• Obchod nabízí do dvou dnů zboží, které je dávno nedostupné. Když jsem do obchodu zavolala, ani nevěděli, že jsem zboží objednala.

• Velmi slabá komunikace. Žádná odpověď na email a telefon nikdo nebere.

Objednávka provedena 7.12. Vyskladněno 16.12. Pošta doručila 22.12.

• Nulová komunikace, nikdo nebral telefon, neodpovídal na e-maily. Dlouhá dodací lhůta i když zboží bylo označeno jako skladem.

I přestože objednávka došla po více než 2 týdnech v pořádku obchod nedoporučuji, protože víc než týden trvalo, než se s objednávkou začalo něco dít. Obchod vůbec nereagoval na mé dotazy na stav objednávky, nezvedá telefon.

• žádná komunikace, telefon pro eshop nezvedají a na maily nereagují

rozhodně nedoporučuji - obrovské zklamání

• Nedodává, na mailový dotaz nereaguje, uvedený telefon mi nikdo nevzal, na poznámku na FB nikdo nezareagoval

Nepoužitelný! Nedodává, nekomunikuje.

• Hezké zboží
    • Příšerná komunikace! Přišel jeden potvrzovací automatický mail. Nedostal jsem vyjádření, jestli zboží odesílají či nikoli, kdy zboží přijde ani že jej posílat nebudou. Je to 10 dní a pořád nemám žádné vyjádření ani objednané zboží. Příště budu shánět dárek jinde.

• I přes to,že zboží bylo skladem a mělo být dodáno do 2 dnů,nikdo se neozýval,ani nikdo nebral telefon na čísle uvedeném v potvrzovacím mailu.Po zavolání do kamenného obchodu firmy nám bylo řečeno,že pan majitel má moc práce a ozve se nám.nikdo se neozval až po druhém zavolání se ozval majitel s tím,že mu webové stránky kdosi dělá a zboží skladem není.Jednalo se o dárek k narozeninám,který jsem pak už neměla šanci objednat u jiné firmy.Pan majitel nabídl nějakou slevu jako kompenzaci,což se samozřejmě nestalo.Já bych si ovšem u firmy Šperky Max neobjednala již nic.

• Hezké webové stránky
    • Potvrzují pouze objednávku
    • Neinformuje o stavu a odeslání zásilky
    • Nereagují na maily přes info@....

Stříbrný náramek jsem obdržela zčernalý, buď byl použitý nebo dlouho ležel na skladě a nikdo se nenamáhal ho před odesláním vyčistit. Peníze vrátili bez problémů, ale bez reakce či omluvy. Je to nesolidní jednání.

• toto byl první nákup a asi poslední

neprofesionální přístup ohledně reklamace

Reakce obchodu Šperky Max

Vážený zákazníku,
    ve Vašem případě se nejednalo o reklamaci, ale o výměnu zboží a zboží jsme Vám vyměnili, za nevhodný dárek jste si vybrali jiné zboží. Tuto službu nabízíme všem našim zákazníkům a je nad rámec zákona.

MAX šperky

Obchod nekomunikuje, jen potvrzení převzetí objednávky. Telefony jsou nedostupné.

Nikdy více!Komunikace žádná!A ani se neobtěžují zboží zaslat!

Nedoporučuji.Dodací lhůta 30 dní.Po uplynutí této dost dlouhé dodací lhůty mi bylo na můj dotaz o dodání odpovězeno,že zboží nemají a za další 3 týdny se ozvou.Na další dotazy nereagují, neodpovídají.Nedoporučuji!!!
    Objednala jsem v jiném internetovém obchodě a zboží dorazilo po objednání z Německa za 9 dní.

• komunikace: po týdnů jsem si sám musel zavolat abych se dozvěděl, že zboží není a ani nebude skladem

• Přehlednost
    • Nabídka
    • Nulová komunikace.
    • Zboží stále nedorazilo..

Přehledně seřazené zboží, velká nabídka, ale obchod na emailovou komunikaci nereaguje a zboží nedorazilo.

• Člověk se nemusí hnout z domova.
    • Až po vyzvednutí zjistíte co vlastně dorazilo.

Náušnice,které jsem si objednala vpořádku nebyly.Jedna náušnice na uchu nedržela.Vypadával z ní jezdec, který se zasouvá na tyčinku náušnice. Naštěstí jsem měla náhradní jezdce z jiných náušnic.
    Radši už nebudu pohodlná a budu nakupovat v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Šperky Max

u Vaší objednávky jste si zvolila vyzvednutí na prodejně a náušnice jste si v naší prodejně na Josefské osobně vyzvedla. Váš komentář "Radši už nebudu pohodlná a budu nakupovat v kamenném obchodě." v tom případě neplatí, nebo jste si spletla s jiným nákupem ne u nás...?

Šperky MAX

• Výber tovaru a cena.
    • Dodacia lehota.

Tovar sa mi páčil, aj jeho cena mi vyhovovala. Chcela som ho darovať dcére k meninám 4.2., bohužiaľ do dnešného dňa t.j. do 1.3. mi nič nedošlo.
    Z tohto dôvodu nemôžem obchod doporučiť nikomu.

• Zbozi nedorazilo vcas. Po prosbe o informaci dodani mi nebylo ani odpovezeno. Dnes jsem mela darek predat, bohuzel to tak nedopadlo.

Nedoporucuji.

• nedodává zboží.

Po 11 dnech ještě nevím zda zboží vůbec dorazí.

• zatím jsem nedostala objednané zboží ani informace o termínu jeho doručení