• Ze sve zkusenosti muzu rict ze co se tyce sperku max at uz kvality nebo tedy spise nekvality sperku,systemu vyrizeni reklamaci nebo obsluhy si myslim ze za vsim stoji spatne vedeni.Pan Martin Dvoracek je velice haklivy na kazdou korunu proto nakupuje smejdy a prodava je za velice ale velice nadsazene ceny.Uz se mi parkrat stalo ze uz v obchode kdyz jsem chtela vyzkoset sperk tak se mi rozpad v ruce.No a co se tyce zkusenosti s prodavackami myslim ze chyba neni v nich ale v systemu pana Dvoracka ktery holt smely a smely aby co nejvice usetril a tak vsechnu zodpovednost hazi na ne.Neni divu ze mu tam zadna prodavacka nevydrzi dele nez 3 mesice zkusebni doby.Myslim ze by tento pan nemel podnikat protoze jak se zda neumi to...Misto aby si snazil ziskat co nejvice zakazniku je naopak odhani jenom proto aby usetril par kacek....

Chyba je jednoznacne na strane vedeni!

• Na pobočce Brno-Josefská mi žena nechala zkrátit náramek. Při převzetí náramku na zkrácení si prodavačka vzala předem přibližnou cenu 170Kč za úpravu. Dostala "potvrzení", ale bohužel nikoliv doklad o zaplacení. Po asi 14 dnech jej byla vyzvednout s tím, že po ní její kolegyně chtěla dalších 180Kč. Tvrdila, že peníze předem nikdy neberou, přitom v seznamu oprav měla napsáno 180Kč/180Kč a údajně to jsou jejich poznámky. Tvrzení proti tvrzení, takže moje žena zaplatila dalších 180Kč, dostala náramek a opět jakési "potvrzení" o opravě, nikoliv doklad. Jde o pár korun, ale je to smutné, pokud se takto zachovají ke svému zákazníkovi. Tam už si nic koupit nepůjdeme! Pro ostatní: nespěchat, od všeho si vyžádat doklad!

• Objednávka nedorazila a ani semnou nekomunikuje

• obchod nereaguje ,nulová komunikace!
    • zboží objednáno 28.1.2016-uvedeno skladen,odeslání do 48 hodin a dnes tj.9.2.2016 zboží nedorazilo,obchod nereagoval na mé dvě urgence!!!!

jsem velmi nespokojená
    nedoporučuji

• Kamenné prodejny
    • No zboží ještě nedorazilo a je to 10 dni

Lepší koupit jinde

• Žádná komunikace.

Nedoporucuji.

• žádné neobjeveny
    • velmi špatná komunikace se zákazníkem
    • slibují krátkou dodací lhůtu - nedodržují

Nedoporučuji zde nakupovat, dokud se nezlepší.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Obchod nabízí do dvou dnů zboží, které je dávno nedostupné. Když jsem do obchodu zavolala, ani nevěděli, že jsem zboží objednala.

• Velmi slabá komunikace. Žádná odpověď na email a telefon nikdo nebere.

Objednávka provedena 7.12. Vyskladněno 16.12. Pošta doručila 22.12.

• Nulová komunikace, nikdo nebral telefon, neodpovídal na e-maily. Dlouhá dodací lhůta i když zboží bylo označeno jako skladem.

I přestože objednávka došla po více než 2 týdnech v pořádku obchod nedoporučuji, protože víc než týden trvalo, než se s objednávkou začalo něco dít. Obchod vůbec nereagoval na mé dotazy na stav objednávky, nezvedá telefon.

• žádná komunikace, telefon pro eshop nezvedají a na maily nereagují

rozhodně nedoporučuji - obrovské zklamání

• Nedodává, na mailový dotaz nereaguje, uvedený telefon mi nikdo nevzal, na poznámku na FB nikdo nezareagoval

Nepoužitelný! Nedodává, nekomunikuje.

• Hezké zboží
    • Příšerná komunikace! Přišel jeden potvrzovací automatický mail. Nedostal jsem vyjádření, jestli zboží odesílají či nikoli, kdy zboží přijde ani že jej posílat nebudou. Je to 10 dní a pořád nemám žádné vyjádření ani objednané zboží. Příště budu shánět dárek jinde.
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• I přes to,že zboží bylo skladem a mělo být dodáno do 2 dnů,nikdo se neozýval,ani nikdo nebral telefon na čísle uvedeném v potvrzovacím mailu.Po zavolání do kamenného obchodu firmy nám bylo řečeno,že pan majitel má moc práce a ozve se nám.nikdo se neozval až po druhém zavolání se ozval majitel s tím,že mu webové stránky kdosi dělá a zboží skladem není.Jednalo se o dárek k narozeninám,který jsem pak už neměla šanci objednat u jiné firmy.Pan majitel nabídl nějakou slevu jako kompenzaci,což se samozřejmě nestalo.Já bych si ovšem u firmy Šperky Max neobjednala již nic.

• Hezké webové stránky
    • Potvrzují pouze objednávku
    • Neinformuje o stavu a odeslání zásilky
    • Nereagují na maily přes info@....

Stříbrný náramek jsem obdržela zčernalý, buď byl použitý nebo dlouho ležel na skladě a nikdo se nenamáhal ho před odesláním vyčistit. Peníze vrátili bez problémů, ale bez reakce či omluvy. Je to nesolidní jednání.

• toto byl první nákup a asi poslední

• Lokalita a rychlost vyřízení
    • Popis produktu

• Neúčtuje poštovné. Paráda.

Široká nabídka zboží různých světových značek.