Objednávka ani přes urgenci nebyla po skoro 2 měsících odeslána!

Maximalni spokojenost

18.10. objednávka a ještě zboží nedorazilo.

první objednávka učiněná cca před 5 měsíci stále nedoručena i po několika urgencích, jen doufám, že tato objednávka se doručí již je to 10 dní a stále nic

Vždy mi došla objednávka do 3 dnů. Od letošního roku jsou to týdny.

Nenakupuji zde poprvé a nikdy jsem neměla problém,ale u poslední objednávky se zatím nic neděje a to jsem objednávala 18.10. a dnes je 29.10.Do obchodu jsem se nedovolala.Za to mi už přišel e-mail ,ať obchod ohodnotím,to je fakt vtipné.Zkusím to ještě zitra a když tak to zruším.Naštěstí jsem nic dopředu neplatila..jen mě mrzí,že jsem tento obchod doporučila synovi,ale ten si objednal ,naštěstí, jinde...

+ Ochota, flexibilita!!!!

Dlouhá dodácí lhůta a plno urgencí. Objednávka 5.9.2019 doručeno 18.10.2019.

• Po několikáté urgenci bylo přislíbeno dodání zboží a ač mají údajně zboží skladem, nic dodáno nebylo.

Tento obchod byl vždy spolehlivý, ale letos je to žalostné. Na shopu mají "údajně" vše skladem, ale když dojde k objednávce, tak se nic neděje. Několikrát jsem je urgoval a po slibech stejně nic nedodali. Nejvíce mě mrzí, že jsou ke svým zákazníkům neteční a vůbec nekomunikují.!!!!!

• Široký výběr

• zboží je doručeno již druhý -max. třetí den
    • komunikace se zákazníkem jak telefonická, tak písemná je na jedničku
    • nový kalendář k objednávce a malé dárečky jsou milou pozorností
    • dodání zásilky

• skvele zbozi za super ceny
    • pro-zakaznicky pristup

• široký výběr

dobrý obchod

Komunikace na bodu mrazu objednal jsem si 12.7 zboží došlo mi potvrzení o přijetí objednávky a to bylo ze strany obchodu všechno. Minulý týden v pátek jsem tam volal a mluvil jsem přímo s majitelem. Osobně mi slíbil že se to bude řešit a ozve se mi. Do dnešního dne se nikdo neozval ani jestli je objednávka k vyzvednutí nebo že se to objednávka zdrží, kvůli tomu že nemají zboží skladem. Je to smutné do teď nebyli žádné problémy a najednou.

Jsem dlouholetý zákazník,takže to vypovídá o všem.

• Mensi eshop s ochotnymi zamestnanci.
    • Vyborne ceny

Doporucuji :) je to dobry eshop

• široká nabídka zboží, dobré ceny

• velice spokojen