• recenze
    • kvalitni vyrobky

u nákupu na sportmen.cz mně přesvědčila jednak cena a také recenze od zákazníků. rozhodně nelituju.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za recenzi. Pokud byste potřebovala s čímkoli pomoci, obraťte se na mě. Jedlička

• komunikace po emailu i telefonicky
    • vyborna cena
    • servis

pan Jedlicka mi doporucil na zaklade mych informaci kolo. dal mi nejlepsi cenu na trhu a take kolo kvalitne seridil. doporucuji

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkuji za pozitivní renezi :-) Vážíme si toho.

• zaslání do dvou dnů
    • dárek zdarma

Koupil jsem tu elektrokolo. bylo mi posláno do dvou dnů. cenu jsem dostal individuální :-)

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkuji za recenzi. Jsem rád, že jste s kolem od nás spokojen.

• Gls doprava zdarma
    • dárek zdarma

kolo Leader Fox 2015,ktere jsem objednal už nebylo bohužel dostupne. Nicméně mi pan Jedlička nabídl za bezkonkurenční cenu kolo model 2017.
    Navíc dárek- dres zdarma.

jsem nadšen

Děkujeme za recenzi :-)

• Kola Superior
    • osobni odber

objednal jsem kolo Superior v pátek po obědě s tím,že jo v sobotu vyzvednu. Vše klaplo jak mělo, na kole jsem strávil víkend a panu Jedličkovi múžu poděkovat za super službu.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za recenzi. Spokojený zákazník vždy potěší. V případě jakéhokoli problému se na nás můžete obrátit.

• recenze od známých
    • kvalita dodání

Sháněl jsem kolo a kamarád mi doporučil tento obchod. Musím říci,že s takovou ochotou a přístupem jsem se nesetkal. Na kole Leaser Fox už jezdím a jsem.nadšen.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkuji za kladnou recenzi. Snažíme se vždy zákazníkovi vyhovět.

• komunikace

zavolal jsem a zeptal se na možnost získání slevy na kolo SUP. Pan Jedlička mi nabídl nejlepší cenu na trhu,pro kolo jsem si přijel v den objednávky a bylo perfektně seřízené. navíc jsem dostal milý dárek:-)

Děkujeme za recenzi :-)

• rychla reakce na objednavka
    • kvalitni servis
    • doruceni do dvou dnu

V tomto obchode jsem nakupoval uz vicekrat a vzdy bylo vse v poradku. doporucuji

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za kladnou recenzi.

• Zajímavé ceny, ale...
    • Přístup obchodu a obchodní praktiky - hnus

Objednal jsem si po dlouhém výběru vysněné kolo, které bylo dle informací e-shopu "skladem u dodavatele". Během jedné hodiny mi přišla informace, že bohužel model 2016 již není dostupný a že si mohu koupit model 2017 o 4tis. dráž (byla mi nabídnuta sleva i když ne tak velká jako u modelu 2016). Po mé objednávce se najednou změnila dostupnost z "skladem u dodavatele" na "na dotaz". Zkrátka a dobře to tam mají jako lákadlo a pak nabízejí aktuální modely za vyšší ceny.

Vzhledem k tomu, že model 2016, který jsem chtěl již není u dodavatele skladem 3/4 roku nemyslím si, že by o tom e-shop nevěděl.

• perfektní komunikace
    • zboží pečlivě zabaleno
    • bleskové dodání
    • sleva

Vybrala jsem si na stránkách kolo Leader Fox Šumava, model z roku 2015. Bohužel už je prakticky nesehnatelné, nicméně pan Jedlička mi nabídl letošní model a vzhledem k tomu, že jsem brala kola dvě, mi dal velmi příjemnou slevu.
    Komunikace jak po telefonu, tak po e-mailu fantastická a na úrovni.
    Fa navíc spolupracuje s GLS, takže i dodání zboží bylo rychlé a bezproblémové, stejně tak komunikace s dopravcem.

Jsem nadšena a vřele doporučuji!

• Objednal jsem kolo Leader Fox. Dostupnost uz ale nebyla,nicmene mne nabidli kolo letosni za bezkonkurencni cenu. navic k tomu super praktick darek. Cyklo ponozky Kalas. kolo prislo za dva dny a serizene. jsem maximalne spokojen.

Nejlepsi nakup kola,ktery jsem udelal ;-)

• Solidní jednání
    • Nabídnutá levnější cena oproti konkurenci
    • Rychlé vyřízení

Tento obchod můžu jen doporučit a když budu potřebovat tak se na něj zase ráda obrátím.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc, rád Vám vyhovím.

• Dobré jednání, vše jak bylo domluveno emailem tak platilo

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za kladnou recenzi :-)

• kvalitní zboží

objednal jsem kolo Superior. cena na sportmen. cz byla bezkokurenční. kolo přišlo seřízené a kvalitně zabalené.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkuji za nákup a kladnou recenzi.

• výběr
    • přehled o výrobcích
    • jsem spokojeny

Kolo Leader Fox bylo za nejlepší cenu. Přišlo seřízené a připravené k jízdě. dárek navíc k ceně.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkuji za nákup a recenzi.

• domluva na cene po telefonu
    • osobní odběr
    • kvalitní zboží

Zavolal jsem panu Jedličkovi ve čtvrtek s poptávkou kola Superior. Pan Jedlička mně udělal nabídku s tím,že kolo i s namontovanými doplňky bude nachystáno v sobotu dopoledne. Na kole už jezdím. mám s něho velkou radost a tento přístup mohu jenom doporučit. Mimochodem ušetřil jsem asi 8 tis oproti konkurenci.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkuji za důvěru a nákupu kola u nás. A také za milou návštěvu :-)

• výborna komunikace
    • nejlepší ceny
    • kolo přišlo seřízené
    • dárek zdarma

zavolal jsem panu Jedličkovi v neděli večer. i v tento čas to vzal a vyřídil se mnou objednáku Supiku z roku 2015. nikde jinde už jo neměli. navíc cena skoro o plovinu nižší než nové modely. jsem velmi spokojen a obchod doporučuju.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za důvěru a kladnou recenzi.

• výborná komunikace
    • dostupnost

objednala jsem běhací pás. Nikde už nebyl skladem. Na sportmenu jsem ho našla. došel do dvou dnů. je velice kvalitní a jsem se službami velmi spokojena.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za důvěru a nákup u nás. Věřím, že budete s běžeckým pásem spokojena.

• Doporučuji bundu na běžky značky SILVINI. Je propracovaná, lehká a přitom drží teplo, neprofoukne a nepromokla ani během 2 hodin běžkování v hustém chumelení

Koupila jsem běžeckou bundu SILVINI na doporučení v tomto obchodě. Komunikace prefektní a dodávka zboží do druhého dne. Velká spokojenost!

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za nákup a pozitivní recenzi. Snažíme se vždy vyhovět zákazníkovi :-)

• kvalita
    • serizeni kola

objednal jsem starsi kolo Superior kde byla dostupnost na dotaz. Nebylo uz dostupne,ale obchodnik nabidl asi z alternativ. Vybral jsem si,kolo prislo v poradku serizene. Jsem maximalne spokojen.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za nákup a za recenzi. Velmi si toho vážíme.