• nevyměňují vadné zboží

nejsem spokojena s jednáním obchodu, reklamavoné zboží jsem zaslal zpět, ale peníze mi zpět stále nevrátili...

Reakce obchodu Sporty.cz

helma nám dorazila 22.7. a nejdéle zítra bude zadán příkaz k úhradě. Samotná situace mě mrzí a velmi se vám omlouvám.

S pozdravem,

• 10% sleva pro registrovné uživatele
    • Zboží o kterém tvrdí že je skladem a dodá ho do tří dnů není dodáno ani po deseti dnech
    • Na e-maily obchod reaguje pomalu s nic neříkajícími sliby, že stav objednávky prověří

Reakce obchodu Sporty.cz

Dobrý den, Vámi objednané zboží mělo být skladem u našeho dodavatele, jak bylo inzerováno. Bohužel se jednalo o naprosto poslední kus, který jsme nechávali přeposílat z jiné prodejny, tak abychom Vám ho mohli nechat doručit. Velmi nás celá situace mrzí. Za tým Sporty.cz Michaela

• Myslel jsem, že jsou to profesionalove.
    • Doruceni se z 1 dne co slibovali natahlo na 10dni. Systemove spatny obchod, nikoho nic nezajima, operatorky jsou zcela mimo a nic nevyresi. Vse si musite zjistovat, jinak bych nemel kolo asi nikdy.

Dejte si pozor na platbu predem a na terminy. Radeji volejte sami a necekejte ze vas nekdo bude kontaktovat a informovat.

Reakce obchodu Sporty.cz

omlouvám se vám za komplikace s vaší objednávkou. Dle logistiky došlo k prodlení ze strany dopravní společnosti, která kolo vezla na pobočku prodejny Scott.

Děkuji za pochopení a přeji vám pěkný den.

Sporty.cz

Objednal jsem si zbozi, ktere dle stranek bylo "SKLADEM" dodani za 24 hodin po zaplaceni.
    Po tydnu, kdy jiz platbu meli na ucte, jsem si musel sam zjistovat stav. Dodavatel ma podle informaci skluz... Proc tedy bylo zbozi skladem?

Reakce obchodu Sporty.cz

velmi se vám omlouvám za komplikaci, která zde nastala.
    Zboží od tohoto dodavatele má delší dobu dodání a informaci naleznete vždy v detailu produktu, kde je informace "u vás dne...datum".
    Děkuji za pochopení a přeji vám pěkný den,

Sporty.cz

• zřejmě neaktuálnost uváděného data, kdy může být zboží doručeno

Objednal jsem si boty na běhání a rovnou je zaplatil online pomocí karty. Objednání a zaplacení proběhlo v úterý 23.6.2015 v cca 7:30. Na stránkách měl obchod uvedeno, že když zaplacení proběhne dopoledne, tak boty mohou být doručeny během dvou dnů, tedy již ve čtvrtek 25.6.2015 a to se mi popravdě líbilo.
    No, čekal jsem do pátku (26.6.) a nic se nedělo, tak jsem si řekl, že v úterý (po týdnu od zaplacení) zavolám, co se děje. Pán ze zákaznické linky sporty.cz se snažil zjistit stav objednávky a pak mi řekl, že čekají na dodání od dodavatele. Na otázku, jak dlouho trvá dodání od dodavatele, mi bylo odpovězeno, že během pár dní budou boty dodány. Od hovoru uplynulo pár dní, je pátek 3.7.2015 15:45 a došel mi email od heureky s dotazem, jak jsem spokojený s nákupem na sporty.cz.
    Popravdě jsem smutný, spíš hodně naštvaný a doufám, že boty dorazí aspoň do měsíce, pokud ne příští týden. Někde se asi musela stát chyba, když bylo na stránkách uvedeno, že lze boty doručit do dvou dnů. V případě, že by tam bylo uvedeno do 2 týdnů, tak zřejmě nakoupím jinde. Proto se cítím být tak trochu i podveden. Nechci poškodit eshop sporty.cz ani jeho provozovatele, v podstatě bych to nikde nezveřejňoval, kdyby mi nepřišel dotazník, jak jsem spokojený s nákupem.
    Každý, ať se rozhodne sám, jestli na sporty.cz něco nakoupí. Já už se zklamal, takže nikdy víc..

Reakce obchodu Sporty.cz

je mi líto nastalé situace. Bohužel již obuv nemáme skladem a obratem vám budeme vracet plnou částku ve prospěch vašeho účtu.
    Věřím, že do budoucna se již tato situace nebude opakovat.

Přeji vám pěkný den.

S omluvou,

Sporty.cz

• Nalakaji na nizkou cenu i termin dodani. Pozaduji platbu predem a pak zbozi nedodavaji.

• žádné, už tu nakupovat nebudu
    • všechny - jsem nespokojená

nedoporučuji

Reakce obchodu Sporty.cz

jak jsme se již mailem spojili, byla vám doručena poničená obuv. Obuv jste nám poslala a finančně se s vámi obratem vyrovnáme.
    Za chybu špatné kontroly expedice se vám velmi omlouvám.

Přeji vám pěkný den.

Sporty.cz

• Nákup on-line a dostupný pro odběr
    • Nesplnil podmínky

Nedodržuje slovo a na telefonické upozornění nereaguje adekvátně. Zboží jsem potřebovala do 2 dnů maximálně, což bylo uvedeno na objednávce, že si ho budu moci odebrat, ale dosud žádná SMS ani e-mail nedorazil... Takže jsem vlastně ani nemohla nic koupit. Zůstalo POUZE u objednávky!!!

Reakce obchodu Sporty.cz

jak jsme se již mailem kontaktovaly, Ferrino nám dodal nevhodné zboží a doba dodání se prodloužila. Objednávka dnes odchází ze skladu.

Velice se vám omlouvám za vzniklé komplikace.

Přeji vám klidný den.

• neseriózní prodej
    • nedokáže přiznat problém

dejte si pozor, nabízené zboží na stránkách neodpovídá dodanému zboží

Reakce obchodu Sporty.cz

Dobrý den, kolegyňka se Vám omluvila za vzniklé komplikace, které s vaší objednávkou nastaly. Za nedopatření se omlouvám i já. Vrácené zboží Vám bude urychleně proplaceno. Alena Sporty.cz

• komunikaci se zakaznickym servisem

zbozi dorazilo bez faktury, nasledne jsem si o ni musela 2x napsat. spatna komunikace ohledne doporuceni zbozi k vybranemu setu. bez doporuceni vazani dodan zbytek.
    Shrnuti - obchod nedoporucuji z duvodu nedostatecneho servisu

• Málo podrobností o produktech a jejich použití, žádné informace v balíku k vázání, nejasné číslování, chybí faktura, a hlavně pomalá doprava...

Nedoporučuji.

Když jsem do poznámky při objednání zboží napsala,že chceme helmu vyzkoušet,bylo mi odpovězeno,že musíme nejprve zaplatit a pak kdyžtak hned vrátit,což mi nebylo umožněno.Prý to neni ze strany internetového obchodu povoleno.To mi sdělili na uložence.Neseriozní jednání.Váš obchod už nikdy nevyužiji ani nedoporučím.

• ---
    • nedostatečný popis při platbě kartou online
    • nemožnost platby kartou na uložném místě

jiné obchody jsou lepši

přišlo mi jiné zboží než jsem si objednal a na vyřízení reklamace stále čekám. nikdo mě nekontaktoval

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nevím
    • na zákaznickém servisu mi slíbili informaci, týkající se velikosti zboží a to do hodiny... Hodinový termín navrhla sama slečna a info nedorazilo dodnes... No a při objednávce do 17.hodin mělo být zboží již druhý den k vyzvednutí na Uložence, jejíž otevírací doba je 11-19hod., zboží tam dorazilo později odpoledne, takže má první cesta v poledne byla naprosto zbytečná... Nevím, zažila jsem výrazně lepší e-shopy než je tento...

Jednoduše - sliby - chyby... Faktem je, že cena byla dobrá.

• Zboží nabízí skladem, poté co se člověk po termínu dodání začne shánět po zboží, zjistí že údajně poslaly email s tím že zboží nemají.
    • Nakonec jsme sehnal ještě levněji

Reakce obchodu Sporty.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Tento problém se nám nestává, jsme si jisti, že Vám email o oznámení, že zboží není skladem, dorazil.

Doufáme, že příště již taková situace nenastane a vaše objednávka bude bez jediného problému.

Přejeme hezký den!

SPORTY :)

• Dodání zboží

Dobrá cena zboží :-) avšak vykoupená dlouhou dobou dodání (objednáno v pondělí výzva k vyzvednutí v pátek před koncem otevírací doby) a člověk na infolince který si stejnou lež vymyslel jak ve středu tak i v pátek :-D Možná jsem měl jen smůlu ;-)

Reakce obchodu Sporty.cz

mrzí nás Vaše zkušenost s dlouhou prodlevou dodání objednávky.

Tohle u nás není standartní, proto se Vám za SPORTY omlouváme, a doufáme, že příště budete s nákupem spokojený.

Mějte se hezky!

SPORTY

• cena na e-shopu neodpovídá účtované ceně

Reakce obchodu Sporty.cz

případ s odlišnou cenou účtovanou v objednávce a aktuální cenou na webu v den převzetí zboží vznikl tím, že jsme mezi datem objednávky a dnem převzetí zboží přistoupili ke slevové akci, která Vámi objednaný produkt zlevnila. Bohužel z administrativních důvodů již nebylo možné celou záležitost vyřešit na výdejním místě jinak než převzetím zboží, jeho vrácením a znovuobjednáním za novou, zlevněnou cenu. Za vzniklé komplikace se omlouváme, standardně v podobných případech kontaktujeme zákazníka a cenu automaticky upravujeme.

Příjemný den!

SPORTY.cz

• Zboží (cyklistické kalhoty) bylo špinavé, originální obal potrhaný, silně poškozený.

omlouvám se Vám.

Pravděpodobně se jednalo o poslední kus, který byl na prodejně.

Již by tato situace neměla nastat, všechno zboží před odesláním je kontrolováno.