• nepřišla kompletní objednávka.....

• 10 dni zbozi nedoslo ikdyz bylo na skladenn
    • Nekomunikuje

Nejsem spokojena

Nic mi neprislo

• Objednávku jsem učinil před 10. dny, od té doby nikdo nereaguje na mé e-maily a nezvedá telefon.

Tento obchod nedoporučuji, pokud potřebujete spojovací materiál nebo tesařské kování obraťte se na jiný obchod

• nic jsem nedostal obchod nekomunikuje
    • Nekomunikace se zákazníkem!!!!! Nikdo nereagoval na emaily ani na tel. Zákaznické oddělení.

Takhle se eShop nechová.

• příznivé ceny
    • vůbec nekomunikují,telefony neberou,na emaily neodpovídají.

Po týdnu dorazila jen část objednávky,telefon v obchodě vůbec neberou.Napsala jsem e.mail,že ruším druhou část objednávky a po několika dnech psala PPL že mi vezou objednávku.Tu jsem odmítla,protože zboží jsem si koupila již jinde.

• Vůbec nekomunikuje.

Nedoporučuji.

• Velký sortiment.příznivé ceny
    • Totální nekomunikace

Pokud máte trpělivost a zboží nepotřebujete objednávejte.

• Obchod objednané zboží vůbev nedodal,telefon nezvedají a na email neodepíšou. Nákup v tomto obchodě nedoporučuji.

• široký sortiment
    • ani po 10 dnech jsem nebyl kontaktován k vyzvednutí zboží. Přitom v e-shopu bylo uvedeno, že všechny položky jsou skladem. Komunikace obchodu nebyla žádná

nedoporučuji

• Neberouu telefon obchod vůbec nefunguje.objednane zboží jakoby odešlou,ale asi žádné nemají.

Pokud zboží nemám tak komunikuji se zákazníkem, semnou začali komunikovat až po mém telefonátu a zatím jsem zboží neobdržel.

Reakce obchodu Spojnovák

Za jakékoliv případné komplikace se omlouváme. Snažíme se o co nejlepší servis, ale někdy se v záplavě objednávek udělá chybička. Pracujeme na sobě a budeme se do budoucna snažit, aby takových situací bylo co nejméně. Spojnovak.cz

• internetový obchod
    • špatná komunikace
    • slíbený dárek jsme neobdrželi - není důležitý

v našem případě slabší průměr

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za Vaši recenzi. Příště se budeme snažit vše vyřídit k větší spokojenosti a zapracovat na větší informovanosti u všech položek. Za dárek se omlouváme, udělali jsme chybu a nebyl při expedici přiložen. Rádi Vám jej zašleme společně s další objednávkou. Spojnovak.cz

• snad rozumné ceny
    • velmi nízká kumunikace
    • nesmyslně dlouhá dodací doba
    • absence jakéhokoliv info o zásilce
    • nedodání kompletní zásilky dostupného zboží a přesto započítáno do ceny
    • jakési výmluvy o ztraceném balíčku...

Můj názor je,že tento obchodník má se zvládnutím obchodu poměrně velké problémy a zřejmě i PC bude velký nepřítel .
    Pokud máte dost času a pevné nervy,klidně nakupujte,vše se nakonec v dobré obrátí.
    Spěcháte-li a máte trochu prudší povahu,tak běžte raději jinam.

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za Vaši objednávku. Snažíme se služby zlepšovat a maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Omlouváme se Vám a budeme se snažit, abychom příště vše vyřídili lépe k Vaší spokojenosti. Věříme, že tyto komplikace Vám snad alespoň trochu vyváží nízké ceny a přepravní náklady.

• Problémy s dopravou, zboží bylo vyexpedováno ve středu a dorazilo v pondělí.Tedy až po 5ti dnech od expedice.

obchod snad dobrý doprava nemožná.

Reakce obchodu Spojnovák

Služby se snažíme neustále zlepšovat, budeme se snažit být důslednější. Přepravní služba bohužel o víkendu nedoručuje, tedy dodací lhůta je ve finále 3 dny. Prodlení pak může být dále způsobeno například nepřevzetím zboží u zákazníka, přesměrováním zásilky na jinou adresu na žádost zákazníka a podobně. Pokud potřebujete urgentně potvrdit termín napište nám jej raději do poznámky. Situaci pak můžeme urgentně operativně řešit.

• Komunikace, nepřehlednost dodacích termínů.

Nekorektní jednání.

• zboží napsáno jako SKLADEM
    • Objednáno v pondělí, expedováno až v sobotu

• poměrně dobré ceny
    • provozovnu nelze najít. Pokud si pojedete pro zboží, tak se obrňte trpělivosti. Provozovna je v řadové zástavbě bez jakéhokoliv označení.

Obchod ve mně nevzbuzuje důvěru. Připadá mi to jak když si někdo začíná hrát na internetový obchod.

Dobrý den.
    Obchod je označen a žádný ze zákazníků si nikdy nestěžoval. Pokud jste ho nemohl najít stačilo zavolat a zeptat se. Nevím z jakého směru jste dojel nebo kam Vás zavedla GPS. Pokud jste si představoval nákupní centrum (OBI, Baumax) tak jsme Vás asi zklamali. Děkujeme

• Absolutně nedodržuje dodací lhůtu, řekne že zavolá a nic.

Máte -li něco rozestavěno a čekáte na zboží které máte objednáno v termínu stanoveném obchodem, řemeslníky odvolejte nebo zboží kupte jinde.