají zboží skladem,což není pravda

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

po celé ČR expedujeme nejpozději 3 pracovní den a to z důvodu, že skladů máme několik. Někdy se bohužel stane, že zrovna zboží nedorazí k nám tak jak má. V tomto případě je zákazník vždy informován a dostavá kompenzaci. Přesto v případě potíží se obracejte přímo na email: [email protected]

S pozdravem a přáním hezkého dne Roman Žídek

• nabízí zboží, které nemá, jako zboží skladem

Pokud chce získat zákazníky klamavými údaji na webu (např. HEUREKA) a pak není schopný je dodat, protože je nemá ani jeho dodavatel, považuji to za velmi nesolidní jednání.

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

Dobrý den, děkujem za recenzi i když není pozitivní. Uvědomujeme si, že v době objednávky nebyly údaje na eshopu aktualizované, ale letošní sezóna topidel byla opravdu hektická. I když aktualizujeme dostupnost zboží i 3x týdně, tak se nám nepodaří vždy zajistit 100% aktualizovaná data, hlavně u zboží, které se hodně prodává. Není to lidských silách. Děkujem za pochopení, tým Stavba-stroje

• Milné informace o stavu zboží. Neochota komunikace se zákazníkem přecházejí v aroganci na zákazníka.

Nakupoval jsem poprvé a naposled. Nalákal jsem se na cenu zboží. Po objednávce a jejím potvrzení jsem čekal týden na doručení, ač slibolvali do 24 hod. Po tel. dotazu na objednané zboží sice slíbily. Po dalších čtyřech dnech jsem slyšel zase samé sliby. Objednávku jsem zrušil. Už nikdy zde více. Stejné zboží jsem našl jinde cenový rozdíl nebil tak velký a do druhého dne jsem měl zboží na dvoře.

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

chtěl bych připomenout, že tato zimní sezóna byla taková, že topidla prostě nejsou ani u výrobce, a budou k dodání až začátkem února. Jednotlivé zboží naskladňujeme co druhý den. Na tuto situaci jste byl upozorněn a byla Vám nabídnuta náhrada. Ceny značky Master jsou všude stejné, takže cenový rozdíl u nás není. V případě nejasností či dalších dotazů mi prosím volejte na +420730156601, děkuji.

Přeji hezký den Roman Žídek

• Dobre ceny
    • Dlouhe dodaci lhuty

Komu nevadi dlouhe dodaci lhuty,kvuli dobrym cenam bych doporucil ostatnim.

• Žádné
    • Obchod nekomunikuje
    • Obchod nabízí zboží, které nemá (k vrtačce nabízí sadu vrtáků, které prý byly pouze v akci a ta už skončila)
    • Obchod slíbil termín dodání, šest dní se nic nedělo a obchod mlčel

Vyhněte se mu obloukem

• pohodlí domova, či kanceláře
    • platba za platbu předem
    • krabice na zboží malá, plast vyčuhoval s krabice ven a folie vše překryje - ještě že pošta už nehraje s balíky kopanou

Když jsem potřeboval tyto díly , hledal jsem je. Našel jsem je u Vás. Prodražily se mi, poplatky a dlouhou dobou dodání, kontroloval jsem internetové stránky a stále tam vyselo , že jsem neuhradil, až po mé telefonické intervenci se stav popisu změnil. Bral jsem Vás jako pomoc ta sice opožděně došla. Děkuji ale příště se poohlédnu jinde

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

Mrzí nás že jste nebyl spokojen. Balíček byl dostatečně zabezpečen proti poškození.

• nič
    • zdlhavosť

neviem

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

mrzí nás vaše nespokojenost, příště snad vše půjde podle vašich představ.

• Dobrá cena
    • Nabízí zboží,které nemá skladem,

Reakce obchodu Stavba-Stroje.cz

uveďte prosím konkrétní druh zboží, který máte na mysli.

stavba-stroje.cz