• výhodná cena

přehlednost
    cenová výhodnost

• nejlepší CENY
    • super komunikace

Mohu jenom doporučit, objednal jsem kolo a došlo mi dokonce seřízené a druhý den po objednání.

• Je levnější než v jiné obchody.
    • Chtěla jsem zkrátka obyčejné kolo
    • za dobré peníze.
    • Obchod nemá slabiny, ale zvolila jsem dopravu poštou, která nebyla zrovna nejkvalitnější.Krabice byla poškozená
    • a sedlo kola dorazilo s dírou. Ochota zaměstnanců taky nebyla zrovna nejlepší.
    • Ukazovali si titiž na hlavu, že nechat
    • si poslat kolo poštou je pěkná zhovadilost.
    • Jinak je všechno v pořádku, díky.

Určitě pro příště použít kvalitnější služby
    PPL nebo DPD i když jsou dražší.

• nabízí něco, co pak nemůže dodat.
    • Nemá aktualizované položky v e-shopu.

• velmi příznivé ceny

Určitě bych doporučila všem, příznivé ceny, rychlá komunikace a dodání........

• široký sortiment zboží
    • důvod nákupu - nejlevnější konkrétní zboží
    • dodací lhůta
    • komunikace

důvod nákupu - nejlevnější konkrétní zboží
    nedoporučuji - dlouhá dodací lhůta, vázne komunikace

• dobré ceny
    • nabízí zboží, které není v prodeji

komunikace v poádku, žádný problém

rychlý a korektní přístup

• široký sortiment a včasná dodávka
    • Kolo došlo v poškozeném obalu, na předním kole chyběla čepička a bylo propíchnuté

Obchod je v pořádku, ale dopravu přes Českou poštu volit příště nebudu. PPL jsou spolehlivější

• Asi levnější některé věci než jinde
    • doba expedice, aspon u mého výrobku

• objednávky non stop
    • žádne

super

• po vyplnění a odeslání objednávky, jsem nedostal automatický email o přijetí objednávky a přidělení nějakého čísla pod kterým bych mohl objednávku nadále on-line sledovat.

ta událost s nedoručením automatického emailu ne mě udělala spíše negativní dojem o tomto obchodě, nadruhou stranu- zboží dorazilo v pořádku a bylo ze všech nejlevnější, a oto přeci jde
    Takže s tim doporučováním je to tak 50/50

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

prohlédněte si prosím spamy. občas se stane, že potvrzení objednávky spadne zákazníkovi do spamu.

• Nevím o žádných
    • Neaktuální nabídka, zboží není skladem, neprofesionální komunikace

Na internetových stránkách uvádí výrobky, které nemají skladem, to by mě nezarazilo, ale že lze na tento výrobek dokončit objednávku a když 4 dny nic nepříjde, tak teprve po mé vlastní urgenci pošlou až 5. den informaci o tom, že zboží už dávno nemají a nabídnou mi 4 alternativy, které absolutně neodpovídají původní objednávce a při dotazu na dostupnost dalšího výrobku, který by odpovídalm, přestanou komunikovat...objednávám si přes internet velmi často, ale s takto neprofesionálním a tupým přístupem jsem se ještě nesektal.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Bohužel se stává, že některé výrobky nejsou dostupné. Pánovi jsme nabídli jako alternativu na doporučení dovozce náhradu 4 jiné výrobky. Ovšem když chtěl jeden z těchto výrobků za cenu poloviční, tak jsme mu napsali, že bohužel nemůžeme vyhovět.

• KOMUNIKACE A RYCHLOST

• Rychlé vyřízení objednávky
    • velmi dobré ceny
    • Sledování pohybu balíku online díky identifikační kodu

Všem bych tento obchod určitě doporučila, z důvodů:
    Rychlé vyřízení objednávky
    Velmi dobré ceny
    Sledování pohybu balíku online díky identifikační kodu

• nakupovala jsem jenom jednou, nemám dostatek zkušeností, abych mohla hodnotit
    • dtto

• výhodná cena
    • neposkytuje dopravu zdarma nad 3500 Kč

• máte dobré ceny a rychlou dodávku zboží
    • Rozvoz zboží prostřednictvím české pošty.
    • Doporučila bych zvážení možnosti rozvozu zboží vlastním automobilem v rámci ČR.

Rychlá reakce na objednávku.
    Vynikající komunikace.

• výborná -výhodná cena,prehľadnosť, dobrá komunikácia s predávajúcim

Nákup v tomto internetovom obchode ma skutočne len potešil a uspokojil nielen výberom a výhodnou cenou, ale hlavne odborným a kvalifikovaným prístupom, ktorý ma nesklamal už po niekolkýkrát. Doručenie tovaru a jeho kvalita odpovedala cenovým možnostiam a skutočnosti, ktoré sú uvedené na stránkach. SPORTMEN.CZ ako aj CYKLO-OBLEČENI.CZ vrele odporúčam známym a iným sportuchtivým nakupujúcim...nás opať nesklamali a tešíme sa na ďalší nákup.Majte sa pekne.