• velky vyber produktov
    • kvalitne znacky

V podstate ziadny problem s obchodom nemam,len ma mrzi ze som pisala uz dve spravy na objasnenie mojej objednavky a doteraz som nedostala ziadnu odpoved.Je to darcek pre dcerku a stale neviem ci s nim mozem pocitat.Dakujem

POPRVE JSEM NAKUPOVALA V TOMTO OBCHODĚ KTERY JAKO JEDINY BYL SCHOPNY MI VYŘIDIT OBJEDNAVKU VĚTŠI VELIKOSTI PRSTENU. VELMI OCENUJI PŘISTUP PRACOVNIKA KTERY BYL VELICE OCHOTNY VYŘIDIT OBJEDNAVKU VE VELMI KRATKEM ČASE I PŘESTO ŽE ZBOŽI SE MUSELO NEJDŘIV VYROBIT. DĚKUJI SEBRANKOVA

• Osobní odběr na kamenné prodejně.
    • Zvláště u hodinek je lepší, když zboží znáte fyzicky.

OK bez problému

• Komplexni nabidka.
    • Rychle reakce a komunikace.
    • Jeste cekam jak se vyresi myj omyl. Objednal jsem si nedopatrenim spatnou velikost prstenu.

Jelikož zboží nebylo na skladě, muselo se nechat vyrobit. Komunikace s obchodním zástupcem byla perfektní. Vše je o dohodě a lidském přístupu. Zboží v pořádku. Vřele doporučuji.

• komunikace: po týdnů jsem si sám musel zavolat abych se dozvěděl, že zboží není a ani nebude skladem

• Přehlednost
    • Nabídka
    • Nulová komunikace.
    • Zboží stále nedorazilo..

Přehledně seřazené zboží, velká nabídka, ale obchod na emailovou komunikaci nereaguje a zboží nedorazilo.

• Ochota, Rychlost, Vstřícná komunikace, Možnost výměny zboží

Mohu jen doporučit ..

• Velký sortiment nabídky. Výroba šperků, které nejsou momentálně skladem, ve velmi krátkém čase.
    • Žádné.

Doporučuji tento obchod ostatním kupujícím.

• Člověk se nemusí hnout z domova.
    • Až po vyzvednutí zjistíte co vlastně dorazilo.

Náušnice,které jsem si objednala vpořádku nebyly.Jedna náušnice na uchu nedržela.Vypadával z ní jezdec, který se zasouvá na tyčinku náušnice. Naštěstí jsem měla náhradní jezdce z jiných náušnic.
    Radši už nebudu pohodlná a budu nakupovat v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Šperky Max

u Vaší objednávky jste si zvolila vyzvednutí na prodejně a náušnice jste si v naší prodejně na Josefské osobně vyzvedla. Váš komentář "Radši už nebudu pohodlná a budu nakupovat v kamenném obchodě." v tom případě neplatí, nebo jste si spletla s jiným nákupem ne u nás...?

Šperky MAX

• Pružnost.
    • Stránky.

Bez problémů.

• přehlednost stránek, velký výběr, cenově dostupné zboží, možnost osobního vyzvednutí
    • při vybírání velikosti prstenu jsem si nebyla jistá jakou mám velikost, na různých interntových stránkách jsem něco málo k tomu nšla, hodilo by se na Vaší stránce mít alespoň orientační měření nebo alespoň návod jak zjistit případnou velikost prstenu.

• Kvalitu,ochotu...
    • Líbilo se mi zboží.
    • Perfekní přístup prodavaček.
    • A dobrá komunikace při objednání zboží.
    • Trochu delší čekací lhůta.
    • Ale dá se přežít.

• velký výběr, přehlednost
    • trochu dražší než ostatní obchody, ale zase kvalitní

celková spokojenost, doporučuji všem

• Výber tovaru a cena.
    • Dodacia lehota.

Tovar sa mi páčil, aj jeho cena mi vyhovovala. Chcela som ho darovať dcére k meninám 4.2., bohužiaľ do dnešného dňa t.j. do 1.3. mi nič nedošlo.
    Z tohto dôvodu nemôžem obchod doporučiť nikomu.

• Bohužel nikdo nereagoval na dotaz zadaný do políčka: "pokud potřebujete radu, obraťte se na nás"...škoda, jinak by bylo 100%

super, hezké zboží, doporučuji.SDobrá komunikace.

• Jednoznačně je zde perfektní komunikace nad rámec běžných obchodních vztahů jiných e-shopů.
    • Při prvním nákupu těžko hodnotit.

Doporučuji obchod, jako jediný dokázal sehnat prsten v požadované velikosti. Jako jediný obchod byl ochotný komunikovat a vyřídit vše ke společné spokojenosti.

• Zbozi nedorazilo vcas. Po prosbe o informaci dodani mi nebylo ani odpovezeno. Dnes jsem mela darek predat, bohuzel to tak nedopadlo.

Nedoporucuji.

• Výborná komunikace
    • velký výběr zboží
    • vstřícnost
    • Já žádnou nenašel. Snad jen to,že mají tak velký výběr až se člověk nemůže rozhodnout.

V tomto shopu jsem už nakupoval a tak mohu jen doporučit.Z osobní zkušenosti vím, že se vám budou vždy snažit vyjít vstříc.