• nejlepší ceny
    • dárky k nákupu navic
    • kvalitní servis a doprava

blíží se Vánoce a já zjistil, že by se dceři a manželce hodilo jízdní kolo. Tady měli nejlepší výběr. po telefonu mi dal pan Jedlička ještě lepší cenu. kola přišla perfektně zabalena. určitě zde ještě nakoupim. takhle kdyby fungovali vsichni.

• nejlepší cena
    • seřízení kola
    • dárek
    • cena po telefonu ještě lepsi

elektrokolo, které jsem objednal měli za nejlepší cenu. po telefonu mi ji dali ještě trochu níž.
    kkvalitní český vyrobce.

• přehledné stránky
    • kvalitní zboží
    • -

původně jsem objednal běžecký pás jinde. nicméně po týdnu čekání mi eshop ani neozval. tady byla komunikace rychlá a pás jsme mel do 2 dnů.
    jsem maximálně spokojen.

• informace po telefonu
    • ceny

objednal jsem elektrokolo Leader Fox. Zde mi pan Jedlička odborně poradil, kolo sestavil a při osobním odběru i predvedl. to vše za nejlepší cenu na trhu. doporucuji

• Nejlepší ceny
    • Výborný výběr
    • Servisní služby
    • doprava a dárek zdarma
    • Zatím nic

Kolo Kross, které jsem si objednal tady měli za nejlepší cenu. K tomu serízení, doprava a dárek zdarma.
    Neváhal jsem, kolo už mám a jsem spokojený.

• Skvělá komunikace
    • Cena, ta byla na prvním místě
    • Super služby

Kolo Superior jsem si objednal ráno. Odpoledne jsem si pro něho přijel a hned na něm odjel do Brna. Vyzkoušel jsme hned trasu okolo přehrady.
    Super nákup. Doporučuji

• přehledné stránky
    • výborně ceny
    • rychlost dodání

vše proběhlo v pořádku. Já o moje dcera jsme novými koly spokojeni

• doporučení od známých
    • skvělá individuální cena
    • jízdní elektronikolo leader fox - česká kvalita

na doporučení od kamaráda jsem zavolal panu Jedličkovi.
    udělal mi nabidku na skládací elektronikou Leader Fox.
    Cena byla bezkonkurenční. Pro kolo jsem si osobně dojel.
    bylo seřízené, nabité a připravené k jízdě. pan Jedlička mě í osobně vysvětlil funkce a tipy na toto elektrokolo.

obchod jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za recenzi. Jsem rád, že jste s elektrokolem spokojen. Kdybyste měl nějakou otázku nebo problém, neváhejte mě kontaktovat. Jedlička

• skvělý přístup
    • rada po telefonu

sháněla jsem kolo Head. po telefonickém hovoru s panem Jedličkou mně vybral velikost a model, který mi bude vyhovovat. Cena byla v porovnani absolutne nejlepsi. Molo už mám, najeto asi 300km a jsem z neho doslova nadšená.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsem rád, že jste s naším obchodem spokojena. Jedlička sportmen.cz

• Nejlepší cena
    • Výborná komunikace

Jsem velmi spokojen. Ostatní obchody by si měly vzít ž tohoto příklad.

• nejlepší cena
    • rychlost dodání
    • komunikace

objednal jsem kolo Kross. Jinde ho už nemeli. tady jsem dostal nejlepší cenu. doprava zdarma a ponožky příjemný dárek navic.kolo přišlo serizene

• Serizeni kola
    • Doprava kurýr zla zdarma

Kupoval jsem na www.sportmen.cz už 3 kola a vždy naprostá spokojenost.

• Prvotni komunikace pred koupi kola v pohode, kolo doslo celkem rychle.
    • Avizuji, ze kola dodavaji serizena a odzkousena, jak je tedy mozne, ze na mnou zakoupenem celoodpruzenem kole niz od vyroby nefungoval na zdnim tlumici lockout, coz jsem zjistil doma aniz bych na kole vyjel. Prvni reklamace trvala dele nez 30 dni, tlumic byl od zdusnen, ale po tydnu se objevila zavada znovu. Nastesti byl pote tlumic behem tydne vymenen za novy. Za tyto dve reklamace prodejce neposkytnul zadnou kompenzaci ve forme darku nebo podobne.
    • Po pulroce uzivani kola praskla zadni stavba. Posilal jsem ihned prodejci email s dotazem, zda mam poslat k reklamaci jen zadni stavbu nebo cely ram. Po 10 dnech jsem doposud neobdrzel zadnou odpoved na tento email.

Pred koupi komunikace o.k. Pri reklamaci komunikace velmi velmi vazne. Kompenzace nakladu s reklamaci zadna.

Reakce obchodu SPORTMEN.cz

Dobrý den. Vaši reklamaci jsme předali v den přijetí výrobci, který je za ni také zodpovědný. Je mi líto, že Vám praskl rám-zadní stavba, nicméně myslím si, že dostanete v nejbližší době nový.

• Prehadzovačka ALIVIO,27 rychlosti,Ľahký bicykel,výborná ovládatelnosť,dobré brzdy a výbava
    • nič som zatial nezistil

Objednal som si LEADER FOX TOSCANA 2017,na ktorý som po komunikácii s p.Jedličkom dostal bezkonkurenčnu cenu.Mám ho ešte len 3dni,ale bicykel šliape ako švajčiarske hodinky.Oproti horským je ovela rýchlejší a je lahučký.Velmi kladne hodnotím ustretovosť p.Jedličky,je to správny chlap na správnom mieste a velmi pekne mu dakujem .Tuto stranku SPORTMEN CZ vrelo odporučam každému,kto chce kvalitný bicykel za skvelu cenu.

• Skvělá komunikace
    • výborná cena
    • seřízení kola v ceně
    • kurýr GLS-bezproblémů

Objednal jsem celopéro od Superioru 2016. Cena byla absolutně nejlepší. Kolo přišlo seřízené s potvrzeným záručním listem. Děkuji a obchod mohu jenom doporučit.

• Nejlepší ceny na kola
    • Dostupnost
    • Seřízení
    • Kvalitní kurýr gls

Už zde nakupovala žena a ted mam kolo ze sportmen.cz i Já. Doporucuji

• Skvela komunikace
    • nabidnuta cena nejlepsi na trhu
    • servis
    • osobni odber serizeneho kola

Poptavala jsem pro sebe elektrokolo. U teto firmy mi nabidli absolutne nejlepsi cenu.

Protoze jsem z Brna, pro kolo jsme si dojela osobne. Jsem z nej nadsena a obchod doporucuji.

• služby
    • komunikace

objednal jsem kolo,ale po odzkouseni se stalo,ze mi bylo male. sportmen.cz ho zdarma vymenili a jeste si i odvezli prostrednictvim kuryra to puvodni. doporucuji

• velký výběr elektrokol
    • vynikající ceny
    • rychlost vyřízení
    • gls doprava

objednal jsem elektrokolo. Dostal jsem tip od kamaráda. pan Jedlička mi velice ochotně poradil. kolo složil,seřídil,vysvětlil při odběru vše potřebné.

• rychlý a bezproblémový obchod
    • super kvalita
    • doprava zdarma+darek