• nepřesné udaje o zboží na skladě

nejsem spokojen

• široký výběr trpasličích velikostí
    • nedostatečné velikosti šperků

Nikdy více

Reakce obchodu Šperky Max

v naší nabídce najdete velké množství prstenů v běžných dámských velikostech 50 - 60. Dámské prsteny ve velikostech nad 65 máme velmi zřídka, některé modely se v těchto velikostech bohužel ani nedělají.

• nevim
    • komunikace, objednal jsem kus oznaceny skladem a cekal ze do 1 max 2 dnu bude dorucen. po tydnu jsem zaurgoval co je s objednavkou a dostalo se mi vysvetleni, ze byl posledni kus ktery se poskodil a uz jej nema ani dodavatel. ale nevadi, ikdyz hlasali ze je za 50% puvodni ceny tak jsem na italskem eshopu poridil stejny (doruceno do 2 dnu) a byl i s postovnym za polovinu cenu jako u sperkymax.

na vlastni riziko

Reakce obchodu Šperky Max

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, ale čekali jsme na vyjádření dodavatele.

• Žádné mi nejsou známy.
    • Obchod má celkově špatný servis. Zboží bylo v internetovém obchodu skladem, avšak ani do týdne jsem zboží neobržel. Po mém dotazu mi bylo odpovězeno, že mi posílaly mail, kde se omlouvali, že zboží nemají a nabízeli alternativu. S alternativou jsem souhlasil, ale zboží jsem do dnešního dne stejně neobržel.

Pokud se člověk zeptá, odpoví vcelku rychle, ale stejně se nic nekoná. Nedopuručuji tento obchod.

• Přehledné stránky
    • Mizerná komikace se zákazníkem.

Zboží, ocelový náramek v ceně 4150Kč jsem našel vyhledavačem. Nakupoval jsem v již také v tomto kamenném obchodě zboží za zhruba stejnou cenu.
    Údaj v katalogu o dostupnosti - na skladě, byl falešný. Čekal jsem 8 dnů na slíbenou informaci o termínu dodání. 9. den jsem se muset telefonicky dotazovat, jaký je stav dodávky. Odpověď zněla další týden. Objednávku jsem tudíž zrušil.
    Obchod v tomto ostatním zákazníkům nedodoporučuji. Nakupuji na netu opravdu hodně. Toto je zatím moje nejhorší zkušenost.

Vážený zákazníku
    v našem obchodě bohužel "na skladě" není uvedeno a uvedeno tak nebylo ani v době Vaší objednávky, zřejmě jste se přehlédl. O skladové dostupnosti jsme Vás informovali hned druhý den po zjištění aktuální dodací doby u dodavatele.

• hezké zboží
    • celkem drahý, nabízí zboží, které nemůže dodat a ani po tom jej z e-shopu neodstraní, ani neuvede jako nedostupné

Nedoporučuji. Myslím, že pokud e-shop zboží nemá, neměl by je mít v nabídce, případně uvedeno jako nedostupné a kdy bude dostupné.

Vážený zákazníku,
    o nedostupnosti Vámi vybraných náušnic jsme Vás informovali emailem a zboží jsme v našem eshopu ihned odstranili.
    To, že Vám náušnice nedokážeme dodat nás mrzí stejně jako Vás, vždy se snažíme dělat maximum.

Šperky MAX

• Zboží jsem objednala a nic nepřišlo a ani se mi nikdo neozval jak je to s objednávkou

• Pani prodavačku v Olympii.
    • Před vánocemi u vás manžel nakoupil zboží, za naušnice, které koupil mimo sadu mu namarkovali naušnice v sadě. Po Novém roce jsem chtěla naušnice vyměnit a byla jsem nemile překvapena. Paní prodavačka je značně otrávená, ten stejný názor měl i můj muž, raději by měla dělat jinou práci, když jí nebaví dělat s lidmi. A to nekomentuji rozuzlení tohoto extempore s naušnicemi.
    • Rozhodně obchod v Olympii nedpoporučuji nikomu známému.

• Nabízí zboží, které nemá na skladě a ani neví, jestli je ještě v nabídce výrobce.

V prosinci mi bylo telefonicky sděleno Vaším pracovníkem, že mne zavolá 1. týden v lednu a upřesní dodání objednaného šperku. Týden pryč a nikdo se dosud neozval. Mám tedy považovat svou objednávku za zrušenou, vyřízenou nebo jste se ještě nevzpamatovali ze Silvestra?
    Děkuji za Vaši rychlou odpověď
    a přeji Vám hodně štěstí.
    J. Soukeník, Plzeň
    (můj telefon máte)

Objednávku jsem odeslal 18.12 a do dnešného dne 30.12. zboží nedorazilo, ač bylo deklarováno, že je skladem a že ho zašlou do vánoc. Ze strany obchodu žádná komunikace,rozhodně nedoporučuji !!!

S obchodem mám velice špatné zkušenosti. Objednal jsem náramek k vánocům, cca. týden před vánoci, garance byla dodání do vánoc. Pro jistotu jsem radši dal osobní odběr. Celou dobu se mi nikdo neozýval, 22.12 tj. 2 dny před vánoci mi napsali že náramek není a nebude. Obchod nedoporučuji, a velice jim děkuji za skvěle zničené vánoce.

Reakce obchodu Šperky Max

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi, ale skutečnost je jiná.
    Náramek, který jsme neměli skladem jste objednal 17.12., ihned po upřesnění termínu dodání od dodavatele jsme Vás informovali, že objednané zboží nestihneme dodat do vánoc, tuto informaci jste dostal 20.12. v 18:51.
    Šperky MAX

• toto byl první pokus o nákup a taky POSLEDNÍ !!!
    • LŽE !!!

TRAGEDIE - NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu Šperky Max

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi.
    Ihned po objednání jsme Vás informovali, že zboží není skladem a musíme objednat u dodavatele. O celé situaci s dodáním zboží jste byl pravdivě a pravidelně informován, ze strany obchodu jste nedostal jedinou lživou informaci.
    Šperky MAX

• Internetový obchod je nepřehledný.

Nutnost mít sebou číslo objednávky je docela nepříjemné. Daleko lepší by bylo kdyby se objednávky vyřizovali na jméno kupujícího.

dorazilo jiné zboží, než bylo na obrázku. To je můj důvod nespokojenosti.

• rychle
    • výrobek mě zklamal
    • přívěsek jsem měla a rozbil se mi
    • hledala jsem identický
    • našla jsem ho na stránkách šperky Max
    • je ale trochu jiný. Můj původní přívěsek byl ze spodní strany stříbrný, tento je celý průhledný (sklo). Nenapadlo mě, že se může lišit...

spolehlivý nákup

• V případě, že nedokáží zboží doručit, tak žádné!!
    • 0 komunikace, nedodržení obchodních podmínek.

Doufám, že jsem byl výjimkou, ale pokud obchod, nekomunikuje a nedoručuje, pak také neprodává, tudíž to není obchod!

Reakce obchodu Šperky Max

Dobrý den, velmi nás celá situace mrzí, tato záležitost byla způsobena výpadkem serveru a o Vaší objednávce jsme neměli informace.

• nelze se spolehnout za dodání v určenou lhůtu

Reakce obchodu Šperky Max

Omlouváme se za komplikace, zásilka byla expedována v řádném termínu. Bohužel tato zásilka nebyla doručena Českou poštou. Zákazníkovi jsme nabídli možnost expresního doručení zdarma, ale tuto nabídku zákazník nevyužil.

• Žádné.
    • Přesto, že objednávka byla potvrzena automatickým emailem, zboží nedorazilo a ani mne nikdo ohledně stavu objednávky nekontaktoval.

Podle mne e-shop vůbec není v provozu.

• Objednávka byla expedována, ale nedorazila. Zákaznické centrum slíbilo proveření, ale poté se již nikdo neozval.

• Dobrý sortiment
    • špatná komunikace mezi prodejcem a kupujícím....