• nic jsem nedostal obchod nekomunikuje
    • Nekomunikace se zákazníkem!!!!! Nikdo nereagoval na emaily ani na tel. Zákaznické oddělení.

Takhle se eShop nechová.

• příznivé ceny
    • vůbec nekomunikují,telefony neberou,na emaily neodpovídají.

Po týdnu dorazila jen část objednávky,telefon v obchodě vůbec neberou.Napsala jsem e.mail,že ruším druhou část objednávky a po několika dnech psala PPL že mi vezou objednávku.Tu jsem odmítla,protože zboží jsem si koupila již jinde.

• Vůbec nekomunikuje.

Nedoporučuji.

• snadnost
    • malá komunikace

doposud mi nakoupený oplůtek nedorazil.Nikdo mi ani nenapsal nebo nezavolal,že je posílán.PPL asi není to pravé ořechové, do dneška čekám , že mi objednaný opůtek ještě letos dorazí.

• Velký sortiment.příznivé ceny
    • Totální nekomunikace

Pokud máte trpělivost a zboží nepotřebujete objednávejte.

• Objednané zboží 23.05.2015.Datum dodání nepošlou.Telefony nezvedají.Na email neodpovídají.Zákaznícká linka nefunkční.Tak s tímto jsem se ještě nesetkal a e-shopech.

Absolutně nedoporučuji.

• Obchod objednané zboží vůbev nedodal,telefon nezvedají a na email neodepíšou. Nákup v tomto obchodě nedoporučuji.

• zatím spojenost
    • nemohu zatím posoudit

nabídka a výhodná cena
    doporučila bych

• rychle,bobře,levně a hlavně kvalitně
    • po mém prvním nakupu nema slabiny

opět dobře-rychle- levně za mně palec hore

• široký sortiment
    • ani po 10 dnech jsem nebyl kontaktován k vyzvednutí zboží. Přitom v e-shopu bylo uvedeno, že všechny položky jsou skladem. Komunikace obchodu nebyla žádná

nedoporučuji

• rychlost,dobré ceny
    • neznámnám

• Ochota při tlf. upřesnění zboží, cenová výhodnost

• Perfektní komunikace
    • Žádné nevidím

• Neberouu telefon obchod vůbec nefunguje.objednane zboží jakoby odešlou,ale asi žádné nemají.

• spolehlivost
    • nevím

• Firma, ktrerá zajišťoval přepravu prý neměla auto vhodné velikostik tomu, aby vjela do ulice bydliště. Zásilku složili na jiném místě v Písku. Domů jsem si musel zajistit dopravu sám.

• Přehledná nabídka

Našel jsem ho na internetu
    Vše proběhlo bez problémů
    Obchod doporučuji i ostatním

• přehledný a obšírný sortiment za perfektní ceny, na jediném místě nakoupíte veškerý spojovací sortiment
    • u zboží byla dostupnost 3-4 dny, což ale znamenalo, že mi zboží dorazí až 7. pracovní den

Až na nepřesnost, snad i úmyslné mlžení o dostupnosti - dodání zboží bylo vše v naprostém pořádku. Výborná komunikace, den před doručením se ještě ozvali.

Dostupnost - doručení zboží je u většiny e-shopů hodně nepřesný údaj a já se s tímto zamlžujícím faktem odmítám smířit.

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za hodnocení. Většinu zboží máme skladem. ostatní se snažíme vyřídit co nejrychleji. Není naším úmyslem nijak zamlžovat dostupnost, naopak. Abychom Vám dokázali nabídnout co nejlepší cenu, musíme dodržovat určité logistické postupy a někdy se může zdržet i dodavatel+doprava+víkend...a rázem je z toho 7 dní. V příští objednávce prosím uveďte v poznámce důraz na termín a dáme si větší pozor. Věříme, že Vaše čekání plně vynahradí nízké ceny. Spojnovak.cz

doporucuji naprosta spokojenost

Reakce obchodu Spojnovák

Děkujeme za pochvalu. Děláme vše proto, abychom získávali pokud možno jen taková kladná hodnocení :-) Spojnovak.cz.