Objednávka ani přes urgenci nebyla po skoro 2 měsících odeslána!

18.10. objednávka a ještě zboží nedorazilo.

první objednávka učiněná cca před 5 měsíci stále nedoručena i po několika urgencích, jen doufám, že tato objednávka se doručí již je to 10 dní a stále nic

Vždy mi došla objednávka do 3 dnů. Od letošního roku jsou to týdny.

Nenakupuji zde poprvé a nikdy jsem neměla problém,ale u poslední objednávky se zatím nic neděje a to jsem objednávala 18.10. a dnes je 29.10.Do obchodu jsem se nedovolala.Za to mi už přišel e-mail ,ať obchod ohodnotím,to je fakt vtipné.Zkusím to ještě zitra a když tak to zruším.Naštěstí jsem nic dopředu neplatila..jen mě mrzí,že jsem tento obchod doporučila synovi,ale ten si objednal ,naštěstí, jinde...

Dlouhá dodácí lhůta a plno urgencí. Objednávka 5.9.2019 doručeno 18.10.2019.

• Po několikáté urgenci bylo přislíbeno dodání zboží a ač mají údajně zboží skladem, nic dodáno nebylo.

Tento obchod byl vždy spolehlivý, ale letos je to žalostné. Na shopu mají "údajně" vše skladem, ale když dojde k objednávce, tak se nic neděje. Několikrát jsem je urgoval a po slibech stejně nic nedodali. Nejvíce mě mrzí, že jsou ke svým zákazníkům neteční a vůbec nekomunikují.!!!!!

• dodání zásilky

Komunikace na bodu mrazu objednal jsem si 12.7 zboží došlo mi potvrzení o přijetí objednávky a to bylo ze strany obchodu všechno. Minulý týden v pátek jsem tam volal a mluvil jsem přímo s majitelem. Osobně mi slíbil že se to bude řešit a ozve se mi. Do dnešního dne se nikdo neozval ani jestli je objednávka k vyzvednutí nebo že se to objednávka zdrží, kvůli tomu že nemají zboží skladem. Je to smutné do teď nebyli žádné problémy a najednou.

• Téměř nulová komunikace
    • Odeslání zboží nejdřív po několika dnech

Zboží objednáno 17.5, platba odeslána 20.5. 23.5 Volám, jak to vypadá, že platba tam už musí být. Odpověď: No, platba by tam snad měla být, takže to zkontrolujeme, a zítra nebo pozítří odešleme. No, kdyby to odeslali byť i pozítří, 27.5 by to už bylo u mě. Takže 27.5 večer píšu, jak to vypadá (na stránce stále "čeká se na platbu"). Je 28.5, 11 hodin. Stále bez odpovědi. Dříve jsem nakupoval jen zde, naposled byli lehce problémy s naskladněním, ale to jsem chápal, protože stěhovali prodejnu. Teď už je to klidně i rok, co se stěhovali, takže tyhle problémy by měly být dávno odstraněny. Jsem zvědavý jak se to vyřeší, ale už nikdy víc tento obchod.

Od 26.3.2019 ešte nedorazil balík

Nic nedorazilo ani po jedenácti dnech komunikace s obchodem nula!

• Objednávala jem zboží, u kterýho bylo psaný že se odesílá hned a to se tedy fakt nestalo.Navic v reklamě byla i akce na ten triple blend a taky ho neměly.
  • Zaplatit jsem musel do několika hodin, zboží ani po několika dnech nedošlo uvažuji o zrušení objednávky.

• - nepřesný počet tablet v balení

Objednala jsem si Vitamin and Mineral Complex 100 tab., kde jak již název napovídá, má být v balení 100 tablet. Nicméně po přepočítání jich uvnitř lahvičky bylo pouze 99. Proto by bylo vhodné poupravit název tohoto výrobku, nebo, s prominutím, neokrádat lidi.

Došel výrobek v jiném obalu, ale od stejné značky. Po otevření velké zklamání. Oproti původně objednanému výrobku nepřirozeně tmavá barva a chuť hrozná!!! Arašidové máslo bych v tom hledal těžko, kdybych neviděl obal. Nevím proč obchod inzeruje zboží, které vám potom nepošle. Bez jediného slova pošle něco, co už si určitě neobjednám a určitě ne v tomto obchodě.

Reakce obchodu Sportnutrition

Děkujeme za upozornění na nový design obrázku, obal výrobce totiž aktuálně měnil v nedávné době! Důležité je, že se jedná o stejný výrobek, stejného výrobce se stejným složením jak je uvedeno v popisu. Co se týká chuti, tak burákové máslo je opravdu velice specifické a ne každému zrovna lahodí, především pokud kupujete v čisté formě jako je tento výrobek. Na trhu jsou i výrobky s přídavkem cukrů či sladidel a chuť je pak samozřejmě příjemnější, ale už se nejedná o čistý produkt pouze z dané suroviny.

• Rychlé doručení
    • Nechal jsem si doporučit proteinový výrobek, výrobek si míchám dle návodu a je absolutně vodový a bez chuti.

S obchodem jsem měl dobrou zkušenost.

Reakce obchodu Sportnutrition

To nám je líto, ale přípravek je velice kvalitní, jenže pokud chcete 90% bílkovin tj 90g čistých bílkovin na 100g výrobku tak mnoho prostoru na ochucení a zahuštění nezůstává, pokud má přípravek mít tyto hodnoty. Pokud si chcete více pochutnat, tak raději pak vybírejte proteinové koncentráty s obsahem cca 70% bílkovin.

• pro nákup jsem se rozhodla, protože mikinu měli jen v tomto obchodě
    • vybrala jsem si mikinu na obrázku, abych měla stejnou s tepláky a poslali mi úplně jinou, než inzerovali

než objednáte, ujistěte se , že zboží na obrázku ve skutečnosti odpovídá zboží, které dostanete.

Reakce obchodu Sportnutrition

S oblečením je to velice složité a samotní dodavatelé někdy logo inovují, samozřejmě pokud se zboží nelíbí, máte právo nenošené a nepoškozené do 14 dní dní vrátit.

• Velmi pomalé doručení, co deklarují nemají skutečně skladem. Arogantní komunikace, když jsem vyžadoval doručení včas, jak jsem zvyklý z jiných obchodů.

Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Sportnutrition

To je nám líto, někdy se prostě při tak širokém sortimentu může stát, že nějaký produkt v konkrétní příchuti vypadne, ale snažíme se vždy nabídnout jinou alternativu nebo pozdější termín doručení ihned, jak máme info od dodavatele o dostupnosti.

• Vyšší ceny a fiktivní slevy.

Nechápu jak je možný že je v nybídce určitá příchuť. Já si ji vyberu. A aniž by mi dal někdo vědět, tak mi pošlou nějakou jinou. Viz Celltech. Objednáte cokoli a dovezou vám PUNČ - páč je to nechutný a nikdo to nechce, tak aby se toho zbavili. Nebo protejnák kakao si splete s hnusnou vanilkou jen málokdo. Tak opatrně

Reakce obchodu Sportnutrition

Pokud se spleteme v příchuti, samozřejmě můžete neotevřené zboží vrátit, vyměníme. U některých málo výrobků příchuť neuvádíme, ale pokud si zákazník napíše konkrétně, snažíme se u vyhovět dle skladových možností, případně informujeme o dostupnosti. Pokud jsme se spletli, tak se omlouváme.