Ačkoliv byly anoncovány 3ks pneu.objednal jsem 2ks a bylo mi zdéleno ze nejsou a ať si objednám jiné,dražší. Alespoň zavolali.

Reakce obchodu Spolehlivé pneu

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a velmi se omlouváme, že zboží, které jsme inzerovali skladem, již bohužel nebylo dostupné a to ani u našeho dodavatele. Zřejmě jste se v objednávce trefil do času, kdy ještě nebyly aktualizovány skladové zásoby. Občas tato situace nastane a věřte, že i nás to velmi mrzí. S naším IT oddělením pracujeme na tom, aby se tato věc již neopakovala.

• nekompletní zásilka
    • pozdní doručení

Tento e-shop měl na svých stránkách uvedeno, že vybrané zboží mi bude doručeno do druhého dne (zítra u vás), což se bohužel nestalo. Navíc mi byla doručena pouze jedna pneumatika, i když jsem objednal a předem zaplatil pneumatiky dvě. Snažil jsem se situaci řešit telefonicky ihned v den doručení první pneumatiky nicméně neúspěšně. Přestože jsem volání uskutečnil ještě před koncem uvedené provozní doby, byl jsem pouze informován, že všichni operátoři jsou momentálně obsazení. Volající se vůbec nedozví, kolikáté je jeho volání v pořadí. Po půl hodině čekání jsem telefonát ukončil a reklamaci zaslal emailem s prosbou, aby mě kontaktovali ihned následující den, což se opět nestalo. Zavolat jsem musel tedy sám. Bylo mi oznámeno, že e-shop zasílá v rámci jedné zásilky vždy dvě pneumatiky, a že jsem tedy zásilku neměl od dopravce přebírat. Nicméně mi bylo přislíbeno, že situaci prověří. Nakonec se ukázalo, že na skladě mají opravdu o jednu pneumatiku víc než v systému, a že došlo k pochybení v rámci vyskladnění zboží. Druhá pneumatika mi nakonec dorazila do druhého dne.

Reakce obchodu Spolehlivé pneu

děkujeme za Vaše vyjádření a rádi bychom se Vám omluvili za způsobené problémy. K pochybení došlo v době, kdy v naší společnosti probíhaly inventury, rekonstrukce kanceláří a všude byl malinko zmatek, což nás samozřejmě neomlouvá.
    Budeme se snažit, aby se tato věc již v budoucnu neopakovala.
    Ještě jednou se omlouváme.

www.SpolehlivePneu.cz

• Nedodržení termínu,špatná komunikace.

Po defektu zimní pneu,jsem potřeboval pneu co nejdříve.Přes deklarovaný slib na stránkách o dodání 28.12. mi na moje urgence,ani neodpověděli.

Reakce obchodu Spolehlivé pneu

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a věřte, že nás velmi mrzí nedodržení termínu dodání. Faktem je, že Vaše objednávka proběhla v době mezi svátky a náš obchod byl zavřený. K pochybení, ale opravdu na naší straně došlo, jelikož jsme měli o změně pracovní doby v tomto období informovat, prostřednictvím našich stránek. Již jsme zavedli opatření, aby se tato chyba v budoucnu neopakovala.
    Přijměte, prosím naši velkou omluvu.

www.SpolehlivePneu.cz

• I když v objednávce bylo uvedeno, že zboží budu mít za 1 den a z shopu došlo potvrzení o vyskladnění ještě v den objednávky, přepravní společnost DPD doručila zboží za 7!!! dní. Takže to není ani tak kritika shopu, jako spíše přepravní společnosti.

počítat si 75,- kč za doručení 1 pneu - nehoráznost !!!!!!!!!!!!!!

• Ochotna komunikace
    • Vraceni dopravneho za problemy s dorucenim
    • Zaslany byly pneumatiky s jinym parametrem, nez bylo objednano
    • Doruceni spravnych pneumatik trvalo dele, nez bylo slibeno
    • Vraceni dopravneho trvalo mnohem dele, nez bylo slibeno

• Rychlé dodání. Vše bez problémů. Dobrá komunikace obchodu.
    • Není možný neplacený osobní odběr.

nabízejí zboží, které se již nevyrábí

• Dobré ceny
    • Uvedené dodací lhůty a položky skladem nejsou ani orientační ale vyloženě vycucané z prstu. Namísto doručení do 24 hodin byly pneu doručeny za 7 dní.
    • Po reklamaci doby doručení byla slíbena sleva dopravy o polovinu, k níž ale reálně nedošlo.

4 pneumatiky, 3 z nich stejný DOT, jedna o cca 10 týdnů starší.

Reakce obchodu Spolehlivé pneu

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme na naše dodavatele (výrobce) tlačit, aby nám dodávali pneumatiky se stejným datem výroby. Bohužel pneumatiky se vyrábí v obrovských výrobních sériích, někdy ve více továrnách najednou a není tedy vždy možné, aby v jednotlivých dodávkách, které obsahují i tisíce kusů byly vždy se stejným datem výroby. Někdy to zkrátka technicky nelze. Nemusíte se bát, pneumatika, která je o 10 týdnů později vyrobená nabude mít rozhodně horší vlastnosti, nebo sníženou funkčnost. Jedná se pouze o datum výroby. Nicméně Vaši stížnost akceptujeme a budeme se snažit fungovat tak, aby k tomu již nedocházelo.

Budeme rádi, pokud se na nás i příště obrátíte.

S pozdravem,

• gumy nedoručeny

• Dva termíny doručení a zásilka ještě nebyla doručena , a jestě k tomu sem přišel o den dovolené z duvodu čekání na zásilku a ta nedošla .

• 24 h neni pravda me uz jdou tyden

• dobré ceny

obchod výrazně inzeruje doručení do 24 hodin (proto jsem si ho vybral), ale není schopen toho dostát; objednal jsem v úterý večer, předpokládané doručení bylo ve čtvrtek, nakonec doručili bez zdůvodnění nebo omluvy v pátek

• Dopravní společnost ČESKÁ POŠTA

Po informaci o převzetí zásilky Českou poštou, avizovala Česká pošta termín dodání následující den 3.11.2017, bohužel zásilka nedorazila. Vzhledem k cestě do zahraničí jsem byl nucen koupit pneumatiky u jiné společnosti. K dodání pneumatik došlo dle emailu 8.11.2017, bohužel jsem stále mimo domov.

• Dlouhá doba dodání

I když bylo zboží skladem, tak jsem čekal téměř týden.

• Obchod prodává staré pneumatiky !!! Při komunikaci s obchodem jsem byl ujištěn, že DOT je v roce 2016 (přesné číslo si nepamatuji) .. když však přišly je na nich DOT 2814 což je 28 týden roku 2014 .. takže mi zmetci prodali 3 roky staré pneu. Slehnuté a automechanik se na mne díval jak na debila co jsem si to koupil !!! ...

Reakce obchodu Spolehlivé pneu

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Je nám líto, že Vám byla odeslána tak stará pneumatika s DOT 2814. Ale všechny tyto pneumatiky byly naskladněny v roce 2017 od výrobce. Bohužel není v našich silách kontrolovat každou pneumatiku zvlášť, z důvodu toho, že jich denně tisíce přijdou a odejdou. Tím se nezříkáme zodpovědnosti za stáří této pneumatiky.U nás, by nebyl problém, Vám pneumatiku/y vyměnit za nové. Dnes, Vám bylo dvakrát voláno, aby vše bylo vysvětleno, a navrženo nějaké řešení, této nepříjemné situace. Poprvé jste zvedl telefon, a když se Vám náš zaměstnanec představil, a chtěl tento problém nějak řešit tak jste telefon zavěsil. Podruhé jste ho vůbec nezvedl. Chtěl bych se za naši společnost ještě jednou omluvit, ale Vaše situace se dala řešit pokud by jste projevil zájem, což se nestalo.

Tým www.SpolehlivéPneu.cz

• Ačkoliv uvádějí, že mají pneu skladem a že je dostanete druhý nebo třetí den od objednání, v mém případě tomu tak nebylo a čekal jsem několik dní. Zřejmě další klasika, kdy musí sami nejdříve pneu někde objednat, aby vám je mohli dodat. Nesnáším, když někdo zakládá svůj byznys na lži. Pokud pouze zapomněli na odeslání, tak jim křivdím a omlouvám se. Názor si udělejte sami.

Obchod jako takový proběhl naprosto v pořádku. Objednal jsem 4ks pneu za cca 8500kč. Problém byl s dopravcem kdy mi 24.11 napsal, že nejpozději 26.11 pneu bude doručovat. To byla mimochodem jediná zpráva od něj. Pneu doručili AŽ 30.11 !!! Což by opět nebyl až takový problém, kdyby po mě ovšem nechtěl místo 8500kč neuvěřitelných 17000kč. Takže shrnutí: přijede téměř po týdnu a ještě chce 2x tolik. Dokud bude mít tento shop pouze tohoto dopravce, nekoupím zde ani ventilek.

• Přehledná stránky, velký výběr pneu
    • Nepravdivá dostupnost produktů

Objednány pneu, které byly uvedeny skladem. Objednávka nebyla vyřízena ani po týdnu a dvou urgencích. Během celého týdne vybrané pneu stále uvedeny "skladem"