• V době, kdy jsem v obchodě nakupovala, nabízel velmi výhodné ceny pro registrované zákazníky.
    • Obchod koupil Mall, takže se z něj stal nepružný moloch, se kterým je opravdu cokoliv těžké vyřídit. Komunikují pouze e-mailem.

Osobně bych v obchodě už nenakupovala. Zboží nedorazilo, prodejce dodnes ani neví, zda udělal chybu on, nebo přepravce, takže asi jen tak nedorazí.

• chyba na straně jejich kurýra, zboží předal cizí osobě. Problém se získáním peněz za zboží nazpět.

Reakce obchodu Sporty.cz

velice se omlouvám za způsobené komplikace. Věřím, že pokud nám dáte ještě jednu šanci, bude vše v naprostém pořádku. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi poradíme.
    S pozdravem,
    Eva, zákaznická podpora Sporty.cz

BARVA BOT MĚLA BÝT TMAVĚ MODRÁ PŘIŠLI MI BOTY FIALOVÉ TO SVĚDČÍ O VŠEM.

Reakce obchodu Sporty.cz

velice se omlouvám za dodání jiné barvy bot. Další informace jsem Vám zaslala na emailovou adresu.
    S pozdravem,
    Eva, Sporty.cz

• - strašná komunikace
    • - objednal jsem si sluneční brýle a obsahem balení měly být i dioptrické vložky a pouzdro. Dorazily jen brýle v sáčku. Po několika hovorech slibování, že se mi ozvou a vše vyřeší, se neozvali. Nakonec mi řekli, že mám zboží poslat zpět na vlastní náklady.

- Nedoporučuji
    - Nakoupil jsem na sporty.cz poprvé a naposledy.

Reakce obchodu Sporty.cz

za komplikace s nákupem se Vám velmi omlouváme.
    Více informací k reklamaci jsem Vám napsala do emailu.

Zákaznická podpora Sporty.cz

• Nabídka slev při prvni registraci.
    • Zadnou slevu neposkytnou. Zbozi zabalene v obalové fólii. Na obrázku vazání s podložkou, dodano bez padlozky.

Nenechat se napálit

Reakce obchodu Sporty.cz

sleva 10% při registraci je nejnižší poskytovanou slevou. Slevy se nesčítají. Zboží posíláme v krabicích a poražené folii.

Děkujeme za zpětnou vazbu a přeji pěkný den.

Zákaznická podpora Sporty.cz

Zboží jem objednal v černé variantě a přišla mi žlutá. Zaměstnanci mají očividně problém s barvoslepostí...

Reakce obchodu Sporty.cz

velmi se vám omlouváme za komplikace. Rozhodně to nebylo účelné a nemuselo se jednat o chybu.
    Zboží můžete samozřejmě vrátit a my vám vrátíme peníze.

• Žádné

Nedodali slibovaný dárek.

Reakce obchodu Sporty.cz

prosím s novou objednávkou postupujte dle informací kolegyně, se kterou jste situaci řešil. Rádi bychom Vám jinak vyšli vstříc, ale nebylo to možné.

Děkuji za pochopení a přeji Vám krásný nový rok.

Zákaznická podpora Sporty.cz

bohužel jsem obdržela jiné zboží, než jsem objednala, ale vzhledem k tomu, že opravdu nemám čas a jednalo se o malou částku, tak se nebudu zatěžovat vracením.

Reakce obchodu Sporty.cz

velmi se Vám za komplikace omlouváme a rozhodně se budeme snažit vyjít Vám případně vstříc.
    Pošlete nám prosím fotku čepice, která Vám byla zaslána.
    Děkuji za spolupráci a přeji pěkný den.

Zákaznická podpora Sporty.cz

• Na webových stránkách byla mylná informace o velikosti. Zboží jsem poslala po domluvě zpět. 870 Kč zpět ovšem nedorazilo!!! objednávka č.100026009

Až mi dorazí peníze zpět, doufám, že změním názor.
    O zkažených narozeninách bez dárků díky Vaší chybě nemá cenu mluvit.

Reakce obchodu Sporty.cz

Vámi vrácené zboží bylo 21.12.2015 proplaceno.
    Děkuji za pochopení a přeji Vám krásný nový rok.

Zákaznická podpora Sporty.cz

• Při nákupu nad 2000,- Kč by se mohla nabízet pouze jen ta doprava zdarma a ne i další možnosti... Klame to a zákazník si myslí, že i ČP je zadarmo a přitom jsem platila 89,- Kč.

Cena zboží neodpovídala kvalitě! Tričko i mikina Rip Curl byla z divného, hrozně tenkého materiálu!

Reakce obchodu Sporty.cz

v košíku je doprava zdarma se společností InTime zvýrazněna nápisem ZDARMA. U ostatních dopravců vidíte částku za dopravu. Zkuste se na to příště zaměřit.
    Na značku RipCurl nemáme prakticky žádné reklamace, ale zboží nám můžete samozřejmě poslat zpět.
    Více informací najdete zde: http://www.sporty.cz/clanky/reklamace/

Přeji Vám pěkný den.

Zákaznická podpora Sporty.cz

Objednal jsem si kolo s plasti 29x1,75,došlo mi kolo v s plasti 28x1,75.Dle Sporty.cz je to v poradku a odmitli mi plaste vymenit za ty,ktere nabizeji,proto cele kolo vracim.

Dobrý den Martine,
    moc se Vám omlouváme za komplikace. Kolega s Vámi již situaci řeší a dle všeho bude v pondělí situace definitivně vyřešena.

• ZOBRAZENÉ ZBOŽÍ NA STRÁNKÁCH SPORTY.CZ VŮBEC NEODPOVÍDÁ SKUTEČNOSTI

Zobrazené kalhoty NIKE TECH TIGHT černé na stránkách SPORTY.CZ neodpovídají těm které jsem obdržel a které mají výrazné zelené pruhy u nohavic. Považuji takové jednání ze strany SPORTY.CZ za dosti nevhodné. Nápravu neočekávám.Z důvodu odjezdu do zahraničí totiž nemám čas toto nevhodné zboží vracet, ale rovnou ho odhodím do "kouta".

Reakce obchodu Sporty.cz

za toto pochybení se vám velmi omlouváme a řešit to určitě lze! Prosím kontaktujte nás na emailu [email protected] , až se vrátíte ze zahraničí a zařídíme nápravu.

Děkuji vám za pochopení.

• dobrá cena
    • slibují termín dodání,který při objednání posouvají na později

jestliže máte dost času na dodání,pak není problém

Reakce obchodu Sporty.cz

velice se vám omlouváme za pozdější doručení vaší objednávky, kterou jste nakonec stornoval. Důvodem této situace byla momentální vytíženost dodavatele. Nyní je vše na skladu a v případě nové objednávky by termín doručení seděl.

Děkuji za pochopení a s omluvou,

• Cenu
    • Dopravu, balné

Obchod ok, nedoporučuju dopravu IN TIME !!!

Reakce obchodu Sporty.cz

děkuji za zprávu! Vše jsem předala kompetentním kolegům, kteří budou tuto vaší zkušenost řešit s přímo s dopravcem.

Věřím, že se situace nebude opakovat.

Přeji pěkný den,

• Žádné
    • že nekomunikují s klientem

Velice špatný

Reakce obchodu Sporty.cz

omlouvám se vám za chybu na webu a následně nedodané zboží. Systém nám tuto situaci nenahlásil a chyby jsme si všimli pozdě.

Zákaznická podpora Sporty.cz

• Na eshopu uvedli skladem zboží, které již neměli.

• ať na to přijdou sami

nechci sdělovat

Reakce obchodu Sporty.cz

ohledně vrácení poštovného vás bude kontaktovat kolegyně, která s vámi vše dořeší.
    Přeji vám pěkný den,

Zákaznická podpora Sporty.cz

S novými koly nedorazila ani faktura, ani záruční list. Po zavolání mi operátor řekl, že předá požadavek panu Wolfovi a věří, že do 14 dnů mi faktura a záruční listy přijdou. Tak budu napjatě čekat. Doufám, že nebudu muset zboží vracet.

Reakce obchodu Sporty.cz

záruční listy již máte doma a kdyby se cokoliv dělo, postačí nám i číslo objednávky.
    Přeji vám pěkný den.

Zákaznická podpora Sporty.cz

• naprosto klamavé uvádění údaje o skladové dostupnosti

Reakce obchodu Sporty.cz

za toto pochybení se vám velmi omlouváme. Již řešíme s It nápravu.
    Děkuji za pochopení a přeji vám pěkný den.

Zákaznická podpora Sporty.cz

• Chyby na stránkách. Špatný systém při změně objednávky. Neochota.

Při okamžitém zaplacení mi mělo dorazit zboží do 2 pracovních dní. Po dvou pracovních dnech mi přišel e-amil, že zboží v objednané velikosti nemají. Navíc jsem si nemohla objednávku změnit (jednalo se o stejné zboží za stejnou cenu), i když došlo k jejich pochybení.