Vzhledem k situaci že na stránkách bylo uvedeno že zboží je skladem a po 11 dnech stále nic nemám, nejsem opravdu spokojen.

• Nulova komunikace.

Objednávka nedoručena. Obchod nekomunikuje. Nereaguje na email a nezvedá telefon. Nedoporucuju absolutne vubec.

• Nevím...odeslala jsem objednávku, přišlo potvrzení a ať vyčkám, až bude zboží na prodejně. 10dní po objednávce stále žádná reakce...

Kamenné obchody šperky Max mám ráda, ale e-shop teda totálně zklamal.

• Absolutne vynikajici komunikace, maximalne vstricne jednani.
    • V tomto obchode budu nakupovat dale - i v kamenne prodejne, kde je neuveritelne prijemna slecna prodavacka. Dekuji
    • Kamenna prodejna je ode mne vzdalena 170 km

Viz vyse, tedy jen kladne

• Objenala jsem, zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje.

• Na dotaz k produktu zadna reakce
    • Nedodrzeni uvadene dodaci lhuty bez snahy o vysvetleni nebo omluvy

• nedodany tovar a nulova komunikacia

no, preco vlastne e-shop nie je zatvoreny, ked nedodava tovar? zaujimave...
    nastastie som stihol podobny sperk objednat inde.

• Dne 17.11 objednávka zbozi a dodneška se nikdo neozval

• Žádnē - stránky sice pŕehledné ale zcela nefunkčnī - bylo pouze potvrzeno převzetí objednávky a to je vše. Na to, že je u zbožī psáno skladem, dodåno do 48 hodin - od 23.11. se nikdo neozval ať kladně či záporně. Dnes jsem psala dotaz, jak to s objednávkou vypadá a nejsou-li stránky pouze klamavá reklama.
    • Buď zcela nefunkční www stránky či liknavost provozovatele a nezájem o klienty

Rozhodnė nedoporučuji, člověk se vůbec nedozví, v jakém stavu je objednávka, jestli se jí někdo zabývá či jestli vůbec stojí o nějaké klienty a tím i výdělek.
    Pokud nejsou stránky aktuální a funkční, pak nechápu, proč nejsou zrušeny.
    Jsem zvėdavá, zda-li se vůbec někdo ozve na můj dotaz a odpovī mi.
    Nevēřīm, že bude obchod reagovat - dost by mne to překvapilo.

• neochota
    • zboží nepřišlo

Objednano zboží ktere nedorazilo. Tak jsme tam volali, pan v telefonu se zrejme probudil, ochota zadna. pry zavvola a nic. naprosta katastrofa!

• katastrofa

nedoporučuji

• komunikace
    • popis produktů

Měla jsem zájem objednat několik šperků s granáty, zarážela mě akorát dodací lhůta jednoho z nich - 31 dnů. Vzhledem k tomu, že nežiju v ČR a mám tedy omezené časové okno k nákupu, vznesla jsem dotaz na dostupnost - poprvé přes dotazový formulář na webu, podruhé přes email, odpověď žádná. Že je u produktu téměř nulový popis, je už maličkost. Díky za recenze, zastavily mě od objednávky.

• Plusy v zadnem pripade!
    • Naprosto nekvalitni zbozi
    • Ochota nulova
    • Velka nespokojenost

Nestoji ani za jednu hvezdicku. Uz nikdy vice. Znama me pred zakoupenim zbozi varovala, ze se nejedna o kvalitni vyrobky a mela pravdu. Naletela jsem... Reseni reklamaci nechci ani komentovat. Odpad.

• Kamenná prodejna s ochotným personálem
    • Netradiční věci
    • Zboží jsem objednal a kromě potvrzení objednávky nedorazilo nic
    • E-shop se tváří, že funguje, ale zboží nedorazí bez varování, bez omluvy

Obchod už nedoporučuji. Kdysi jsem zde bez problémů často nakupoval, ale dneska pokud objednám, kromě potvrzení objednávky nedorazí nic. Na maily nikdo nereaguje, po telefonu slíbí ozvat se až bude majitel v kanceláři a nikdo se neozve. V prodejně zatím všechno funguje, ale e-shop, který přijme objednávku a i platbu a zboží nedodá moc důvěryhodnosti k firmě nebudí.
    Řetízek jsem koupil v prodejně na Joštové v Brně a vše je OK, ale zde mám hodnotit e-shop, který nedoporučuji. Nevím, co by se stalo, kdybych býval zaplatil předem. Majitel po telefonu sdělil, že e-shop nefunguje, ale na stránkách není jediné varování, shop není vypnut. O důvodech lze jen spekulovat.

• Nulova komunikace, neberou telefony, neodpovidaji na emaily, zbozi nedodali. K nicemu.

Drzet se od nich daleko, nefunguje.

• velký výběr zboží
    • nulová aktivita

Zboží jsem uhradila, doposud nedorazilo, je to 14 dnů, telefon je nedostupný nebo jen vyzvání, na e-mail nikdo neodpovídá. Začínám mít podezření, že se jedná o podvod.

Zboží bylo skladem, melo dorazit do 48 hodin. Objednáno v sobotu, v utery nedorazilo. Ve stredu rano volám na mobil uvedeny na webu, je mi řečeno, ze se mi ozvou, jak to s objednávkou vypada. Nikdo nezavolal. Volám tedy znovu dvakrat behem poledne a odpoledne. Telefon nikdo nebere, nikdo se již neozval. Jela jsem tedy na prodejnu do Olympie, kde mělo byt zboží vyzvednuto. Tady mne bylo řečeno: "Jsme jen vydejni misto, k objednávce nic bližšího nedovedeme sdělit". Tak jsem si byla nucena zakoupit jiny šperk za prodejny, protoze šlo o dar, ktery bych do pátku neobdržela. Ani tak se již nikdo neozval.

• přemrštěné ceny
    • žádná komunikace
    • balíček dlouhou dobu nikde a pak mi byl vnucen

Zboží jsem objednala asi před měsícem, možná je to déle (už si ani nevzpomínám), měla jsem zaplatit bankovním PŘEVODEM, ale e-mail, který mi přišel, se mi zdál podezřelý, poté jsem si zde přečetla recenze a objednávku do pěti minut zrušila, přesto mi dnes ráno přišla sms, že mi bude doručováno zboží z tohoho obchodu, a to NA DOBÍRKU! Neuvěřitelně vlezlé! Balíček jsem nepřevzala a tento obchod rozhodně nedoporučuji!

• zboží vůbec nedorazilo, nikdo se neozval a na maily nikdo nereaguje.
  • Zbozi nedorazilo