• Velká zábava při komunikaci z eshopem. Potrénujete nervy.
    • Naprosto šílený přístup prodejce. Na eshopu špatně zafungoval filtr a objednal jsem špatné zboží. Po dodání jsem ho vrátil, s tím že mi odešlou peníze zpět na účet. Dále prodejce nekomunikoval a bylo skoro nemožné své peníze dostat zpět.

Myslím si, že takovýto obchod by neměl existovat na českém trhu. Komunikace je obrovský problém. Když jsem komunikoval s obchodem o řešení svého problému, tak nekomunikoval. Peníze mi nechtěli poslat zpátky. Žádné potvrzení jsem od nich nedostal. Naprosto otřesné. Doporučuji si připlatit a zvolit spolehlivější obchod

Zboží jsem objednal a informaci o tom, že není skladem jsem obdržel až po telefonické urgenci. Objednávka byla zrušena a platbu, která byla učiněna předem na základě informace, že zboží je skladem jsem dosud neobdržel zpět

Od objednání zboží uplynulo 12 dní, v potvrzené objednávce garantují zpětnou odpověď nejpozději do 24 hod. Po 3 dnech jsem zaslala dotaz na zboží, dodnes nemám odpověď.

• Komunikace, přístup. Chápu stavy skladu = zláště teď v sezóne je zvýšený počet objednávek. ALE, tak neslibuju, nepíšu je "skladem ihned k dodání"- ovšem to by nepřilákalo hejly. Zboží jsem několikrát urgoval, vždy stejná písnička dodavatel nedodal, čekají ostatní apod... Teprve až při rušení objednávky mi byla nabídnuta možnost jiného zboží, které opravdu skladem bylo. Dobrá, obchod uzavřen, konec dobrý, všechno dobré. Přesto už se nevrátím.

Široká nabídka, přehledné stránky. Předpokládám, že mimo nápor "hlavní sezóny" zvládají. Příště možná trochu poupravit čísla skladu, nebo rovnou nabízet alternativy, pokud skladem není. V dnešní době provázanosti pc systémů/sklad snad není problém opravdu aktuálních stavů.

• dobré ceny
    • inzerují zboží a tvrdí na www stránkách, že je i skladem, a přitom ho na skladě nemají.

Zhruba po 10 dnech urgencí, kdy jsem se ptal jak je to s pneu, které jsem si objednal, a kdy zboží dorazí, tak mi vždy tvrdili, že jim ho výrobce posílá, ale nikdy neodrazilo, prostě chtěli asi na trhu získat nějaké zákazníky navíc, a takto si mne ale odloudili. V jiném obchodě - NEJLEVNĚJŠÍ PNEU - jsem za skoro stejnou cenu (jen o 3 Kč vyšší) sehnal stejné pneu a druhý den po objednávce mi i dorazilo. Tak toto byla moje špatná zkušenost s obchodem Spolehlivé pneu. Vše mohu doložit e-mail komunikací s tímto klamavým obchodem.
    Podle mne by měli inzerovat na svých www, že zboží není skladem, když ho nemají a nedělat ze zákazníků "ovce".

• Zboží avizované skladem není skladem.

• Od potvrzení objednávky, žádná komunikace a zbozi stále nedodáno.

• Nereaguje na prosby zákazníka

• Komunikace úplně v pr...
    • Komunikace , chybné informace o zboží

Hrůza , po 12 dnech mě nic nedošlo , nejhorší obchod s jakým jsem se doposud setkal

• Vse ostatne, vcetne te opravdove ceny

Skoro podvod.
    Slibena cena opradvu ne odpovidala skutecnosti. Objednavka byla zrusena.
    Navic, slibena alternativa nikdy nebyla poskytnuta.

• Nabízí pneumatiky, které nemá skladem.

Nespoléhejte se na uvedenou dodací lhůtu.

• komunikaci, podvodné jednání, slibující zboží skladem a posouvající dodání

varuji - neplatit předem!

• Dlouhá dodací lhůta. Po dvou urgencí nám pani ochotně odpovídala, ale výsledek byl špatný.
    • Když mělo být zboží dodáno, bylo zjištěno, že je adresa špatná.

Nejsem spokojená,protože dodání trvá dlouho.

• nespolehlivost...

nekupovat

• Nespolehlivost , objednávka byla potvrzená, po několika urgencí mi obchod nemohl ani sdělit, že objednávka nedorazí po týdnu jsem objednávku odvolal.
    • Dle toho, co mi bylo sděleno tak komunikace s výrobcem

Raději si zavolejte, zda-li je skladem Vaše požadované zboží , volejte raději hned i druhý den a zeptejte se znova.

• Zboži jsem objednal,nic nedorazilo i přes email,ze zbozi bylo jiz předáno dopravci. Na e-mail prodejce vubec nereagoval a telwfon mi tři dny nikdo nezvedl..

Nejprve jsem zavolal jestli je zboží skladem a mohou ješte ten den odeslat, to mi potrvdili. Následně objednám a druhý den mi příjde divdé že mne nekontaktoval dopravce - volám znovu a ejhle zboží došlo, bez jakékoli informace z jejich strany :-(

Objednal jsem si zimni pneu. Doprava sla pouze pres DPD,coz je asi nejvic neschopna firma. Navuc jedna pneu byla vyrobena 2012...podvodnici.

• nabízínzboží skladem,ale nemá ho

nejistý nákup

• Objednané zboží pořád není expedováno, po urgenci s omluvami prislibena náprava druhý den, avšak pořád nic. Není mozne, aby vyřízení a expedice skladového zboží trvala víc jak dva týdny. Objednávku rusim a obchodu se vyhybam.