• Nedoporučuji.

Zakoupené zboží jsem ihned zaplatila, nedorazilo, bez jediné informace . Pani Machova nejdříve nekomunikovala, poté slibovala, jak už je balík na cestě. Samé lži. Budiž paní k dobru, že peníze obratem vrátila poté, co jsem chtěla začít řešit věc přes ČOI atd. Každopádně obchod s ní nedoporučuji.

• Zlodějka !

Poslala sem penize na ucet a zbozi nikde. Uz to budou skoro dva mesice! Pani nereaguje na email. Zlodejka ! Nema na ni nekdo tel. Kontakt ?

• Jak už bylo řečeno, objednala jsem zboží a zaplatila a dodnes nic ani odpověď z jejich strany. Podvodníci.... Jak se to dá řešit?

Peníze jim přišli a mě zboží už ne!

• Tento zlodějský obchod žádnou výhodu nemá
    • ZLODĚJI

Objednala jsem na konci března, dodnes nemám ani zboží ani peníze.
    Když jsem se po dlouhé době dovolala slečně Machové sdělila mi že e-mail uvedený na stránkách nepoužívá a dala mi jiný. [email protected]
    Slíbila mi vrácení peněz , ale nic.

PAVLA MACHOVÁ ZE SAMIRA FASHION JE PODVODNICE A ZLODĚJKA !

Skvělý osobní přístup.

• Velice se mi líbil přívěšek Eiffelovy věže, byl lřesně podle mých představ a splňoval všechny mnou požadované parametry
    • Nabízel přívéšek 2 ks, který jsem objednala a objednávka byla přijata, pak že mají jen 1 kus, chtěla jsem opravit objednávku na 1 kus, bez problémú, ale po telef. urgenci mi sdělili, že jej již nemají, že jej prodali v obchodě, a že jej mít nebudou, že se přestal vyrábět a že je z dovozu apod., pravda je, že nabídli náhradu, ale hodně bídnou

Obchod nedoporučuji z výše uvedených důvodů, názor změním v případě, že mi dodají objednaný alespoň 1 kus mnou objednaného přívěšku nebo alespoň doporučí, kde jej spolehlivě sehnat

• přehlednost, velký výběr, bezva ceny, výborná komunikace, rychlé dodání

spokojenost maximální

• expresní dodání
    • luxusní produkt

• rychlost dodání, komunikace
    • nevím

pozitivně

DOPORUČUJI !

• Nemohu hodnotit, byl to můj první nákup zde.

Nemohu hodnotit, byl to můj první nákup zde.

• rychlost vyřízení objednávky

• koupila jsem přesně to co jsem chtěla

• Rychlost dodání zboží
    • perfektní komunikace s klientem

S obchodem jsem opravdu moc spokojená. Sic to byl můj první nákup. Po zadání mé objednávky mi v pondělí už bylo voláno, že vše posílají a co si mám případně na poště ohlídat.
    Takže ne jenom přehledný web, ale po dlouhé době konečně slušné jednání a navíc nádherný dárek. Jestli budu mít možnost ráda se do obchodu vrátím a objednám další zboží;-)

• kvalita
    • rychlá dodávka

informovanost

• Vyborna komunikace a hlavne ocenuji starost, abych zbozi dostala vcas jako vanocni darek. Mnohokrat dekuji

• Osobní přístup, ochota, 2+1 zdarma, designové zboží dle návrhu K.Pivovarové
    • ---

• dobrý výběr
    • slušné ceny
    • bezproblémová komunikace

Zboží dorazilo poškrabané,zaprašené.Už neobjednám nikdy nic.

• Samozrejme pohodli a zbozi, ktere v beznem obchode nekoupim (originalni koralky na naramky shamballa)
    • O zadnych nevim

Spolehlivost, rychlost ...vse v naprostem poradku, rada doporucuji :)