• Pohodlnost nákupu
    • Neznám

Reakce obchodu Spojnovák

Ano, pohodlný nákup z pohodlí Vašeho obýváku a doprava až k Vám domů. Navíc Vám můžeme poskytnout i odborné poradenství (mluvíte přímo s odborníkem s praxí nikoliv s call centrem jak je u eshopů zvykem). Těšíme se na příští nákup. spojnovak.cz :-)

• Ochota, rychlost vyřízení objednávky, skvělá cena
    • Žádné jsem neobjevil

Vřele doporučuji

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za hodnocení. Dále rozšiřujeme sortiment a nabídku se Vám snažíme co nevíce přiblížit. Navštivte i naše další specializované eshopy http://www.skleniky-spojnovak.cz (skleníky, pařníky a příslušenství) a http://www.krytnakomin.cz (eshop s komínovými stříškami - doprava ZDARMA). Spojnovak.cz.

Byl sem velice spokojen s rychlostí dodání zboží a se způsobem jednání ze strany firmy spojnovák.

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme. Pracujeme na sobě a snažíme se Vám přinést přidanou hodnotu k našemu zboží. Připravujeme například sérii videonávodů, kde Vám ukážeme jak instalovat naše zboží. Aktuálně jsme zveřejnili návod "Montáž zemního vrutu", "Kruhový zatloukací hrot", "Využití šroubovací patky". Videa můžete shlédnout na našem video kanále youtube na adrese: https://www.youtube.com/channel/UCo4AF-vYWKOYgkpbPsTfDOA . Spojnovak.cz

• mohu se tam dostavit i osobne je blizko
    • nevim

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za hodnocení. Ano, zboží si u nás můžete vyzvednout i osobně ve skladu v Dolním Újezdě. Možnosti odběrů dále rozšiřujeme - například zahradní skleníky si navíc můžete vyzvednout na jakékoliv pobočce LanitPlast v ČR, která je nejblíže Vašemu bydlišti. Spojnovak.cz.

• doprava a dostupnost zboží

Reakce obchodu Spojnovák

Dodací termíny a dostupnost se snažíme maximálně zkracovat. Zároveň Vám zákazníkům nabízíme pravidelné akce a výhody. V současnosti například probíhá akce zahradní skleníky - láhev Jägermeister ke každému skleníku ZDARMA. Spojnovak.cz

• nabídka,cena,rychlost dodání
    • nevím o žádných

OK

Vše v pořádku

• Široký záběr sortimentu za slušné ceny.

Mohu pouze doporučit a o kvalitách tohoto obchodu se zákaznící přesvědčí určitě sami.

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme, takové doporučení nás velmi těší. Sortiment průběžně rozšiřujeme na základě vašich poptávek a zároveň pracujeme na tom co se od eshopu očekává - daří se nám nabízet velmi nízké ceny i při maloodběrech. Spojnovak.cz

• dobré ceny

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme. Nyní navíc probíhá několik dalších kampaní a nastavili jsme např. sezónní akce zatravňovací rohože, kde jsou ceny ještě více stlačeny. Spojnovak.cz

• nízká cena
    • žádné jsme nezaznamenali

rychle, levně, kvalitně

Reakce obchodu Spojnovák

Získáváme certifikáty nejnižších cen v porovnávačích zboží (například nejlevnější půdní schody, nejlevnější komínové stříšky, a další ...). Umíme nabídnout sortiment za co nejdostupnější ceny i při maloodběrech. Děkujeme. Spojnovak.cz

široký a přehledný sortiment, dobré ceny

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme, sortiment dále rozšiřujeme. V poslední době došlo například k rožšíření sekce Zahradní skleníky a Zahrada kde najdete spoustu užitečných vychytávek (zábrany na okna, travní rohože a tisíce dalších položek). Spojnovak.cz

• Rychlost, cenA

SPOKOJENOST S NÁKUPEM

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme. Ano, většina běžného sortimentu skladem (či v krátkých dodacích lhůtách) a nejnižší ceny na internetu. Spojnovak.cz

• Dost dobré ceny
    • Dostačující sortiment
    • Kvalita zboží
    • Zatím nevím o žádných

Jsem velice spokojen.Rychlost,s jakou bylo zboží dodáno je obdivuhodná.Objednal jsem v sobotu,v úterý bylo doma.Jinde bych čekal týden.

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za recenzi. Rychlost a skladovou dostupnost se snažíme neustále zrychlovat, společně s neustále se zvětšujícím sortimentem. Navíc máte u nás možnost nechat si zboží i namontovat. Spojnovak.cz

• V obchodě nabízeli zboží za nejvýhodnější cenu Za nákup nad 1000kč byla doprava zdarma
    • Na stránkách i ve faktuře psali, že se zbožím obdržím dárek zdarma(pracovní rukavice), nic jsem neobdržel. Je to maličkost a svůj dárek po firmě nevyžaduji, ale když už jako prodávající něco slibuji(dárek zdarma), měl bych to dodržet.

Reakce obchodu Spojnovák

Dobrý den Milane. Vzhledem k většímu množství objednávek vyřizovaném v tomto období jsme pracovní rukavice zapomněli k zásilce přiložit. Moc se omlouváme, dáme si větší pozor abychom chybu neopakovali a rukavice Vám rádi zašleme společně s další objednávkou. Věříme, že nejnižší cena a doprava zdarma Vám pracovní rukavice v tuto chvíli vykompenzuje. Děkujeme za hodnocení a zároveň připomínku, která je pro nás podnětem pro zlepšení služeb. Spojnovak.cz .

• rychlost+cena

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme. Běžné položky se snažíme držet skladem. Položky, které skladem nemáme nebo jsou momentálně vyprodané, dodáme v nejkratších možných termínech. Spojnovak.cz.

• internetový obchod
    • špatná komunikace
    • slíbený dárek jsme neobdrželi - není důležitý

v našem případě slabší průměr

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za Vaši recenzi. Příště se budeme snažit vše vyřídit k větší spokojenosti a zapracovat na větší informovanosti u všech položek. Za dárek se omlouváme, udělali jsme chybu a nebyl při expedici přiložen. Rádi Vám jej zašleme společně s další objednávkou. Spojnovak.cz

• Cena dopravy nad 1000,- Kč ZDARMA
    • Kvalitní zboží za přijatelné ceny

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za hodnocení. Ano dopravu ZDARMA nyní nabízíme již od 1000,- Kč, navíc registrovaní zákazníci od nás mohou získat další bonusy. Průběžně posilujeme skladové zásoby a držíme se kvalitních dodavatelů. Průběžně získáváme certifikáty dokládající nejnižší ceny i při drobných odběrech. Těšíme se na Vaše další nákupy. Spojnovak.cz.

• Platba proběhla3.2.2014, dnes je 18.2 2014 a zboží ještě nedorazilo
    • Nepřehlednost, kde a kdy zboží dorazí

Zatím vůbec nevím zda zboží dorazí, nebo kdy

Dobrý den.
    U Vaší objednávky - půdních schodů je viditelně červeným písmem uveden termín dodání. Schody jsou expedovány dle termínu - byl jste informován emailem o dodání. Dodací termíny se snažíme zkracovat. Ale s ohledem na nejnižší ceny půdních schodů je nutné respektovat dodací termín. Věříme, že Vaše očekávání vyvážila alespoň nejnižší cena půdních schodů na trhu. Na eshopu stále pracujeme a příště se budeme snažit být důslednější v přehlednosti. Děkuji Věra Nováková

• velmi dobré ceny
    • pěkný sortiment, nečekala jsem že tady koupím boby
    • osobní přístup

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za hodnocení. Ano v letošním roce jsme rozšířili sortiment mimo jiné o kvalitní dětské boby, kluzáky, dětské sáňky a sortiment neustále dále rozšiřujeme. Těšíme se na Vaše příští nákupy. Spojnovak.cz

• komunikace
    • slušné jednání
    • neznám

napoprvé jsem spokojená

Reakce obchodu Spojnovák

Dobrý den. Věříme že budete spokojena i s dalšími nákupy. Nyní navíc nabízíme i MONTÁŽE našeho srotimentu . Tedy zboží, které u nás zakoupíte Vám v případě Vašeho zájmu i odborně nainstalujeme. Spojnovak.cz